اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظر شما : تعویض آیپد ایر wifi با 4G ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نظر شما : تعویض آیپد ایر wifi با 4G ؟

با سلام و درود خدمت دوستان عزیز
    من حدود 3 هفته پیش یک آیپد ایر 32 wifi گرفتم الان بعد از این مدت خیلی پشیمونم که 4g برنداشتم چون هم سیم کارت ندارم هم gps . البته با wifi شاید قسمتی از عدم اینها جبران بشه ولی هیچی خودشون نمیشه . نظر شما چیه آیا برم عوض کنم چون فکر کنم حدود 500 باید بیشتر بدم یا با همین سر کنم . ممنون از مشاوره خوبتون

شما با استفاده از Personal Hotspot گوشيتون ميتونيد گوشيرو تبديل به مودم كرده و از اينترنت سيمكارت گوشى ، آيپد رو به اينترنت وصل كنيد ، GPS هم درسته آيپد واى فاى نداره ولى زياد چيز مهمى نيست ،

من خودم هر 5 نسل آيپد رو Wi-Fi گرفتم و اصلا كمبودى احساس نكردم ؛)

نظر

دوست عزيز البته بستگي به استفاده خودتون داره و قبل از خريد هم حتماً تاپيك مشاوره قبل از خريد رو ميخوندي منم ٢ ساعت پيش ايپد ميني رتينام رسيده دستم من ٣٢ 4g گرفتم بنظر من هميشه سيمكارت خور بهتره
      نوشته اصلی توسط farzad_sh نمایش پست ها
      با سلام و درود خدمت دوستان عزیز
      من حدود 3 هفته پیش یک آیپد ایر 32 wifi گرفتم الان بعد از این مدت خیلی پشیمونم که 4g برنداشتم چون هم سیم کارت ندارم هم gps . البته با wifi شاید قسمتی از عدم اینها جبران بشه ولی هیچی خودشون نمیشه . نظر شما چیه آیا برم عوض کنم چون فکر کنم حدود 500 باید بیشتر بدم یا با همین سر کنم . ممنون از مشاوره خوبتون

نظر

نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
        دوست عزيز البته بستگي به استفاده خودتون داره و قبل از خريد هم حتماً تاپيك مشاوره قبل از خريد رو ميخوندي منم ٢ ساعت پيش ايپد ميني رتينام رسيده دستم من ٣٢ 4g گرفتم بنظر من هميشه سيمكارت خور بهتره
        ممنون از شما ولی من مشاوره ها رو خونده بودم مجبور بودم بنا به دلایلی این مدل رو بردارم ضمن اینکه همین الان از 2 نفر یک نفر موافق و یک نفر مخالف است و همه موافق 4g نیستن همین الان هم دودل هستم این تاپیک رو زدم که از تردید دربیام یا اینوری یا اونوری
        حالا خودمونیم چرا مینی برداشتی چشمو خسته میکنه که ؟!

نظر

اگه از اينترنت زياد استفاده ميكنيد ٤جي بگيريد
          اگه شما بخراي از هاتسپات ايفون استفاده كني هم شارژ ايفونت تموم ميشه هم ايپد!
          من خودم بين ١٢٨وا فاي و ٦٤ ٤جي مونده بودم
          ولي ٦٤ ٤جي انتخاب كردم.

Sent from my iPhone

نظر

نظر شما : تعویض آیپد ایر wifi با 4G ؟

من اينكارو كردم
            ي مودم 3g خرديم وايلس
            رايتل انداختم توش
            ٥ ساعت هم دوام مياره و رسما مودمه كنسول و .. داره خيلي هم كوچيك و سبكه
            گوشيم و تبلت هم زمان از اون اينترنت ميگيرن
            اگ بخوايي اينترنت رو از گوشي يا تبلتت شير كني پدر باطري رو در مياره ولي اينجوري خيلي راحتي هر وقتم نخواستي اون مودم رو خاموش كن
            راحت
            از نظر قيمت هم نفعته
            چون مودمه از اختلاف قيمت wifi و 4g ارزونتره

Sent from my iPhone using Tapatalk
            ویرایش توسط aghta : https://i-phone.ir/forums/member/135853-aghta در ساعت 31-12-2013, 03:44 PM

نظر

صبر کنید ..
            X