اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تعویش هارد مکبوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تعویش هارد مکبوک پرو

من هارد ۱ ترا ی هیتاچی انداختم همه چی خوب پیش رفت. مکم عین قبل اومد بالا تا اینه... در مک بوک رو بستم. sleep نمیشه هیچ وقت. در رو که می بندم بعد چند ثانیه کلا هارد خاموش میشه و به صورت تعیین نشده خاموش میشه! تو تنظیمات hibernate هم هستکاری کردم ولی تو هیچ کدوم از مود های ۰-۱-۳ جواب نداد!
    فکر کنم مشکل از sms یا سیستم قفل هارد باشه! دوستان هاردی که قابلیت و کارامدی کامل با مک رو داشته باشه چی پیشنهاد می کنید؟ مک بوک پرو ۷.۱ mid 2010 (لطفا پیشنهاد خرید مک بوک جدید ندید، فقط ارتقای هارد دیسک و نه ssd)
    ویرایش توسط mogh : https://i-phone.ir/forums/member/12481-mogh در ساعت 03-01-2014, 01:32 AM

نوشته اصلی توسط mogh نمایش پست ها
    من هارد ۱ ترا ی هیتاچی انداختم همه چی خوب پیش رفت. مکم عین قبل اومد بالا تا اینه... در مک بوک رو بستم. sleep نمیشه هیچ وقت. در رو که می بندم بعد چند ثانیه کلا هارد خاموش میشه و به صورت تعیین نشده خاموش میشه! تو تنظیمات hibernate هم هستکاری کردم ولی تو هیچ کدوم از مود های ۰-۱-۳ جواب نداد!
    فکر کنم مشکل از sms یا سیستم قفل هارد باشه! دوستان هاردی که قابلیت و کارامدی کامل با مک رو داشته باشه چی پیشنهاد می کنید؟ مک بوک پرو ۷.۱ mid 2010 (لطفا پیشنهاد خرید مک بوک جدید ندید، فقط ارتقای هارد دیسک و نه ssd)
    من پیشنهاد میکنم Toshiba بگیر.سری مک بوک شما بصورت اورجینال توشیبا روشون هست.البته هیتاچی هم دیدم اما اکثراً توشیبا بوده.

نظر

هارد اوریجینال خودم هیتاچی بود آخه!

نظر

صبر کنید ..
      X