اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در بوت شدن مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در بوت شدن مک

سلام خدمت دوستان عزیز
    دوستان گلم من چنین مشکلی دارم با مک وقتی استارت میشه که بیاد بالا قل این که پسورد رو ازم بخواد با چنین چیزی مواجه ویشم و بعدش سیستم خاموش میشه
    ممنون میشم راهنمای کنید
    ویرایش توسط farshidfi : https://i-phone.ir/forums/member/110648-farshidfi در ساعت 03-01-2014, 04:44 AM دلیل: ویرایش لینک عکس

با اجازه ی صاحب تاپیک، منم مشکلم رو اینجا بگم چون تقریبا یکیه

دوستان من کلین اینستال کردم، بعد که بالا اومد از اولش کند بود... منم کاریش نداشتم. بعد چند ساعت اومد سراغش اومدم روشن کردم
    دفعه اول که فقط صفحه ی خاکستری اومد و هیچ کاری انجام نمیشد (با دکمه هم خاموش نمیشد)
    از برق کشیدم و دوباره وصل کردم. بعد که روشن کردم این عکس اومد ولی بازم هیچ کاری صورت نمیگرفت

دفعه بعد که روشن کردم مستقیما رفت تو اینترنت ریکاوری

چیه داستان کلا؟

نظر

این اینترنت ریکاوری تموم شد. لاین رو دانلود کرده و گذاشته که نصب کنم
      ولی یه مشکل بزرگ، من لاین رو نخریدم هیچوقت. الان میگه sign in کن با اکانتی که توش لاین داره.
      واقعا باید بخرمش الان؟
      (اصلا نمیتونم کنار بیام با خودم که بخرمش!وقتی ورژن های بعدیش مجانیه)
      اصلا رو چه حسابی لاین بوده؟
      دی وی دی های خودش snow leopardئه ، متاسفانه سوپر درایو مکم همون ماه های اولش از کار افتاد و سوپر درایو اکسترنال هم ندارم

نظر

شما با همون Snow Leopard یک مک روش نصب کن! اما قبلش هاردو کامل فرمت کن! یک نگاه بکن توی Disk Utilities قسمت S.M.A.R.T چی نوشته؟ نوشته Verified یا با قرمز نویشته Faild?
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

دوستانی که مشکل بوت دارند٬ ریست PRAM رو امتحان کنن
          http://www.i-phone.ir/forums/thread84579.html
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

مرسی از دوستان بابت پاسخ
            نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
            شما با همون Snow Leopard یک مک روش نصب کن! اما قبلش هاردو کامل فرمت کن! یک نگاه بکن توی Disk Utilities قسمت S.M.A.R.T چی نوشته؟ نوشته Verified یا با قرمز نویشته Faild?
            سوپردرایو مکم کار نمیکنه که با دی وی دی خودش انسو لئوپارد رو نصب کنم. مک دیگه ای هم ندارم که usb bootable بسازم. الان دوباره روشن میکنم و option رو نگه میدارم فقط و فقط intrrnet recovery رو میاره و باید صبر کنم دانلودش تموم شه(حجم لاین) و موقع نصب اون به دیسک یوتیلیتی دسترسی دارم، چک میکنم و خبر میدم.

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
            دوستانی که مشکل بوت دارند٬ ریست PRAM رو امتحان کنن
            http://www.i-phone.ir/forums/thread84579.html
            انجام دادم ولی متاسفانه فرقی نکرد.

نظر

S.M.A.R.T Status : Verified

نظر

خوب! پس باید روش مک نصب کنی! اگر dvd کار نمیده باید با usb کار کنی! یک usb boot باید با یک مک دیگه بسازی و مک را از اول نصب کنی!

نظر

آره همین کارو کردم.

الان سوال مهمی که برام پیش اومده اینه که علت از بین رفتن و پاک شدن سیستم عامل چی میتونه باشه؟

شانس آوردم از اطلاعاتم روز قبل این داستان بکاپ گرفته بودم... مشکل از کجا بوده و راه پیشگیری از وقوع دوباره ش چیه...

نظر

دلیل خاصی نمیتونه باشه ، اما شاید نرم افزاری از نصب کردین که آلوده بوده و مشکل ایجاد کرده! باید بینید قبل اون اتفاق کار خاصب کرده بودین! مثلا Bootcamp پاک کردین؟ پارتیشن بندی کردین؟ و و و

نظر

دلیل خاصی نمیتونه باشه ، اما شاید نرم افزاری از نصب کردین که آلوده بوده و مشکل ایجاد کرده! باید بینید قبل اون اتفاق کار خاصب کرده بودین! مثلا Bootcamp پاک کردین؟ پارتیشن بندی کردین؟ و و و
                      من دقیقا دنبال اون اتفاق خاصی هستم که باعث شده. چون اگه این اتفاق در یه زمان دیگه پیش میومد و از اطلاعاتم بکاپی نداشتم داستان خیلی عوض میشد. و واقعا این موضوع که آیا امکان داره دوباره پیش بیاد یا نه نگرانم کرده.

بوت کمپ نداشتم کلا٬ پارتیشن بندی هم نکرده بودم. فقط با دیسک یوتیلتی فرمت کرده بودم و بعدش هم کلین اینستال٬ بعد نصب هم هیچ برنامه ی خاصی نصب نکردم...

نظر

صبر کنید ..
                      X