اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خیلی مهمه لطف کمک کنید : بالا نیامدن بعد از جیلبرک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خیلی مهمه لطف کمک کنید : بالا نیامدن بعد از جیلبرک

با سلام
    دوست عزیز با سپاس از اینکه وقت می ذارید و مشکل من رو می خونید
    من یه 4s با ios7.04دارم امروز جیلبرکش کردم متاسفانه بعد از جیلبرک دیدم که بالا نمیاد
    تو اینترنت دیدم نوشتن کسانی که بدون استفاده از آیتونز آبگرید کردن سیستمشون رو به ios7.04 وقتی جیلبرک میکنن دیگه بالا نمیاد
    و راهش اینه که به حالت dfu ببریم و ریستورش کنیم
    که من این کارو کردم ولی همینطور که میدونین آیتونز *** میخواد و وقتی با *** وصل میشم و میخوام 1.2 گیگ رو دانلود کنم وسطای کار رو 80 مگ یه بار 260 مگ یه بار رو 190 مگ ارور میده و میگه که کانکشن رو بررسی کنید
    تنها تونستم با دانلود منجر فایل ios 7.04 رو دانلود کنم ولی حالا نمیدونم چجوری این فایل رو از طریق آیتونز و یا چیز دیگه ای رو گوشیم نصب کنم ؟
    خیلی مهمه لصا کمکم کنید
    """ الان 1.2 گیگ رو دانلود کردم ولی نمیدونم چجوری میشه به آیتونز آدرس رو بدیم که از رو فایل بخونه نه اینکه بره و دوباره دانلود کنه """

دوست عزيز اين آموزش داره تو انجمن اصلا نياز به باز كردن تاپيك اونم با اين عنوان نداره
    توي ايتونز، اونجا كه reastor مي كني، كافيه دستت رو روي كليد شيفت shift كيبورد نگه داري و ريستور رو بزني، و فايلتو انتخاب كني
    ویرایش توسط Mr_hadi : https://i-phone.ir/forums/member/13465-mr_hadi در ساعت 27-12-2013, 10:55 PM

نظر

آقا دمت گرم
      نوکرتم 100000000000 تا
      2 روزه تو کفم هیچکی نتونسته بود کمکم کنه

نظر

دوست من سعی کن همیشه قبل از ور رفتن با گوشیت خصوصا اگه آیفونه قبلش آموزشا رو خوب بخونی

که خدایی نکرده مثل الان که میگی دو روز گوشیت بدون استفاده نمونه

نظر

صبر کنید ..
        X