اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه ميتوان دوباره Welcome To Your iPad را آورد ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونه ميتوان دوباره Welcome To Your iPad را آورد ؟

سلام دوستان من به iOS 7 آپ كردم و بعد از آپ شدن آيپد Set Up آيپد اومد ، من حوصله نداشتم همرو الكي زدن رفت گفتم يه Reset All Settings. ميكنم دوباره درست شون ميكنم ولي وقتي Reset All Settings كردم ديگه اون صفحه Set Up نيومد ! چيكار كنم ؟ ( جز ريستور و Erase All Data )

ممنون ميشم سريع جواب بدين !

نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
    سلام دوستان من به iOS 7 آپ كردم و بعد از آپ شدن آيپد Set Up آيپد اومد ، من حوصله نداشتم همرو الكي زدن رفت گفتم يه Reset All Settings. ميكنم دوباره درست شون ميكنم ولي وقتي Reset All Settings كردم ديگه اون صفحه Set Up نيومد ! چيكار كنم ؟ ( جز ريستور و Erase All Data )

ممنون ميشم سريع جواب بدين !
    منظورتون تنظیم چی هست؟ اونا که اول میاد رو خودتون هم میتونید الآن تنظیم کنید. چیزای خاصی هم نیست. اپی آیدی و سیری و location service و وای فای و پسورد هست که همگی اینا از Settings قابل تنظیم هستن.

کدوم قسمت رو میخواید تنظیم کنید؟ بگید تا راهنمایی تون کنیم.

نظر

اون چیزی که شما میخوای در صورت ریستور دوباره نشون داده میشه
      همونطور که دوستمونم گفتن تنظیمات خاصی و همه از settingقابل تنظیم هست.
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

الان مشكل من Location هست ، هر جا ميرم مثلا سايت اپل United Kingdom برام مياره در صورتى كه تو ستينگ International من روى United States هست و يه مشكل ديگه هم اينه كه Unit آب و هوا سلسيوس نيست و فارنهايت هست ، از توي Clock هم سلسيوس كردم و تو خود برنامه سلسيوس شد اما تو Notification Center و Siri هنوز فارنهايت هست ، در ضمن ميخواستم Restore From iCloud Backup بزنم كه ديگه نميشه !

نظر

خواهشا يه كمك بكنيد

نظر

نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
            خواهشا يه كمك بكنيد
            دوست عزیز اگه تنظیمات اولیه را می خواهید از اول دوباره بزنید فقط یک راه وجود دارد ، شما ورژن 7.0.4 را بگیرید به dfu ببرید و ریستور کنید.

نظر

البته اگر جیلبریک نیستید و بک آپ گرفته باشید با رفتن به مسیر Settings>General>Rest>Erase All Content براحتی می تونید به اون صفحه برسید

نظر

صبر کنید ..
              X