اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک فروش و پشتیبانی نرم افزار Audio Recorder / call Recorder (ضبط مکالمه تلفنی آیفون)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان سلام لطف کنید ادرس کامل سورسی که اخرین نسخه کرک شده این برنامه روشه + سورس انجمن رو بزارین ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط ramin28914 نمایش پست ها
      لینک کرک ورژن جدید
      net.limneos.callrecorder_0.4-4_iphoneos-arm_julioverne

Sent from my iPhone using Tapatalk
      نوشته اصلی توسط BNPunish نمایش پست ها
      دوست عزیز الان من فایل deb call recorder رو دانلود کردم از پست 22 ، به خوبی هم نصب شد ( ایفون 5 اس ) به خوبی هم اکتیو شد ، فقط موضوع ضبط صدا ( یک صدایی میاد که میگه داره صدا رو ضبط میکنه و اصلا فکر نمیکنم جالب باشه این ...

من رو 4s نصب کردم تو تنظیماتش هیچی نبود و نوشته بود لایسنس نداره برنامه و تنظیماتی وجود نداشت

نظر

دوستان این صدای بیپ چه جوری قطع میشه این خیلی ازار دهندست و من روی 5 قبلا داشتم و بیپ را اف کردم درست شد و روی 5 اس یعنی اوکی نمیشه کسی تست کرده دقیقا بگه و لینکش را هم بزاره ممنون میشم

نظر

اقا ایمان فروشش چی شد پس؟؟؟ کرکش فایده نداره.. برای من که کار نکرد...
          منتظرییییممممم

نظر

تاپیک فروش و پشتیبانی نرم افزار Audio Recorder (ضبط مکالمه تلفنی آیفون)

نوشته اصلی توسط mehrdad7110 نمایش پست ها
            اقا ایمان فروشش چی شد پس؟؟؟ کرکش فایده نداره.. برای من که کار نکرد...
            منتظرییییممممم
            میتونید از cydia.ir خریداری کنید.
            ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 05-12-2014, 12:04 AM

نظر

من هم كركش رو نصب كردم به خوبي كار ميكنه...

نظر

دوستان رو 4s باید حتما رو حالت اسپیکر باشه تا صدای بیپ شنیده نشه؟ این مشکل رفع نشده؟

نظر

سلام
                  نویسنده توضیحات زیر رو داده

The remote party hears a warning voice message that the call will be recorded at the beginning of your recording. (This cannot be disabled, since the other party's consent is necessary by law in many countries, and it will never be removed, so please do not ask me to remove it.)

به خاطر اینکه ضبط مکالمات بدون اطلاع تماس گیرنده در بعضی کشورها ممنوع و غیرقانونیه نویسنده برنامه هم پیغام هشدار رو گذاشته که طرف متوجه بشه و غیرفعالش هم نمیکنه

Currently, on iPhone4S devices it only works when you switch to Speaker while in a call.

The application currently works only on iPhone 4S, iPhone 5 and iPhone 5S devices.

در حال حاضر برای آیفون 4s تنها در حالتیکه روی اسپیکر بزارین کار میکنه
                  این برنامه روی آیفون 4s 5 5s کار میکنه
                  ویرایش توسط amirhosein : https://i-phone.ir/forums/member/80-amirhosein در ساعت 10-01-2014, 11:24 PM

نظر

با تشكر من روي ايفون ٤ اس اون سورس را وارد كردم ولي ازم udidميخوات چكار كنم تا رجستر بشه تو رو خدا راهنماييم كنيد

نظر

دوستان کسی میتونه برنامه Hotspot shield رو برای آیفون برام خریداری کنه؟

نظر

روی ای او اس ۷ اینطپر که مشخصه ادرس ذخیره شدن فایل هاش تغییر کرده
                        کسی هست پیداش کرده باشه؟

نظر

دوستان سورس كرك شدش براي ٤اس و ٥ اس چيه

نظر

نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                            دوستان سورس كرك شدش براي ٤اس و ٥ اس چيه
                            در سورس Cydia.vn وجود داره

نظر

نوشته اصلی توسط amir_T_2008 نمایش پست ها
                              در سورس Cydia.vn وجود داره
                              این سورس رو هم زدم
                              ولی ایکون برنامه بعد یک روز محو میشه و میپره

نظر

نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                                این سورس رو هم زدم
                                ولی ایکون برنامه بعد یک روز محو میشه و میپره
                                تو سيدياتون چك كنيد ببينيد دو توئيك cydia substrate و توئيك substrate safe mode نصبه يا نه اگر نصب نيست اول اين دو توئيك نصب كنيد و بعد از سورس ضميمه شده توئيك Audio recorder نصب كنيد .اين توئيك همونيه كه مي خوايد.

موفق باشيد
                                فایل های پیوست شده
                                ویرایش توسط amir_T_2008 : https://i-phone.ir/forums/member/113625-amir_t_2008 در ساعت 03-02-2014, 08:03 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X