اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

كدام مدل مك بوك پرو؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
    این که دلیل محکمه پسندی نیست. مثه اینه که بگیم ماشین پراید چون خیلی زیاده پس خوبه!

Sent from my iPad using Tapatalk
    مثال شما درست نیست ؛ هم ویندوز و هم مک در اختیار عموم هستند و قیمتها هم به اونصورت در دنیا اختلاف نداره ؛ اگر قیمت اپل بالاتر هست کانفیگ بالاتر و کیفیت ساخت بالاتری دارد اما اگر مک خوب بود همه میخریدند و از ویندوز استقبال نمیشد درست مثل آیفون که بهترینه .

نظر

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
      دوست من هرگز این اشتباه بزرگ رو نکنید ؛ مک بوک و مکینتاش یک آشغال به تمام معن هستند ؛ هیچ برنامه ایی درست روش کار نمیده و پر از باگ و مشکل هست ؛ بیخود اینهمه هزینه مثل من نکنید که ۸ ملیون پول بی زبون رو دادم یه آشغال به اسم ۲۹۴ خریدم .
      بهترین گزینه برای شما که تمام برنامه هارو ساپورت کنه ویندوز هست که معرکست و انصافا خیلی حرفا داره و بیخود نیست ۹۰ درصد دنیا از وین استفاده میکنن .
      Asus N550 رو بخر ؛ هم کیفیت ساخت بالایی داره مثل اپل ؛ هم ویندوزه که در مقابل مک معرکست و هم قیمتش خیلی ارزون تر از اپل هست .
      این تجربه کلی من از دنیای ( مسخره ) مک بود
      موفق باشی
      حالا چرا اینقدر عصبانی!

شما که می خواستید مک و امتحان می کردید اول یه مک بوک پرو ارزون قیمت خریداری می کردید!

حالا اون 294 می خواید بفروشید؟

نظر

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
        دوست من هرگز این اشتباه بزرگ رو نکنید ؛ مک بوک و مکینتاش یک آشغال به تمام معن هستند ؛ هیچ برنامه ایی درست روش کار نمیده و پر از باگ و مشکل هست ؛ بیخود اینهمه هزینه مثل من نکنید که ۸ ملیون پول بی زبون رو دادم یه آشغال به اسم ۲۹۴ خریدم .
        بهترین گزینه برای شما که تمام برنامه هارو ساپورت کنه ویندوز هست که معرکست و انصافا خیلی حرفا داره و بیخود نیست ۹۰ درصد دنیا از وین استفاده میکنن .
        Asus N550 رو بخر ؛ هم کیفیت ساخت بالایی داره مثل اپل ؛ هم ویندوزه که در مقابل مک معرکست و هم قیمتش خیلی ارزون تر از اپل هست .
        این تجربه کلی من از دنیای ( مسخره ) مک بود
        موفق باشی
        asus N550 رو با 294 مقایسه کردی ؟!
        دارم خواب میبینم ...

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

سلام به کلیه دوستان
          ۱-در مورد خرید مک دست ۲.... اگه مک تمیز باشه و طرفو بشناسید ،،،، بد نیست....
          ۲-در مورد سیکل باطری هم نیاز به نرم افزار خاصی نیست از خود about this mac مشخص میشه
          ۳-اگه میخوای دست ۲ بگیری برو دنبال mc723.....واقعا برای خودش غولیه و اینکه با ۴ تومن میتونی تمیزشو گیر بیاری
          ۴-دوست windows بازمون فرمودن مه مک بدرد نمیخوره....... اینم یه حرفیه،،،،،، ولی هیچ چی مثل مک نمیشه،،،،من اصلا حاضر نیستم با ویندوز سروکله بزنم،، شما ۲۹۴ خریدی میگی بدرد نمیخوره!!!!!! میشه مطلبو باز کنی ما هم بفهمیم
          ۵- مش حسین خودتو ناراحت نکن

۶- اینا نظرات من بود

نظر

نوشته اصلی توسط Zarghan نمایش پست ها
            اون دو مدلی که مشخصاتش و درج کردید و باید مدلش هم بنویسید!
            متاسفانه مدلشون يادم رف ببينم! با اين مشخصات معلوم نميشه كودوم مدله؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سيستم عامل مك و مكبوك محسنات خاص خودشو داره.هنگ نكردن سيستم عامل،ويروسي نشدن، دردسرهاي ويندوز رو نداشتن،زيبايي،چشمگيري و كيفيت ساخت و... خيلي مهمه.
              ويندوز هم محسنات خودشو داره.
              ولي اولويت اصلي با مكبوكه برا دوستم و من.
              ممنون از پيشنهادتون

