اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک فروش و پشتیبانی نرم افزار Audio Recorder / call Recorder (ضبط مکالمه تلفنی آیفون)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاسخ تعدادی از سؤالات دوستان:

۱. برای ضبط و انتقال مکالمه گزینه share سپس ایمیل رو بزنید خودش که اتج میکنه به ایمیل قبلش صدای هر دو طرف رو به هم میچسبونه! سپس یا به خودتون ابمیل کنید یا برید توی ifile پوشه خود Audio Recorder برش دارید.
    ۲. سورس برنامه اینه: http://limneos.net/repo آخرش یه repo/ داره
    ۳. لایسنس رو که بخرید هر دو اپلیکشن Audio reorder و Audio recorde2 رو میتونید بسته به میل شخصیتون نصب کنید. فرقشونم اینه که با نصب اولی فقط وقتی تماس میگیرید یا دریافت میکنید گزینه ضبط صدا نمایان میشه ولی به Audio recorder2 توی همه برنامه ها مثل وایبر لاین و ... میتونید صداهارو ذخیره کنید.

نظر

• دوستان این توییک برای جلبریک ورژن ۹.۳.۳ قابله استفادست

نظر

• درود
        داخل ios 8.1.2 چطوری میتونم با ifile صداهاتی که ضبط کرده جابجا کنم ،نمیدونم چه تویک هایی باید نصب کنم که بتونم از طریق کامیپیوتر به ایفون دسترسی داشته باشم . حجم تماس ها خیلی زیاد شده ،حدود 7000 تا تماس دارم

نظر

• سلام من برنامه رو از سایتتون خریداری کردم
          ورژن دستگاه من 9.39.5 ایفون 4اس و با برنامه کول بوتر میتونم یه نسخه دیگه از ای او اس داشته باشم رو گوشیم
          نسخه یک که میگه باید رو اسپیکر ظبت بشه البته در فوز اس اینجوری نسخه دو هم هیچ گونه کارایی نداره ینی برنامه فعال میشه ولی هیچی ظبت نمی کنه

نظر

• باید جیلبریک کرده باشیم گوشی رو ؟

نظر

صبر کنید ..
            X