اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در باره ی ریستور 4اس ورژن 5.1.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در باره ی ریستور 4اس ورژن 5.1.1

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
    بنده ایفون 4اس ورژن 5.1.1 دارم و حالا بدلیل محدودیت در نصب نرم افزار و غیره تصمبم به ریستور دستگاه گرفتم و در زمینه انتخاب ورژن مناسب برای ریستور و نرم افزار مناسب برای جیلبریک دچار مشکل شدم و از دوستانی که در این باب تجربه دارند درخواست راهنمایی می نمایم
    و اینکه گوشی بنده انلاک فکتوری بوده و جلبریک هم شده!
    با تشکر

نوشته اصلی توسط kasra_y نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
    بنده ایفون 4اس ورژن 5.1.1 دارم و حالا بدلیل محدودیت در نصب نرم افزار و غیره تصمبم به ریستور دستگاه گرفتم و در زمینه انتخاب ورژن مناسب برای ریستور و نرم افزار مناسب برای جیلبریک دچار مشکل شدم و از دوستانی که در این باب تجربه دارند درخواست راهنمایی می نمایم
    و اینکه گوشی بنده انلاک فکتوری بوده و جلبریک هم شده!
    با تشکر
    اگه shsh از 5.1.1 داری به همون میتونی دوباره ری استور کنی و یا به اخرین فریمور که 7.0.4 هست میتونی ببری و چیلبریک کنی
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

سلام ، انتخاب ورژن مناسب ؟؟ خوب دوست عزیز متاسفانه انتخابی نیست !! بدون شک آخرین ورژن که 7.0.4 هستش رو باید دانلود کنید و ریستور کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

به نظر من فعلا رو همین ورژن بمونید تا زمانی که تمامی تونیک سدیا آپدیت بشه

نظر

با توجه به این که مثلا تز بعد از نسخه ۶ تعداد زیادی از برنامه ها فقط روی نسخه ۶ به بعد نصب میشد و قطعا در مورد نسخه ۷ هم همینگونه خواهد بود! توصیه میکنم به ۷.۰.۴ رستور کنین

ارسال شده از سوی آیفون بوسیله نرم افزار بررسی و جستجوی انجمن های تپ تاک پارسی

نظر

یک سوال بپرسم ولی به کم اطلاعی بنده نخندین
            ایا الانکه ورژن 7.4 هست بنده نمیتونم رو مثلا 6.1 ریستور کنم؟

الان اگه به 7.4 برم میتونم جیلبریک کنم؟ کدام نرم افزار مناسب میدونین؟
            نظر

شما اگر به ورژن بالاتر برید نمی تونید برگردید جز در مورد دستگاههای خیلی قدیمی.
              و ورژن ۷.۰.۴ رو البته می‌تونید جیلبریک کنید. نرم‌افزار و راه و روش جیلبریک رو تو قسمت‌های دیگه‌ی همین فورم می‌تونید پیدا کنید.

نظر

صبر کنید ..
              X