اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

زردی صفحه آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط afshin_5s نمایش پست ها
    چرا مال من سفيد سفيده ؟؟؟
    زرد باشه كه بهتره
    چشمو نميزنه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk pro
    دوست من،زرد که نه،هاله زرد!!
    توی نوشته ها کاملا مشخصه که تار تر و بد خوانا تر هست.
    اگه بخواید میتونید با یکی از دوستان که زردی داره تعویض کنید...

نظر

سلام دوستان من يه ايفون 5sدارم كه مث چيزي كه شما ميگين نيست يعني كل صفحه زرد نيست فقط قسمت بالاي صفحه اون قسمت بالاي گوشي كه علامت درصد باتري و أنتن هست اون قسمت زرده حالا نميدونم مشكل چيه اگه زرده چرا كل صفحه نيست اون يه تيكه هست اگه ميشه دوستان يه تست كنن ببين واسه اونا هم همين جوريه؟؟

نظر

سلام به خاطر چسبی هست که بکار رفته این مشکل بیشتر روی ایفون۴ بوده رو 5s که من نشنیده بودم،برای من مشکل نداره5s

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط I five نمایش پست ها
          سلام دوستان من يه ايفون 5sدارم كه مث چيزي كه شما ميگين نيست يعني كل صفحه زرد نيست فقط قسمت بالاي صفحه اون قسمت بالاي گوشي كه علامت درصد باتري و أنتن هست اون قسمت زرده حالا نميدونم مشكل چيه اگه زرده چرا كل صفحه نيست اون يه تيكه هست اگه ميشه دوستان يه تست كنن ببين واسه اونا هم همين جوريه؟؟
          صفحه نمایش آیفون و آیپد ها به دو صورت سفید مهتابی و زرد آفتابی است. زرد آفتابی هم کل صفحه نمایش است، نه در یک قسمت و یا زاویه دید خاص.
          اگر در قسمت خاص چنین مشکلی و دارید، صفحه نمایش آیفون شما مشکل دارد و اگر به اپل استور دسترسی دارید، آیفون شما و تعویض خواهند کرد.

نظر

شما به قسمتی که زرد هست یکم سرما بدی میبینی که زردیش از بین میره امتحان کن

نظر

نوشته اصلی توسط ramin28914 نمایش پست ها

صفحه نمایش بعضی از دیوایس ها چنین مشکلی و دارند و تنها راه حل، تعویض است. اپل استور دیوایس هایی که چنین مشکلی و دارند، تعویض میکند.
              سرما دادن زیاد به صفحه نمایش، ممکن است دیگر قسمت ها هم دچار مشکل کند و راه حل منطقی نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad_112 نمایش پست ها
                بچه ها من یه 5s گرفتم ولی حالا که دقت میکنم صفحش به زردی میزنه!!!کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟این مشکلشه؟؟؟چکار باید کنم؟؟زردی بیشتر از این میشه؟؟؟؟ممنون
                اگه خیلی حساسید میتونید تو پایتخت به یه جای مطمئن بدید درستش کنن ... Lcd عوض میشه ولی هزینه اش 600-700 تومنه

نظر

نوشته اصلی توسط ramin28914 نمایش پست ها

دوست عزيز زماني كه صفحه سرده زردي كمتره نظرتون چيه؟؟

نظر

از چسبی که استفاده شده و گرما باعث زردی بیشتر میشه اما این مشکل از 4s به بعد حل کردن،کاریش نمیشه کرد متاسفانه شاید به مرور زمان درست بشه

نظر

ولي فكر نكنم ربطي به چسب داشته باشه چون الان وسط صفحه ايپدمم زرده بعيد ميدونم واسه خاطر چسب باشه!

نظر

نوشته اصلی توسط i five نمایش پست ها
                        ولي فكر نكنم ربطي به چسب داشته باشه چون الان وسط صفحه ايپدمم زرده بعيد ميدونم واسه خاطر چسب باشه!
                        مشکل چسب که گفته میشود در بعضی از آیفون ۴ با صفحه نمایش رتینا دیده شده و در دیوایس های جدید مشکل lcd است، تنها راه حل تعویض است.

نظر

عزیزم جواب شما رو سینا جان داد
                          ایشون هی جواب میده به شما و شما دوباره پست میدی!!
                          اینا اسپم به حساب میاد
                          یکم به پست های سینا جان دقت کنی جواب سوالتو میگیری
                          خواهشا دیگه بحث رو ادامه ندید
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                          X