اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با نرم افزار tongbu در ios7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با نرم افزار tongbu در ios7

با درود خدمت دوستان
    یه مشکلی برام پیش اومده میخواستم ببینم سایر دوستان هم این مشکل رو دارن یا نه و اگه دارن راه حلش چیه
    من از طریق tungbu که تو ی گوشی نصبه دو تا برنامه رو آپدیت کردم یعنی برنامه های کرک رو باهاش آپدیت کردم نرم افزارها درست کار میکنن تا زمانی که گوشی روشنه ولی وقتی گوشی رو ری استارت میکنم همه برنامه ها و بازی های توی گوشی پاک میشه و حتی چند تا از برنامه های اصلی خود گوشی مثل سافاری یا ماشین حساب یا هواشناسی کار نمیکنه و هی از برنامه میپره بیرون
    از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟؟
    ممنون میشم
    در ضمن گوشی 4s و ios 7.0.4 و جیلبریکه
    با سپاس فراوان

از دوستان و اساتید کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟
    لطفا راهنمایی کنین
    ممنون

نظر

سلام
      Mobile substrat fix
      را نصب كن انشاءالله مشكلت حل ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mo-aslani نمایش پست ها
        با درود خدمت دوستان
        یه مشکلی برام پیش اومده میخواستم ببینم سایر دوستان هم این مشکل رو دارن یا نه و اگه دارن راه حلش چیه
        من از طریق tungbu که تو ی گوشی نصبه دو تا برنامه رو آپدیت کردم یعنی برنامه های کرک رو باهاش آپدیت کردم نرم افزارها درست کار میکنن تا زمانی که گوشی روشنه ولی وقتی گوشی رو ری استارت میکنم همه برنامه ها و بازی های توی گوشی پاک میشه و حتی چند تا از برنامه های اصلی خود گوشی مثل سافاری یا ماشین حساب یا هواشناسی کار نمیکنه و هی از برنامه میپره بیرون
        از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟؟
        ممنون میشم
        در ضمن گوشی 4s و ios 7.0.4 و جیلبریکه
        با سپاس فراوان
        گوشی وصل کن به pc تانگبو و از قسمت welcome گزینه menuine app بزن و استارت کن تا سینگ بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
        X