اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل دانلود با تورنت و لاك شدن و قطع شدن دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل دانلود با تورنت و لاك شدن و قطع شدن دانلود

سلام
    من نمي دونم اينجا جاي درست اين سواله اگه نيست لطفا جاشو عوض كنين و خيلي ممنون مشم اگه كمك كنين
    خب من خيلي تو سايتهاي اينگيليسي گشتم خيلي چيزها راجع به دانلود از تورنت رو گوشي پيدا كردم شايد به درد شما هم بخوره چون اگه كامل عملي بشه آدم هر وقت گوشيش خونه باشه با سرعت عالي مي تونه هر چي بخواد دانلود كنه و لازم نيست پي سي بدبخت رو هم شب تا صبح روشن گزاشت و گوشي هم در حالت لاك دانلود مي كنه

براي دانلود از تورنت بهترين برنامه itranmission هست كه از سيديا مي شه گرفت و آخرين ورژنش هم ٣ هست
    نكته اولي كه كشف كردم اينه كه چون اين برنامه رو وقتي اجرا ميكنين اگه گوشي لاك بشه خود برنامه بعد ١٠ مين اخطار مي ده كه ميخوام برنامه رو ببندم و مي بنده بايد با ifile برين پوشه برنامه و فايل info.plist رو اديت كنين به صورت كه :

پايين تكست بين دو كامه <array> و <dist> اين متن رو بنويسين :

<string>UIBackgroundModes</string>
    <array>
    <string>audio</string>
    <string>continuous</string>
    </array>
    <string>UIApplicationExitsOnSuspend</string>
    <array>
    <string>false</string>
    </array>

حالا ديگه برنامه رو نمي بنده ولي باز هم وقتي صفحه لاك مي شه دانلود از كار مي افته
    من فكر كردم شايد واي فاي قطع مي شه و keepawake و insomnia رو تست كردم كه مي شه از سيديا گرفت و ريست نتورك هم كردم ولي باز هم جواب نداد
    كسي مي تونه كمكي كنه بشه گوشي تو حالت لاك به دانلود ادامه بده من ديگه چيزي رو نت پيدا نمي كنم
    ویرایش توسط mb3d : https://i-phone.ir/forums/member/23119-mb3d در ساعت 26-12-2013, 09:36 PM
صبر کنید ..
X