اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل درخصوص باز نشدن App store و ....

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل درخصوص باز نشدن App store و ....

با سلام خدمت کلیه عزیزان
    کامپیوتر من در چند روز اخیر دچار مشکلی شده که فوق العاده آزار دهنده شده برام و نمیدونم چجوری حلش کنم
    Text Edit و App Store و Terminall و Preview باز نمیشه کلیک که میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و متاسفانه مک او اس هم کند شده ورژن Software OS X 10.9 (13A603) هست نمیدونم که چطور میتونم این مشکلو حل کنم راهنمایی کنین ممنون میشم

نوشته اصلی توسط milad_72 نمایش پست ها
    با سلام خدمت کلیه عزیزان
    کامپیوتر من در چند روز اخیر دچار مشکلی شده که فوق العاده آزار دهنده شده برام و نمیدونم چجوری حلش کنم
    Text Edit و App Store و Terminall و Preview باز نمیشه کلیک که میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و متاسفانه مک او اس هم کند شده ورژن Software OS X 10.9 (13A603) هست نمیدونم که چطور میتونم این مشکلو حل کنم راهنمایی کنین ممنون میشم
    به ۱۰.۹.۱ آپدیت کنید اگه حل نشد کلین اینستال کنید

نظر

متاسفانه به کل APP Store و گزینه Software Update کار نمیکنه ( زمانی که کلیک میکنم روش به هیچ عنوان باز نمیشه و هیچ اتفاقی نمیافته )

نظر

از ***** بشکن استفاده کن

نظر

میلاد جان واسه منم همینطور شده
          باید چیکار کنم؟ واسه شما درست شد؟

نظر

صبر کنید ..
          X