نظر

لطفا دوستان بحث در مورد ويندوز و مك و ساير برندها رو بزاريم برا يه تاپيك ديگه.
                فقط اگه توصيه اي دارين بفرمايين چون فردا ميريم كه بخريم. ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
                  لطفا دوستان بحث در مورد ويندوز و مك و ساير برندها رو بزاريم برا يه تاپيك ديگه.
                  فقط اگه توصيه اي دارين بفرمايين چون فردا ميريم كه بخريم. ممنون

به نظر من برا کارهایی که گفتین یه لپتاپ ویندوزی بگیرید چون الان یه لپتاپ ویندوزی با 3 میلیون قیمت یه لپتاپ بسیار قدرتمند هست ولی مکبوک 3 میلیونی دسته دو یا 3500 مکبوک قدرتمندی نیست.

الان (MD101 ( corei5 , 4 gig, 500GB hdd, 13 inch درسته مکبوک بسیار خوبیه و حدود 3400 قیمتشه ولی یه لپتاپ ویندوزی با 3 میلیون قیمت میشه 8 گیگ رم با کارت گرافیک 2 گیگ و هارد 1 ترابایت و corei7 نسل چهارم و میشه گفت بیشتر از 2 برابر قویتر از MD101.

به اینم توجه کنید که مکبوک پرو 13 اینچ corei7 یا همون MD102 با اینکه corei7 هست ولی تفاوت چندانی با corei5 نداره چون corei7 دو هسته ای هست و فقط فرکانسش یه مقدار نسبت به corei5 بالاتره.

اگه پولتون به ME293 میرسه اونو بگیرین که از همه نظر عالیه و جوابگوی کار شما هم هست. یا اگه کمتر میخایین هزینه کنید ME865 رو بگیرین که corei5 هست و 8 گیگ رم داره و هارد ssd داره و رتینا هم هست و باز نسبت به 13 اینچ هایی که گفتم سرعت و قدرت بیشتری داره.

قیمتش هم حدود 5 میلیون هست.

حالا اگه دوست دارین مکبوک حتما بخرین بحثش جداست ولی اگه میخایین تو رنج تا 3،4 میلیون یه لپتاپ بگیرین که جوابگوی نیازهایی که گفتین با بهترین راندمان باشه حتما یه لپتاپ ویندوزی بخرین.

نظر

نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
                    به نظر من برا کارهایی که گفتین یه لپتاپ ویندوزی بگیرید چون الان یه لپتاپ ویندوزی با 3 میلیون قیمت یه لپتاپ بسیار قدرتمند هست ولی مکبوک 3 میلیونی دسته دو یا 3500 مکبوک قدرتمندی نیست.

الان (MD101 ( corei5 , 4 gig, 500GB hdd, 13 inch درسته مکبوک بسیار خوبیه و حدود 3400 قیمتشه ولی یه لپتاپ ویندوزی با 3 میلیون قیمت میشه 8 گیگ رم با کارت گرافیک 2 گیگ و هارد 1 ترابایت و corei7 نسل چهارم و میشه گفت بیشتر از 2 برابر قویتر از MD101.

به اینم توجه کنید که مکبوک پرو 13 اینچ corei7 یا همون MD102 با اینکه corei7 هست ولی تفاوت چندانی با corei5 نداره چون corei7 دو هسته ای هست و فقط فرکانسش یه مقدار نسبت به corei5 بالاتره.

اگه پولتون به ME293 میرسه اونو بگیرین که از همه نظر عالیه و جوابگوی کار شما هم هست. یا اگه کمتر میخایین هزینه کنید ME865 رو بگیرین که corei5 هست و 8 گیگ رم داره و هارد ssd داره و رتینا هم هست و باز نسبت به 13 اینچ هایی که گفتم سرعت و قدرت بیشتری داره.

قیمتش هم حدود 5 میلیون هست.

حالا اگه دوست دارین مکبوک حتما بخرین بحثش جداست ولی اگه میخایین تو رنج تا 3،4 میلیون یه لپتاپ بگیرین که جوابگوی نیازهایی که گفتین با بهترین راندمان باشه حتما یه لپتاپ ویندوزی بخرین.
                    ممنون از توضيحاتتون ولي اين دوستمون دلشو به مكبوك باخته و عاشق شده. شما هم كه ميدونين دلدادگي ...
                    پولش ميرسيد ولي بعد از اينكه اين دوتا مدل رو پيدا كرديم يهو نظرش عوض شد كه اينا كار منو را ميندازه چرا ٢ تومن اضافه بدم !
                    كاربري ايشون هم چندان سخت افزار قوي نميخواد تو توضيحات پست اولم نوشتم

