اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش یا تعویض جدیدترین و قویترین مک بوک ایر دنیا cto

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بامکبوک پروی 15اینچ MC721ll/aتعویض دارید.بسیارتمیز سایکل باطری13سلامت باطری97
    شرایط رو پخ بفرمایید.

نظر

دوستان صندوق پ.خ پر بود اگر پیامی فرستادید نرسیده دوباره ارسال کنید لطفا

نوشته اصلی توسط Partovei نمایش پست ها
      بامکبوک پروی 15اینچ MC721ll/aتعویض دارید.بسیارتمیز سایکل باطری13سلامت باطری97
      شرایط رو پخ بفرمایید.
      فکر نمیکنم پرو کلا دوست ندارم ولی قیمت و شرایط مد نظرتون رو پ.خ کنید ببینم اگه مناسب بود یه کاریش میکنیم.. راستی مگه 721 تولید 2011 نیست؟چجوری سایکل انقدر کم هست؟!! همیشه به برق بوده یا باطری تعویض کردید؟!

Sent from my Galaxy Tab using Tapatalk 2
      ویرایش توسط Reza-Modanloo : https://i-phone.ir/forums/member/59089-reza-modanloo در ساعت 26-01-2014, 06:51 PM

نظر

قیمت رو شما بفرمایید.
        یله برای ۲۰۱۱ هست وسایکل باطری ۱۴ هست ودرست حدس زدید دائما به برق بوده عین پی سی.وبسیار بسیار بسیار کم کارکرد واز نو هم نوتر وبدونه کوچکترین خط و خش وسایل و جعبه بسیار تمیز.همه چیز فابریکی.

نظر

راستی چند اینچه؟
          درضمن تو پیام خصوصی هم خدمتتون عرض کردم که کلا تو این مدت شاید باور نکنید کمتراز 6ماه استفاده کرده ام.همیشه بسته و روی میز بوده است.با یک گارد گریفین اصل.ویک محافظ کیبورد فارسی.
          اصل لپ تاپ هم اون موقع آکبند از آقا مهدی خریداری شده که فاکتورشم موجوده.

نظر

فروش یا تعویض جدیدترین و قویترین مک بوک ایر دنیا cto

عزیز بلاخره ۷۶۱ یا ۷۲۱؟

با مک پرو ۱۰۲
            Core i7 2.9 13 inch
            750 hard
            Intel gf
            8 gig ram 1600
            سیکل باطری ۵
            تقریباً نه بلکه کاملاً استفاده نشده بدون جعبه با یک کیف ۱۰۰ دلاری + تفاوت قیمت روز و هاردی که اضافه کردید
            ویرایش توسط rosvayejanan : https://i-phone.ir/forums/member/30280-rosvayejanan در ساعت 27-01-2014, 03:08 PM

نظر

Mid 2013 13.3 inch توی تصاویر مشخص هست

قیمت رو شما بفرمایید.
              یله برای ۲۰۱۱ هست وسایکل باطری ۱۴ هست ودرست حدس زدید دائما به برق بوده عین پی سی.وبسیار بسیار بسیار کم کارکرد واز نو هم نوتر وبدونه کوچکترین خط و خش وسایل و جعبه بسیار تمیز.همه چیز فابریکی.
              راستی چند اینچه؟
              درضمن تو پیام خصوصی هم خدمتتون عرض کردم که کلا تو این مدت شاید باور نکنید کمتراز 6ماه استفاده کرده ام.همیشه بسته و روی میز بوده است.با یک گارد گریفین اصل.ویک محافظ کیبورد فارسی.
              اصل لپ تاپ هم اون موقع آکبند از آقا مهدی خریداری شده که فاکتورشم موجوده.
              شما اصلا تاپیک رو مطالعه کردید؟ 721 و 761 رو از کجا آوردید؟ اینها دستگاهای دوستانی بود که پیشنهاد تعویض دادند!
              قیمت دستگاهی که برای تعویض مطرح کردید رو هم پ.خ بفرمایید

