اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش ipod touch 5 generation 32 gb

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش ipod touch 5 generation 32 gb

با سلام خدمت دوستان عزیز به خاطر یه سری مسائل مالی من قصد فروش یک دستکاه آیپاد تاچ نسل پنجم رو دارم این آیپاد عین نو هستش یعنی اینکه فقط آکش باز شده که برنامه بریزم روش ( در ضمن بدون جیلبریک 15 گیگ برنامه ی بسیار عالی داره) و 2 3 بار هم بیشتر باهاش کار نکردم قیمتی که خودم مد نظرمه 750 تومنه حالا خودتون اظهار نظر کنید در مورد قیمت در ضمن خرید هم بصورت حضوری در غرب تهران هستش چون من وسیله ندارم شرمنده

سلام عزيز لطفا شماره موبايلتو بده با هم يه صحبتي داشته باشيم

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

شما شمارتو واسه من پ.خ کن من تماس میگیرم

نظر

درود

اگر قصد تعویض با بلک بری q5 در حد آک داشتید به بنده پیغام بدید.

در غیر اینصورت آپ حساب کنید.

نظر

کاهش قیمت به 700 هزار تومان

نظر

سلام ، جناب در مورد وسایل جانبیش میخواستم بدونم چیا هستش؟ یعنی محافظ صفحه، آداپتو، قاب محافظ... داره؟
            ممنون.
            ویرایش توسط PersianKnight : https://i-phone.ir/forums/member/149543-persianknight در ساعت 05-01-2014, 01:54 PM

نظر

سلام نه کلا که آیپاد تاچ 5 روش 3 تا وسیله بیشتر نیست (سیم usb - هدفون و یه دونه بند) همین

دوستان دقت داشته باشین دستگاه با نو هیچ فرقی نداره حتی هدفونش یکبار هم استفاده نشده.
              ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 06-01-2014, 10:26 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Apple_iPhone نمایش پست ها
                سلام نه کلا که آیپاد تاچ 5 روش 3 تا وسیله بیشتر نیست (سیم usb - هدفون و یه دونه بند) همین

دوستان دقت داشته باشین دستگاه با نو هیچ فرقی نداره حتی هدفونش یکبار هم استفاده نشده.
                داداش برات شمارمو پ.خ کردم

نظر

فروخته شد از مدیر محترم درخواست پاک کردن تاپیک را دارم ممنون

نظر

صبر کنید ..
                  X