اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست بوت کمپ ویندوز 8 پرو (64بیتی ) برای مک بوک ایر ام دی 761 (2013)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست بوت کمپ ویندوز 8 پرو (64بیتی ) برای مک بوک ایر ام دی 761 (2013)

درخواست بوت کمپ ویندوز 8 پرو 64 بیتی برای مک بوک ایر مدل md761
    سال 2013 چون من ویندوز 7 را که میخواستم نصب کنم موس فعال نبود وبه من پیشنهاد کردند چون سال ساخت 2013 است ویندوز 8 نصب کنم که اتفاقا موفقیت آمیز بود اما بوت کمپ نسخه 5.0.5033 را که دانلود کردم وحجم ان حدودا 554 مگابایت است نصب نمیکند وپیغام بوت کمپ 64 بیتی میدهد در صورتیکه نسخه دانلود شده من 64 بیتی است خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید من باید چکار کنم

دانلود نسخه 5.0.5241 ( مک بوک ایر 2013 ) ویندوز 64 بیت

نظر

سلام - ایا روی یک سیستم غیر از اپل که سیستم عامل مک نصب شده - میشه با برنامه BootCamp ویندوز رو نصب کرد ؟ اصلا روی یک سیستمی که مک بصورت هکینتاش نصب شده برنامه BootCamp قابل اجرا هست یا خیر ؟؟؟ ممنون میشم از دوستان کامل راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط sajadteb نمایش پست ها
        سلام - ایا روی یک سیستم غیر از اپل که سیستم عامل مک نصب شده - میشه با برنامه BootCamp ویندوز رو نصب کرد ؟ اصلا روی یک سیستمی که مک بصورت هکینتاش نصب شده برنامه BootCamp قابل اجرا هست یا خیر ؟؟؟ ممنون میشم از دوستان کامل راهنمایی کنید
        کسی هست راهنمایی کنه؟

نظر

کسی هست راهنمایی کنه؟
          سوالتون رو باید در بخش هکینتاش مطرح میکردید.
          خیر ممکن نیست و نیازی هم نیست

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
            سوالتون رو باید در بخش هکینتاش مطرح میکردید.
            خیر ممکن نیست و نیازی هم نیست
            ممنون از جوابتون - دلیلش چیه؟ میتونید کامل راهنمایی کنید؟

نظر

ممنون از جوابتون - دلیلش چیه؟ میتونید کامل راهنمایی کنید؟
              چون سیستمی که روش هکینتاش نصب شده یعنی برای ویندوز ساخته شده و به راحتی ویندوز روش نصب میشه .

نظر

سلام
                ویندوز 8.1 رو نصب کردم روی مک بوک پرو مدل 374 سری 2010 و 13 اینچ
                اما بوت کمپ مناسب پیدا نمیکنم البته همه چی ردیفه فقط صدا ندارم میشه راهنمایی کنید
                MacBook pro 7,1 هست
                بوت کمپ نسخه 5.0.5033 رو هم دانلود کردم اما نصب نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                  سلام
                  ویندوز 8.1 رو نصب کردم روی مک بوک پرو مدل 374 سری 2010 و 13 اینچ
                  اما بوت کمپ مناسب پیدا نمیکنم البته همه چی ردیفه فقط صدا ندارم میشه راهنمایی کنید
                  MacBook pro 7,1 هست
                  بوت کمپ نسخه 5.0.5033 رو هم دانلود کردم اما نصب نمیشه
                  سیستم شما برای ویندوز ۸ به بالا پشتیبانی نمیشه و بوت کمپی براش نیومده.اما برای رفع مشکلت از دی وی دی اورجینال بوت کمپ ۳ که در جعبه لپ تاپت بوده میتونی استفاده کنی.(من تست کردم نصب شد)

نظر

سلام دوستان؛
                    یه سوال
                    مشخصات Macbook Pro اینه میخواستم بدونم میشه روش ویندوز 8.1 نصب کرد؟ (باید بگم قبلا" روش بدون مشکل ویندوز 8 نصب کردم و خوب بوده الان میخوام عوض کنم):
                    15inch, Early 2011
                    2.2GHz Intel Core i7
                    4GB 1333 Mhz DDR3
                    Intel HD Graphics 3000 384 MB
                    OS X 10.9.5 (13F34
                    ویرایش توسط outfox : https://i-phone.ir/forums/member/57320-outfox در ساعت 29-12-2014, 01:55 PM

نظر

نوشته اصلی توسط outfox نمایش پست ها
                      سلام دوستان؛
                      یه سوال
                      مشخصات Macbook Pro اینه میخواستم بدونم میشه روش ویندوز 8.1 نصب کرد؟ (باید بگم قبلا" روش بدون مشکل ویندوز 8 نصب کردم و خوب بوده الان میخوام عوض کنم):
                      15inch, Early 2011
                      2.2GHz Intel Core i7
                      4GB 1333 Mhz DDR3
                      Intel HD Graphics 3000 384 MB
                      OS X 10.9.5 (13F34
                      بدون مشکل نصب شده و مشکلی نخواهد داشت.
                      آخرین نسخه مجموعه بوت کمپ هم٬ ۵.۱.۵۶۲۱ میباشد. از تاپیک زیر میتوانید دانلود کنید.

تاپیک دانلود : http://www.i-phone.ir/forums/thread72827.html

نظر

با سلام

من مک بوک ایر ۲۰۱۲ دارم مدل A 1466 . و نسخه مکینتاش ۱۰.۱۰.۴ توش نصب کردم.

امروز از طریق بوت ویندوز ۱۰ ، ۳۲ بیت نصب کردم و مشکل من اینه که تو ویندوز ۱۰ وقتی میخوام بوت کمپ رو برای درایور ها نصب کنم ارور میده که برای ویندوز ۷ هست و بعد بوت کمپ BootCamp5.1.5621 رو دانلود کردم اونم ارور میده و نصب نمیشه. اگه کسی هست کمک کنه و لینک بوت کمپ مخصوص ویندوز ۱۰ رو برام بزاره ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط aryas نمایش پست ها
                          با سلام

من مک بوک ایر ۲۰۱۲ دارم مدل A 1466 . و نسخه مکینتاش ۱۰.۱۰.۴ توش نصب کردم.

امروز از طریق بوت ویندوز ۱۰ ، ۳۲ بیت نصب کردم و مشکل من اینه که تو ویندوز ۱۰ وقتی میخوام بوت کمپ رو برای درایور ها نصب کنم ارور میده که برای ویندوز ۷ هست و بعد بوت کمپ BootCamp5.1.5621 رو دانلود کردم اونم ارور میده و نصب نمیشه. اگه کسی هست کمک کنه و لینک بوت کمپ مخصوص ویندوز ۱۰ رو برام بزاره ممنون میشم
                          توی مک BootCamp Assistant رو اپدیت کنید بعد از طریق اون درایور های بوتکمپ 6 رو دانلود کنید

نظر

اخه چه جوری اپدیت کنم. بعد لینکش نیست برام بزارین

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                            توی مک BootCamp Assistant رو اپدیت کنید بعد از طریق اون درایور های بوتکمپ 6 رو دانلود کنید

نظر

نوشته اصلی توسط aryas نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

شما باید مک رو به El capitan اپدیت کنید تا بتونید درایور های بوتکمپ 6 رو دانلود کنید.
                              مثل نسخه ها قبل لینک مستقیم هنوز منتشر نشده.
                              شما متونید همون نسخه ای رو که دارید با این روش توی ویندوز نصب کنید و بعد اپدیت کنید.

ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 12-10-2015, 04:28 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X