اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تعویض گوشی تو دفتر سایت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تعویض گوشی تو دفتر سایت

باسلام وخسته نباشید من یه گوشی آیفون گلد 16g5s با پارت نامبر هنگ کنک گرفتم 7 روزه از پایتخت میخواستم بدونم راهی هست که تودفتر سایت یا ... باپارت نامبر آمریکا تعویض کنم
    حالا اختلافش رو هم پرداخت میکردیم بیمه 1 ساله بدنه هم گوشی من داره

خب برا چی میخوای این کار رو بکنی؟
    پارت نامبر آمریکا کیلاس داره مثلاً؟

نظر

عوض نكن هيچ فرقي نداره. گول تبليغات بي اساس رو نخور!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

میدونی آیفون من پارت نامبر کجاس ؟ ch یا چین ... از پکن گرفتم ... هیچ فرقی هم با بقیه نداره .
        بحث پارت نامبر هم فروشنده های عزیز برای سود جویی خودشون راه انداختن ...

Sent from my iPhone 5

نظر

آخه این چه کاریه..هیچ و هیچ فرقی ندارن با هم...حتی به نظر من پارت نامبر zpa آنلاک فکتوری صد شرف داره به lla با iccid
          ولی بازم میگم به هیچ وجه فرقی ندارن

نظر

باتشکر پشیمان شدم
            ممنون فکر کنم همبن بهترینه از حساسیت دراومدم

نظر

سلام
              من گوشی 5s 64GB دارم و تازه هم خریدمش کمتر از 2ماه و بدون هیچ دلیل منطقی ایسی شارژش سوخت.
              گوشی بردم پایتخت که درستش کنن ولی نتونستن یعنی این اشتباه کردم و گوشی رو دادم باز کردن و دیگه فکر نکنم بشه از گارانتی اینترنشنالشم استفاده کرد.
              حالا راه هایی که به من پیشنهاد شده یکی اینه که گوشی رو بفروشم که فکر کنم حول و حوش 800 بخرنش یکی اینکه مادربوردشو کلا عوض کنم که اونم هزینش 1800.
              راستی من حتی با ساپورت اپ استور هم حرف زدم ولی گفت که راهی واسه درست شدنش ندارم البته به خاطر اینکه ایرانم و گوشی از اپ استور خریداری نشده!!!
              اگه کسی هست که منو راهنمایی کنه و بگه راهی واسه درست شدنش هست بهم بگه ممنون میشم.
              با تشکر

نظر

صبر کنید ..
              X