اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش یا تعویض جدیدترین و قویترین مک بوک ایر دنیا cto

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش یا تعویض جدیدترین و قویترین مک بوک ایر دنیا cto

سلام
    دوستان یه Air دارم که برای تست خریده بودمش و پاسخ سوالاتی که داشتمو تو این مدتی که باهاش کارکردم گرفتم، زیادی قوی هست و به کاری که من ازش دارم نمیاد بنابراین دنبال مدل ارزانتر هستم که برام اقتصادی تر باشه، پردازنده Haswell و حجم SSD هم 256گیگابایت میباشد، سایر اطلاعات به طور کامل در تصاویر مشخص هستند

اواسط آبان خریداری شده و کارکردش 1 ماه هست، یک خط پیدا نمیکنید روش هیچ فرقی با آک که باز میکنید نداره چون تو همین مدت کوتاه هم با یک گارد Moshi که روش بوده محافظت شده و همونطور که تو عکس ها میبینید مشکیش هم کرده و زیبایی خاصی زمان روشن شدن لوگو اپل بهش داده، سیکلشم که در تصاویر مشخصه، تمام لوازم هم موجوده، به Maverick هم آپدیت شده تحویل داده میشه

پی نوشت: فقط و فقط معامله های حضوری پذیرفته میشود.

پی نوشت 2: تعویض با ایر مدل پایینتر فقط به شرطی که تمیزیش در حد خودم باشه بی خط و خش و مشکل انجام میگیره

پی نوشت 3: هرچقدر شما از دستگاهتون کم کردید منم کم میکنم که منصفانه باشه

پی نوشت 4: اولویت با تعویض هست، فروش فوری نداریم به هیچ وجه و اگر قصد خرید دارید به صورت مزایده ای فروخته میشه که میتونید از طریق پ.خ در ارتباط باشید و قیمت پرت ندید چون نیازی به فروشش ندارم، قیمت آکبند دستگاه با گارد Moshi روش حدود 6 تومن هست (فاکتورشم موجوده ولی هرچی قیمت روز هست بر مبنای همون محاسبه میکنیم)

خواهش میکنم به نکات توجه فرمایید، سپاسگذارم

Sent from my Galaxy Tab using Tapatalk 2
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط Reza-Modanloo : https://i-phone.ir/forums/member/59089-reza-modanloo در ساعت 30-12-2013, 08:05 PM

با لپ تاپ ویندوزی تعویض دارین؟

نظر

قيمت پايه رو مشخص ميكردين! اميدوارم به همون قيمت اكبند كه ٥٥٠٠ تومنه نظر نداشته باشين. حداقل ٢٠٪ نه ٣٠٪ از قيمتش كاسته ميشه متاسفانه!
      قيمت پيشنهادي من ٤ تومن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

با سونی وایو پرو تعویض داری؟
        3 ماهه خریدم. اینم مشحصاتشه :
        .: ایران رهجو :.

به 8.1 هم آپدیت شده

نظر

لطفا شرايط تعويض با md761 128 رو كه با آكبند تفاوتي نمي كنه را برام پ خ كنيد!

نظر

مکبوک موجوده..

نظر

بعضی ها میخوان بزخری کنن و منم نمیفروشم! دوستان پی ام میدن میگن 20 تا 30% زیر قیمت!!! اونم دستگاهی که با آکش فرقی نمیکنه سیکلش 15 تاست! خودشون بودن اگه میخواستن بفروشن میشدن گرگ! حالا این به کنار
              مثلا میگن md761 تعویض کنیم میگم خوبه دستگاه منم 761 کاستوم هست و دستگاهمون مدل مشابه و تمیزی هم برابر هست فقط مال من کاستومه پس هرچی تفاوت قیمتشون تو بازار هست اختلافشه دیگه، طرف میگه نه! من نمیفهمم یعنی انتظار داره من بیشتر از دستگاه خودم کم کنم اون کمتر کم کنه؟!!! اونم در صورتی که اگه بخواد بفروشه هم بیشتر ضرر میکنه هم بخواد مال منو بگیره باید پول آکشو بده یعنی تقریبا 2برابر میفته،اما وقتی داری اینجوری تعویض میکنی عملا هیچ ضرری ندادی بلکه فقط تفاوت قیمت یه دستگاه قویتر رو دادی، اصلا آدم با یه پدیده هایی مواجه میشه میخواد یه لپتاپی رو تعویض کنه :دی :دی خلاصه درد ما اینست وگرنه فروش رفتن نرفتنش مهم نیست

