اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Touch ID را جایگزین دکمه HOME کنید.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

فشار لازم نیست در حد چند صدم ثانیه جواب میده معرکه هستش

نظر

نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها
      حساسيتش خيلي زياده ؟ يعني تا دست مي خوره عمل مي كنه يا بايد يه فشار كوچيك هم داد ؟
      نه اونقدر زیاد نیست که تا بهش بخوره بره بیرون.
      باید انگشت روش قرار بگیره،کلا وسط برنامه ،اگه انگشت روش رد کنی مشکلی نیست،یه لحظه کوچیک باید نگه داشت تا عمل کنه

نظر

بله منم این سوال دارم از دوستان
        حساسیتش زیاده؟
        با باید انگشت چند ثانیه بمونه روش؟
        و اینکه اینجوری یعتی همیشه فعاله تاچ ایدی؟
        و اینکه ممکنه ضرری برسونه؟
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
          بله منم این سوال دارم از دوستان
          حساسیتش زیاده؟
          با باید انگشت چند ثانیه بمونه روش؟
          و اینکه اینجوری یعتی همیشه فعاله تاچ ایدی؟
          و اینکه ممکنه ضرری برسونه؟
          بله حساسیتش خیلی عالیه و همونجور که گفتین چند دهم ثانیه کافیه با لمس / میتونید غیر فعال هم کنید / ضرر که نداره ولی در آینده امکان ضعیف شدن حساسیت تاچ هست

نظر

نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
            بله حساسیتش خیلی عالیه و همونجور که گفتین چند دهم ثانیه کافیه با لمس / میتونید غیر فعال هم کنید / ضرر که نداره ولی در آینده امکان ضعیف شدن حساسیت تاچ هست
            شما که نصب کردی ضعیف شده؟
            چند وقته نصب کردین؟

نظر

سلام ، خوب این دوست عزیز گفتن احتمالش هست که به مرور و در صورت استفاده بیش از حد ضعیف بشه و این حرف کاملا منطقی هستش هر چیزی با استفاده ضعیف و یا خراب میشه منم از روزی که توییک bio protect توی سایدیا قرار گرفت نصبش کردم و اتفاقأ خیلی زیاد هم ازش کار میکشم خدا رو شکر تاحالا که مشکلی نداشته تازه آب بندی شده گمونم !! اوایل خیلی گیر میداد ولی الان راحت انگشت درست رو از اشتباه تشخیص میده گیر بیخود هم نمیده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

فوق العاده هست
                توییک به این ارزشمندی تا حالا از نظر بنده تو سیدیا وجود نداشته

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                  سلام ، خوب این دوست عزیز گفتن احتمالش هست که به مرور و در صورت استفاده بیش از حد ضعیف بشه و این حرف کاملا منطقی هستش هر چیزی با استفاده ضعیف و یا خراب میشه منم از روزی که توییک bio protect توی سایدیا قرار گرفت نصبش کردم و اتفاقأ خیلی زیاد هم ازش کار میکشم خدا رو شکر تاحالا که مشکلی نداشته تازه آب بندی شده گمونم !! اوایل خیلی گیر میداد ولی الان راحت انگشت درست رو از اشتباه تشخیص میده گیر بیخود هم نمیده

دوست گلم چند وقت ميشه نصب نكردى؟

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                    دوست گلم چند وقت ميشه نصب نكردى؟
                    سلام..مخلصم..والا 3..4 روز بعد از اینکه جیلبریک برای ios7 اومد این توییک bio protect هم اومد منم چون خیلی نیاز به همچین چیزی داشتم نصبش کردم !! شاید 1 ماه باشه

نظر

کارکرد این توییک اصلا" ربطی به خود سنسور اثر انگشت نداره و وقتی شما گوشی را یکبار با اثر انگشتتان unlock می کنید کار این سنسور تمام میشود . این توییک فقط از قابلیت دکمه خازنی که در این سنسور گنجانده شده ( که برای تشخیص انگشت دست انسان ) استفاده میکند نه اسکن کردن دائم اثر انگشت شما, شما با هر انگشت و هر قسمت دستتان میتوانید از آن استفاده کنید ( مثلا" کار دکمه Homeو MultiTasking و...) .
                      به نظرم هیچ ضرری به سنسور TouchIDدیوایس شما وارد نمیشه چون این توییک اصلا" از آن استفاده نمیکنه.

توییک Activator این قابلیت را داره که مثلا" هر اثر انگشت شما کار خاصی انجام دهد و این توییک [ در صورت فعال بودن این قابلیت ] دائما از این سنسور استفاده میکند .
                      ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 25-01-2014, 12:52 PM

نظر

آقا این توییک خیییییییییییییییییییلییییییییییییییییییییییییی شارژ رو استفاده میکنه باید چیکار کرد؟ راه حلی داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط memol20022000 نمایش پست ها
                          آقا این توییک خیییییییییییییییییییلییییییییییییییییییییییییی شارژ رو استفاده میکنه باید چیکار کرد؟ راه حلی داره؟
                          برای بنده که یک درصد هم تاثیر نداشت.

نظر

نوشته اصلی توسط memol20022000 نمایش پست ها
                            خيلي خيلي مصرفش كمه البته فقط بايد quick unlock. رو خاموش كنيد چون اون هميشه سنسور رو روشن نگه ميداره

Sent from my 5S using Tapatalk

نظر

با سلام به دوستان

من این توئیک رو نصب کردم ولی فقط وقتی صفحه گوشی روشنه کار مولتی تسکینگ و دکمه هوم رو انجام می ده. برای اینکه وقتی گوشی خاموشه هم بدون فشار دادن دکمه هوم بشه ازش استفاده کرد، چکار باید بکنم؟ بعد از خاموش شدن صفحه، دیگه هرچقدر تاچ آی دی رو لمس می کنم کاری نمی کنه. گوشیم رو فقط بخاطر این توئیک جیلبریک کردم.
                              از دوستان کسی راهنمایی می کنه؟

با سپاس
                              ویرایش توسط ashkan73n : https://i-phone.ir/forums/member/153108-ashkan73n در ساعت 03-02-2014, 09:37 PM

نظر

دوستان این تنظیمات رو کجا میشه عوض کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X