نوشته اصلی توسط rosvayejanan نمایش پست ها
              عزیز بلاخره ۷۶۱ یا ۷۲۱؟

با مک پرو ۱۰۲
              Core i7 2.9 13 inch
              750 hard
              Intel gf
              8 gig ram 1600
              سیکل باطری ۵
              تقریباً نه بلکه کاملاً استفاده نشده بدون جعبه با یک کیف ۱۰۰ دلاری + تفاوت قیمت روز و هاردی که اضافه کردید
              دوستان تمنا میکنم اگه واقعا قصد خرید دارید تاپیک رو مطالعه کنید، مورد داشتیم پ.خ داده میگه قیمت دستگاهت 4،300 هست گرون میگی میگم بر چه اساسی میگید؟ به من لینک 761از دیجی کالا میده!!!!!!!!!!!!!! تا صبح علامت تاجب بزارم کمه :دی تورو خدا نگاه کنید دستگاه دقیقا چی هست و چه ارزشی داره

ویرایش توسط Reza-Modanloo : https://i-phone.ir/forums/member/59089-reza-modanloo در ساعت 27-01-2014, 10:55 PM

نظر

گرچه در پست اول گفتم به صورت برابر کم میکنم برای تعویض و معتقدم منصفانه همینه اما حاضرم دوستانی که 5 یا 5s دارن برای تعویض 2 برابر از قیمتی که اونا از آک گوشی کم میکنن کم کنم! همچنان هم اولویت برام با تعویض با یه ایر دیگه هست، دیگه فکر نکنم کسی بهتر از این شرایط در نظر بگیره

نظر

نوشته اصلی توسط Reza-Modanloo نمایش پست ها
                  گرچه در پست اول گفتم به صورت برابر کم میکنم برای تعویض و معتقدم منصفانه همینه اما حاضرم دوستانی که 5 یا 5s دارن برای تعویض 2 برابر از قیمتی که اونا از آک گوشی کم میکنن کم کنم! همچنان هم اولویت برام با تعویض با یه ایر دیگه هست، دیگه فکر نکنم کسی بهتر از این شرایط در نظر بگیره

با عرض سلام و احترام
                  شماره تماستون را ارسال کنید
                  ممنون

نظر

اگر با mc372 تعویض دارید پیغام بفرستید(در حد آک سیکل ۸۸)

نظر

نوشته اصلی توسط biomedical نمایش پست ها
                      با عرض سلام و احترام
                      شماره تماستون را ارسال کنید
                      ممنون
                      این آقا یک میلیون رو از یکی از کاربرای فروم پرشین تولز پیچوندن(هارد اس اس دی 500G رو گرفتن و پولش رو ندادن)
                      بهشون اعتماد نکنید
                      فروش هارد ssd 240 gig | انجمنهای پرشین تولز
                      خطا | انجمنهای پرشین تولز

نظر

نوشته اصلی توسط yaghout نمایش پست ها
                        اگر با mc372 تعویض دارید پیغام بفرستید(در حد آک سیکل ۸۸)
                        نوشته اصلی توسط yaghout نمایش پست ها
                        این آقا یک میلیون رو از یکی از کاربرای فروم پرشین تولز پیچوندن(هارد اس اس دی 500G رو گرفتن و پولش رو ندادن)
                        بهشون اعتماد نکنید
                        فروش هارد ssd 240 gig | انجمنهای پرشین تولز
                        خطا | انجمنهای پرشین تولز
                        آقا شما یه طوری نوشتی من فکر کردم روی صحبت شما با بنده هست که تاپیک رو زدم برای همین از تاجب نزدیک بود شاخ در بیارم ولی لینک رو که باز کردم متوجه شدم منظورتون آقایی هست که شماره برای خرید خواسته بودن! به هر حال واضح تر طرف صحبتتون رو مشخص میکردید بهتر بود
                        شرایط و قیمت مکبوکتون رو برام ارسال کنید ببینیم چش میشه

نظر

درود
                          با mc724 تعویض دارید؟

نظر

نوشته اصلی توسط secret_mboy20 نمایش پست ها
                            درود
                            با mc724 تعویض دارید؟
                            سلام عزیز
                            متاسفانه مکبوک پرو کلا به نظرم جالب نیست و یه Macbook Air دیگه مد نظرمه یا با آیفون 5به بالا

نظر

Macbook air Mid-2013 Core i7 Haswell 8Gb Ram

نظر

سلام..جناب با 5اس گلد64 2روز کارکرد چقدر باید سر بدم..فوری مک لازمم برای دانشگاه...عجله دارم..نهایتا 10روز فرصت دارم...

نظر

صبر کنید ..
                                X