اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

زردی صفحه آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• زردی صفحه آیفون

بچه ها من یه 5s گرفتم ولی حالا که دقت میکنم صفحش به زردی میزنه!!!کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟این مشکلشه؟؟؟چکار باید کنم؟؟زردی بیشتر از این میشه؟؟؟؟ممنون

نوشته اصلی توسط mehrdad_112 نمایش پست ها
    بچه ها من یه 5s گرفتم ولی حالا که دقت میکنم صفحش به زردی میزنه!!!کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟این مشکلشه؟؟؟چکار باید کنم؟؟زردی بیشتر از این میشه؟؟؟؟ممنون
    سلام نگران نباش بیشتر نمیشه
    دیگه همینه که هست!! من از پنج شش تا ایفون خودم،چهار تاش زردی داشت.یکیشم یه نقطه پیکسل سوخته بود.
    این مشکل نه تنها روی ایفون،بلکه روی ایپد و ایپاد تاچ نیز زیاد هست.
    اگه اینجا اپل استور داشتیم،تعویض میکردن برامون...

نظر

مشکل خاصی نیست

نظر

فایو اس من هم همین مشکل رو داره البته فقط زمانی که پس زمینه سفید باشه ! مثلا تو ستینگ در حالیکه ایفون 4 قبلی رنگ سفید رو سفید نشون میداد و خیلی زیباتر بود ، از یه جایی شنیدم که اپل دو نوع اسکرین داره یکی سفید مهتابی و یکی زرد افتابی !

به هر حال از اپل انتظار خیلی بیشتری میرفت ، چون ایفون 5 اس سفید رو تقریبا در حد اسکرین های amoled سامسونگ نشون میده و این یه نقطه ضعف خیلی بزرگه ، ینی من که کنار ایفون 4 گذاشتم و مقایسه کردم دیدم ایقون 4 تصاویر رو خیلی واقعی تر نشون میده و فایو اس رنگ ها رو اشباع تر و دورتر از واقعی !

من نمیدونم به کدوم یک از این برند ها میشه اعتماد کرد و یه محصول با خیال راحت خرید ! یکی از دلایلی که از ایفون خوشم اومده بود همین اسکرین متناسب و با کیفیت 4 بود که در مورد فایو اس نه تنها اسکرین رعایت نشده ! بلکه درازه و به سختی میشه والپیپر مناسب سایزش پیدا کرد ، چون عرضش کمه و هم کیفیت اسکرین اینطور شده به نظرم کانتراست رو افزایش داد مثلا !

نظر

نوشته اصلی توسط vahidsabab نمایش پست ها
          فایو اس من هم همین مشکل رو داره البته فقط زمانی که پس زمینه سفید باشه ! مثلا تو ستینگ در حالیکه ایفون 4 قبلی رنگ سفید رو سفید نشون میداد و خیلی زیباتر بود ، از یه جایی شنیدم که اپل دو نوع اسکرین داره یکی سفید مهتابی و یکی زرد افتابی !

به هر حال از اپل انتظار خیلی بیشتری میرفت ، چون ایفون 5 اس سفید رو تقریبا در حد اسکرین های amoled سامسونگ نشون میده و این یه نقطه ضعف خیلی بزرگه ، ینی من که کنار ایفون 4 گذاشتم و مقایسه کردم دیدم ایقون 4 تصاویر رو خیلی واقعی تر نشون میده و فایو اس رنگ ها رو اشباع تر و دورتر از واقعی !

من نمیدونم به کدوم یک از این برند ها میشه اعتماد کرد و یه محصول با خیال راحت خرید ! یکی از دلایلی که از ایفون خوشم اومده بود همین اسکرین متناسب و با کیفیت 4 بود که در مورد فایو اس نه تنها اسکرین رعایت نشده ! بلکه درازه و به سختی میشه والپیپر مناسب سایزش پیدا کرد ، چون عرضش کمه و هم کیفیت اسکرین اینطور شده به نظرم کانتراست رو افزایش داد مثلا !

نمايش رنگ ها اگرچه در iphone 5/5S بصورت محسوس افزايش يافته ولى تا به درجه اشباع رسيدن فاصله زيادى دارد
          افزايش درجه رنگ هادر اين حد عيب نيست اتفاقا يك حركت هوشمندانه و پيشگيرانه بود و تا اين حد لازم بود،
          اونم در شرايطى كه رقباى ايفون صفحه نمايش هاى خودشون رو با رنگ هاى اشباع شده جلا دادند.
          اين را هم اضافه كنم هرچه از عمر LCD شما بگذره كنتراست و روشنايى اون كم مى شه، پس قدرى افزايش درجه رنگ حكم واكسن را خواهد داشت
          در مورد زردى صفحه هم فكر نمى كنم مشكل بزرگى باشه، اگر حين نمايش يك عكس دو صفحه را مقايسه كنيد تفاوت محسوسى نمى بينيد
          بنظرم از دستگاهيى كه داريد نهايت لذت رو ببريد، چون شما ايفون داريد.

