اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در خصوص عدم انطباق سایز عکس با Background

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در خصوص عدم انطباق سایز عکس با Background

سلام دوستان عزیز یه سوال . من Ipad Air دارم و عکسهایی با رزولوشن 1536*2048 دانلود و به آیپد منتقل کردم. اما وقتی میزارمشون Background تمام صفحه نمیشن و از صفحه میزنن بیرون که این باعث میشه تمام عکس روی صفحه نباشه! مگه رزولوشن Ipad Air همین 1536*2048 نیست؟ پی چرا عکسهای بنده که همگی این رزولوشن رو دارن تمام صفحه روی Background نمیفتن؟

به خاطر قابلیت parallax هست و اگه آیپد رو به راست و چپ مایل کنید میبینید که گوشه های عکس مشخص میشه ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط reza76622201 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز یه سوال . من Ipad Air دارم و عکسهایی با رزولوشن 1536*2048 دانلود و به آیپد منتقل کردم. اما وقتی میزارمشون Background تمام صفحه نمیشن و از صفحه میزنن بیرون که این باعث میشه تمام عکس روی صفحه نباشه! مگه رزولوشن Ipad Air همین 1536*2048 نیست؟ پی چرا عکسهای بنده که همگی این رزولوشن رو دارن تمام صفحه روی Background نمیفتن؟
      دوست عزیز او.مدم یه جا دیگه جوابتو بدم که همین پست و زده بودی.
      اما الان دیگه تاپیک زدید.خواهشا واسه هرچی تاپیک نزنید و سوالتونو یجا بپرسید
      دوستمون جواب دادن
      بله بخاطر افکت parallax هست
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
        دوست عزیز او.مدم یه جا دیگه جوابتو بدم که همین پست و زده بودی.
        اما الان دیگه تاپیک زدید.خواهشا واسه هرچی تاپیک نزنید و سوالتونو یجا بپرسید
        دوستمون جواب دادن
        بله بخاطر افکت parallax هست
        عزيز ديدم اين مطلب ربطي به اون تاپيك نداره به همين دليل گفتم شايد واسه عموم دونستنش مفيد باشه و به همين دليل تاپيك زدم. زياد سخت نگيريد. ضمنا بنده اگه بخوام عكسم تمام صفحه بيفته بايد روي چه رزولوشني كار كنم؟ تقريبا از هر طرف عكس حدود 20% غيرقابل مشاهده است. ضمنا قابلیت Parallax یه قسمت خیلی کوچک از عکسو نشون نمی ده که اونم با مایل کردن صفحه پدیدار میشه. اما مشکل فراتر از این حرفاست. دوستان بد نیست امتحان کنید. یه عکس 1536*2048 دانلود و به Ipad Air انتقال بدید. سپس اونو به عنوان wallpaper انتخاب کنید , خواهید دید که تقریبا از هر طرف حدود 20% عکس قابل دیدن نیست حتی اگر صفحه رو مایل کنید شاید 2% اون مشخص بشه. که این بسیار ناامید کنندست اینجاست که شک می کنید شاید عکس دارای رزولوشن 1536*2048 نباشه که با مراجعه به فتوشاپ این مساله هم مشخص میشه. پس آدم شک می کنه که اصلا رزولوشن صفحه Ipad air شاید 1536*2048 نباشه که اینم غیر ممکنه. من دنبال جریان این تناقض می گردم. ممنون میشم از دوستانی که این مساله رو تجربه کردن و راه حلشو می دونن به منم بگن.
        ویرایش توسط reza76622201 : https://i-phone.ir/forums/member/6837-reza76622201 در ساعت 29-12-2013, 01:17 AM

نظر

دقيقآ همين مشكل رو با آيپد ٤ دارم . ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنن.

نظر

دوست عزیز دقیقا حرف شما درسته
            من همین نکته رو یکماه پیش متوجه شدم و حتی تو این انجمنم اعلام کردم اما کسی نبود جواب بده
            ناگزیر رفتم به سایت های خارجی
            دیدم بله خیلی ها مثل من به این قضیه زوم کردن روی عکس شکایت داشتن
            این داستان زوم کردن روی عکس ربطی به پارالکس نداره
            چون حتی پارالکس رو هم خاموش کنی باز میببنی که کمی از لبه های عکس از کادر میزنه بیرون و این برای من خیلی آزار دهندست( البته وقتی پارالکس روشنه این زوم شدن خیلی بیشتر میشه)
            خداکنخ این یه باگ باشه نه اینکه کلا سیستم ای او اس ۷ به این شکل باشه
            ایپد۴

نظر

صبر کنید ..
            X