اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دی اکتیو شدن ایمیل اپل ای دی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دی اکتیو شدن ایمیل اپل ای دی

سلام

یکی از اپل ای دی هام که تقریبا قدیمی هست و روی یک ایمیل یاهویی که مدت زمان زیادی هست باهاش کار نکردم ساخته شده بود .الان دیدم یکی از دستگاهام با اون اپل ای دی ست شده و متاسفانه گزینه find iphone هم روشن هست و از اونجا که پسورد اپل ای دی و جواب سوالاتشو اصلا یادم نیست نمیتونم به ورژن ۷ اپدیت کنم!!
    وقتیم که ریست پسورد میزنم لینک ریست رو میفرسته به ایمیل یاهوم که متاسفانه اون ایمیل هم نمیدونم چرا دی اکتیو شده!!!

حالا باید چیکار کنم؟!
    ویرایش توسط mohamad759 : https://i-phone.ir/forums/member/7886-mohamad759 در ساعت 03-01-2014, 03:36 PM

نوشته اصلی توسط mohamad759 نمایش پست ها
    سلام

یکی از اپل ای دی هام که تقریبا قدیمی هست و روی یک ایمیل یاهویی که مدت زمان زیادی هست باهاش کار نکردم ساخته شده بود .الان دیدم یکی از دستگاهام با اون اپل ای دی ست شده و متاسفانه گزینه find iphone هم روشن هست و از اونجا که پسورد اپل ای دی و جواب سوالاتشو اصلا یادم نیست نمیتونم به ورژن ۷ اپدیت کنم!!
    وقتیم که ریست پسورد میزنم لینک ریست رو میفرسته به ایمیل یاهوم که متاسفانه اون ایمیل هم نمیدونم چرا دی اکتیو شده!!!

حالا باید چیکار کنم؟!
    همونطور که گفتید ، ایمیل یاهو شما بخاطر استفاده نشدن بلاک شده و باید از طریق پاسخ دادن به سئوالات امنیتی و یا روشهای دیگه که به شما هنگام اکتیو کردن اعلام میشه ایمیل یاهو خودتون رو اکتیو کنید.

نظر

متاسفانه این ایمیل یکی از دووستان بود و ایشونم میگه من همین جوری ساختم و هیجی یادم نیست!

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad759 نمایش پست ها
        متاسفانه این ایمیل یکی از دووستان بود و ایشونم میگه من همین جوری ساختم و هیجی یادم نیست!
        متأسفانه راهی ندارید. باید اکانت تون رو مجدد فعال کنید

نظر

خوب کسی هست که بتونه اکانتمو فعال کنه؟
          من که خودم هرکاری کردم نشد

نظر

صبر کنید ..
          X