نظر

نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
            نمايش رنگ ها اگرچه در iphone 5/5S بصورت محسوس افزايش يافته ولى تا به درجه اشباع رسيدن فاصله زيادى دارد
            افزايش درجه رنگ هادر اين حد عيب نيست اتفاقا يك حركت هوشمندانه و پيشگيرانه بود و تا اين حد لازم بود،
            اونم در شرايطى كه رقباى ايفون صفحه نمايش هاى خودشون رو با رنگ هاى اشباع شده جلا دادند.
            اين را هم اضافه كنم هرچه از عمر LCD شما بگذره كنتراست و روشنايى اون كم مى شه، پس قدرى افزايش درجه رنگ حكم واكسن را خواهد داشت
            در مورد زردى صفحه هم فكر نمى كنم مشكل بزرگى باشه، اگر حين نمايش يك عكس دو صفحه را مقايسه كنيد تفاوت محسوسى نمى بينيد
            بنظرم از دستگاهيى كه داريد نهايت لذت رو ببريد، چون شما ايفون داريد.
            ایفون 4 که واسه چند سال پیش هست سفید رو خیلی زیباتر از 5اس نشون میده ! من اکثرا مطالب و کتاب و مقالاتی رو گوشی میخونم که پس زمینش سفیده و اتفاقا نشون داد صحیح رنگ سفید برام مهمه ،
            میدونی یکی از دلایل انتخاب ایفون حساس بودنم روی تمام جزییات گوشی هست ، این مسیله واقعا برام ازار دهندست
            شما میتونید در عکسی که لینکش رو میزارم تفاوت رو حس کنین ، بعد همه ایفون های جدید اینطوری نیستن که بعضی هاشون اصلا مشکل زردی ندارن ، حتی تو فروم های انگلسی و خود سایت اپل هم از این موضوع شاکی هستن بعضی کاربرا میتونم لینکهاش رو براتون بزارم .

نظر

5s مشكي كه اصلا اين طور نيست . راستي اون عكسي كه بالاست ايفون ٥اس نيست . ايفون ٥ هستش

نظر

نوشته اصلی توسط Hameeeeed نمایش پست ها
                5s مشكي كه اصلا اين طور نيست . راستي اون عكسي كه بالاست ايفون ٥اس نيست . ايفون ٥ هستش
                گوشی من فایو اس مشکی هست و اینطوری هست و عکس بالا هم از گوگل سرچ شده . اینم از عکس گوشی خودم

نظر

بله درسته دوست من
                  جالبیش اینه که اینطور نیست که یا زردی داشته باشه یا نداشته باشه.من تا همین چند روز پیش فکر میکردم دستگاهم کاملا سفیده اما وقتی با ایفون برادرم مقایسه کردم دیدم که باز سفید تر و زیباتر از این هم هست!
                  این مشکل رو خود اپل به نام dis color فک کنم بدونن که تعویض میکنن گوشی رو!

نظر

جالبه
                    منم این مشکل رو دارم........

نظر

نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                      بله درسته دوست من
                      جالبیش اینه که اینطور نیست که یا زردی داشته باشه یا نداشته باشه.من تا همین چند روز پیش فکر میکردم دستگاهم کاملا سفیده اما وقتی با ایفون برادرم مقایسه کردم دیدم که باز سفید تر و زیباتر از این هم هست!
                      این مشکل رو خود اپل به نام dis color فک کنم بدونن که تعویض میکنن گوشی رو!
                      خوب اگه ببریم دبی چطور ؟ تعویض میکنن ؟ فک میکردم به اپل حداقلش بشه اعتماد کرد !

نظر

خوب اگه ببریم دبی چطور ؟ تعویض میکنن ؟ فک میکردم به اپل حداقلش بشه اعتماد کرد !
                        نميدونم تعويض ميكنن يا نه.چون اگه مشكلي داشته باشه عوض ميكنن.ال سي دي ها يا مهتابين يا افتابي.
                        داداش زياد حساس نباش.اگه خيلي رو اعصاب نيس تعويض نكن

نظر

نوشته اصلی توسط sami.ity نمایش پست ها
                          نميدونم تعويض ميكنن يا نه.چون اگه مشكلي داشته باشه عوض ميكنن.ال سي دي ها يا مهتابين يا افتابي.
                          داداش زياد حساس نباش.اگه خيلي رو اعصاب نيس تعويض نكن
                          قبل اینکه باکس گوشی رو باز کنی چطوری میشه فهمید ال سی دی از کدوم نوعه ؟؟

نظر

قبل اینکه باکس گوشی رو باز کنی چطوری میشه فهمید ال سی دی از کدوم نوعه ؟؟
                            هیچ راهی نداره .کاملا شانسی و اتفاقیه.که افتابی باشه یا ....

نظر

چرا مال من سفيد سفيده ؟؟؟
                              زرد باشه كه بهتره
                              چشمو نميزنه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk pro

نظر

صبر کنید ..
                              X