اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در انتقال عکس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در انتقال عکس

سلام. دوستان عزیز. بنده در iTunes 11 اصلا منویی بنام photo ندارم که بتونم عکسهامو بریزم توش و sync کنم که عکسا بره روی Ipad air بنده. عکس itunes ام هم پیوسته. چکار کنم؟

با هر بدبختی بود عکسهارو ریختم روی Ipad . حالا نمی دونم چجوریباید اونها رو بندازم Background? توی Setting گزینه Wallpapers & brightness هم که میرم فقط اجازه می ده عکسها ساده و متحرک پیش فرض خود Ipad رو بزارم Background. میشه راهنمایی بفرمائید الان چجوری می تونم عکسهایی که ریختم رویIpad رو بزارم Background? ضمنا اونارو با یه اسم به عنوان یک البوم هم ذخیره کردم اما اثری از اونا توی قسمت Wallpaper در Setting نیستش و فقط در منوهای خود Ipad در گزینه Photo قابل مشاهده هست که اونجا هم خبری از گزینه ای برای Background کردن عکس مورد نظر نیستش!

نظر

با عرض پوزش این مشکلم هم , حل شد. فقط در مرحله قبل عکسارو با iTools ریختم روش. تنها مشکل باقیمانده اینه که چرا iTunes من که آخرین ورژنه آیتم Photo رو نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط reza76622201 نمایش پست ها
        با عرض پوزش این مشکلم هم , حل شد. فقط در مرحله قبل عکسارو با iTools ریختم روش. تنها مشکل باقیمانده اینه که چرا iTunes من که آخرین ورژنه آیتم Photo رو نداره؟
        چون مبايد داشته باشه
        شما وقتو ايپد و وصل ميكنى به ايتونز برو توش از اون بالا برو رو گزينه photo و عكس هاتو انتخاب كن و سينك كن :-|
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

عزیزم عرض کردم که چنین گزینه ای نداره. توی عکسی که در پست قبلیم گذاشتم هم معلومه.

نظر

نوشته اصلی توسط reza76622201 نمایش پست ها
            عزیزم عرض کردم که چنین گزینه ای نداره. توی عکسی که در پست قبلیم گذاشتم هم معلومه.
            عزيز من شما هم به حرف هاى توجه نميكنى
            اون عكسى كه شما گذاشتى از صفحه اصلى ايتونز هست
            اون بالا عكس ايپد هست رو اون بزن تو اين عكس برات مشخص كردم:

بعد اين كليك كردى كارايى كه گفتمو بكن
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

آره درست می گید. پیداش کردم. ببخشید من تازه کارم. ممنون از راهنماییتون.

نظر

دوستان عزیز حالا یه سوال دیگه. من همونطور که گفتم Ipad Air دارم و عکسهایی با رزولوشن 1536*2048 دانلود و به آیپد منتقل کردم. اما وقتی میزارمشون Background تمام صفحه نمیشن و از صفحه میزنن بیرون که این باعث میشه تمام عکس روی صفحه نباشه! مگه رزولوشن Ipad Air همین 1536*2048 نیست؟ پی چرا عکسهای بنده که همگی این رزولوشن رو دارن تمام صفحه روی Background نمیفتن؟

نظر

صبر کنید ..
                X