نظر

ممنون از توضيحاتتون ولي اين دوستمون دلشو به مكبوك باخته و عاشق شده. شما هم كه ميدونين دلدادگي ...
                      پولش ميرسيد ولي بعد از اينكه اين دوتا مدل رو پيدا كرديم يهو نظرش عوض شد كه اينا كار منو را ميندازه چرا ٢ تومن اضافه بدم !
                      كاربري ايشون هم چندان سخت افزار قوي نميخواد تو توضيحات پست اولم نوشتم

خب اگه حتما مکبوک میخاد و تو این رنج قیمت میتونید MD101 رو بخرید که حدود 3400 قیمتشه با مشخصات

core i5
                      ram : 4GB
                      hdd : 500
                      13inch

مدل MD102 هم هست که حدود 600 هزار تومن گرونتره و corei7 ولی پیشنهاد نمی کنم این هزینه رو بکنید چون corei7 دو هسته ای هست و فقط فرکانس بالاتری نسبت به corei5 داره.

دیگه اگه 3 تومن میخاد دوستتون هزینه کنه و حتما هم مکبوک میخاد دیگه مشخصه چی باید بخرید!

نظر

اون لبتاب هم كه ما قصد خريدشو داريم به احتمال خيلي زياد همينMD101 هست دو ماه كار كرده دوميليون و پانصد تومن.

نظر

2500 قیمت خوبیه به شرطی که از نظر ظاهری تمیز باشه و سایکل باطری خیلی بالا نباشه برا 2 ماه کارکرد سایکل رو 40 باشه خوبه بیشتر باشه خیلی کار کشیده از لپتاپ.

بعضی از 101 ها هم مشکل کند بودن داشتن که مشکل از هاردشون بود حواستون باشه هار تعویض نشده باشه یا لپتاپ باز نشده باشه قبلا!

یه مورد دیگه هم اینکه بعضی از 101 ها پارت نامبر ژاپن هستن و کیبورد انگلیسی ندارن که قیمتشون هم پایین تر از کیبورد انگلیسی هست.

نظر

2500 قیمت خوبیه به شرطی که از نظر ظاهری تمیز باشه و سایکل باطری خیلی بالا نباشه برا 2 ماه کارکرد سایکل رو 40 باشه خوبه بیشتر باشه خیلی کار کشیده از لپتاپ.

بعضی از 101 ها هم مشکل کند بودن داشتن که مشکل از هاردشون بود حواستون باشه هار تعویض نشده باشه یا لپتاپ باز نشده باشه قبلا!

یه مورد دیگه هم اینکه بعضی از 101 ها پارت نامبر ژاپن هستن و کیبورد انگلیسی ندارن که قیمتشون هم پایین تر از کیبورد انگلیسی هست.
                            ممنون از راهنماييتون.
                            از لحاظ ظاهري واقعا تميز بود و موردي نداشت. فردا سايكلش رو چك ميكنم فقط ممنون ميشم دقيقا بگين از كجا ميشه سايكلش رو ديد.
                            اينكه ميگن مهلت تست ميدن اين فقط يه چيزيه كه ميگن يا تو فاكتوو هم بايد ذكر بشه كه فلان مدت روز مهلت تست ميديم و اگه ايرادي داشت تعويض ميكنيم؟!

نظر

ممنون از راهنماييتون.
                              از لحاظ ظاهري واقعا تميز بود و موردي نداشت. فردا سايكلش رو چك ميكنم فقط ممنون ميشم دقيقا بگين از كجا ميشه سايكلش رو ديد.
                              اينكه ميگن مهلت تست ميدن اين فقط يه چيزيه كه ميگن يا تو فاكتوو هم بايد ذكر بشه كه فلان مدت روز مهلت تست ميديم و اگه ايرادي داشت تعويض ميكنيم؟!

برای چک کردن سایکل از سمت چپ بالا لوگوی اپل رو کلیک می کنید و طبق این لینک می تونید سایکل رو ببینید.

اگه طرف آشنا باشه میگین مثلا 2 روز مهلت تست و اگه از بیرون میخرید بگین تو فاکتور قید بشه مثلا 2 روز مهلت تست. مهلت تست هم حداقل 2 روز بگیرید.

نظر

برای چک کردن سایکل از سمت چپ بالا لوگوی اپل رو کلیک می کنید و طبق این لینک می تونید سایکل رو ببینید.

اگه طرف آشنا باشه میگین مثلا 2 روز مهلت تست و اگه از بیرون میخرید بگین تو فاکتور قید بشه مثلا 2 روز مهلت تست. مهلت تست هم حداقل 2 روز بگیرید.
                                ممنون دوست عزیز برا راهنماییاتون.لطف کردین.طرف گفته 4 روز مهلت تست میدم. فردا ببینینم چی میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X