با مصرف کننده راه میام ولی بزارم تبدیل به فسیل شه به کسی که میخواد زرنگ بازی در بیاره نمیدم چون هم ارزش این مک خیلی بالاست ماهم نیازمند نیستیم شکرخدا

نظر

اين دوستمون خيلي آدم خوييه و واقعا آدم باحاليه.حيف كه پول من نرسيد ازش بخرم.ايشالا منم بخشيده باشه...

نظر

نوشته اصلی توسط mmjm نمایش پست ها
                  اين دوستمون خيلي آدم خوييه و واقعا آدم باحاليه.حيف كه پول من نرسيد ازش بخرم.ايشالا منم بخشيده باشه...

شما لطف داری بنده شرمندم که نتونستم تقدیم کنم موفق باشی عزیزم

نظر

نوشته اصلی توسط Reza-Modanloo نمایش پست ها
                    بعضی ها میخوان بزخری کنن و منم نمیفروشم! دوستان پی ام میدن میگن 20 تا 30% زیر قیمت!!! اونم دستگاهی که با آکش فرقی نمیکنه سیکلش 15 تاست! خودشون بودن اگه میخواستن بفروشن میشدن گرگ! حالا این به کنار
                    مثلا میگن md761 تعویض کنیم میگم خوبه دستگاه منم 761 کاستوم هست و دستگاهمون مدل مشابه و تمیزی هم برابر هست فقط مال من کاستومه پس هرچی تفاوت قیمتشون تو بازار هست اختلافشه دیگه، طرف میگه نه! من نمیفهمم یعنی انتظار داره من بیشتر از دستگاه خودم کم کنم اون کمتر کم کنه؟!!! اونم در صورتی که اگه بخواد بفروشه هم بیشتر ضرر میکنه هم بخواد مال منو بگیره باید پول آکشو بده یعنی تقریبا 2برابر میفته،اما وقتی داری اینجوری تعویض میکنی عملا هیچ ضرری ندادی بلکه فقط تفاوت قیمت یه دستگاه قویتر رو دادی، اصلا آدم با یه پدیده هایی مواجه میشه میخواد یه لپتاپی رو تعویض کنه :دی :دی خلاصه درد ما اینست وگرنه فروش رفتن نرفتنش مهم نیست

با مصرف کننده راه میام ولی بزارم تبدیل به فسیل شه به کسی که میخواد زرنگ بازی در بیاره نمیدم چون هم ارزش این مک خیلی بالاست ماهم نیازمند نیستیم شکرخدا

با لپ تاپ ویندوزی با کانفینگ بالا تعویض دارین؟

نظر

قیمت؟

Sent from my SM-N9005

نظر

نوشته اصلی توسط abas.karami68 نمایش پست ها
                        با لپ تاپ ویندوزی با کانفینگ بالا تعویض دارین؟
                        نه متاسفانه ببخشید، تعویض با مکبوک ایر، ایپد ایر، 5 و 5s

ویرایش توسط Reza-Modanloo : https://i-phone.ir/forums/member/59089-reza-modanloo در ساعت 22-01-2014, 12:32 PM

نظر

با 5c هم تعویض دارید؟ شرایط بفرستید،به قیمت بازار باهم معامله کنیم

نظر

5s gold 16g شرایط برام ارسال کنید

mac book pro md313 8g دارم
                            آیپد ۲ 3g 32g هم موجوده

نظر

نوشته اصلی توسط avands نمایش پست ها
                              قیمت؟

Sent from my SM-N9005
                              نوشته اصلی توسط ramin28914 نمایش پست ها
                              با 5c هم تعویض دارید؟ شرایط بفرستید،به قیمت بازار باهم معامله کنیم

نوشته اصلی توسط mmx نمایش پست ها
                              5s gold 16g شرایط برام ارسال کنید

mac book pro md313 8g دارم
                              آیپد ۲ 3g 32g هم موجوده
                              پ.خ شد..

نظر

صبر کنید ..
                              X