اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دنیای پیام(دنیای پیام)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دنیای پیام(دنیای پیام)

تا حالا شده بخواین یه مناسبت را به یکی تبریک بگین ولی متن شایسته ای نداشتین؟ یا تسلیت؟ یا حتی یه متن ساده صبح به خیر! خب مشکلتون حله ناراحت نباشین!
    برنامه دنیای پیام که بزرگترین بانک اس ام اس آفلاین فارسیه که با بیش از ۲۳ هزار پیام در بیش از ۸۰ دسته بندی مختلف مثل تولد ، میلاد ائمه اطهار ، جک ، وفات ، فوتبالی !
    و دهها دسته بندی دیگر تمامی مشکلات پیامکی شما را بر طرف میکند!
    امکان جست و جو در پیامک ها هم یه امتیاز بسیار جالبه که به کاربران داده شده تا اگه دسته بندی برنامه پاسگو نیازشون نبود از جست و جو استفاده کنند!

شما میتوانید برای دریافت این برنامه به سیبچه مراجعه نموده و ازاینجا دریافت و نصب نمائید.

شما قیمتهای که روی برنامه ها میزارید بر چه حسابی هست؟در ضمن این برنامه هایی که روی سبچه میزارید برای فروش بعدش پشتیبانی نمیکنید که آیا برنامه نویس با چه کیفیتی برنامه اش رو روی سیبچه گذاشتید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من برنامه فال حافظ را در سیبچه (۱) خریداری کردم
      الان که میخوام در سیبچه ۲ نصب کنم مجددا باید
      خریداری کنم . یعنی چه !؟

نظر

دوست عزیز لطفا در خواست خود را با ایمیل support@sibche.ir در میان بگذارید.

نوشته اصلی توسط MAJID2011 نمایش پست ها
        من برنامه فال حافظ را در سیبچه (۱) خریداری کردم
        الان که میخوام در سیبچه ۲ نصب کنم مجددا باید
        خریداری کنم . یعنی چه !؟
        - - - - - - - - - -

دوست گرامی قیمت برنامه ها بر عهده خود توسعه دهندگان برنامه میباشد و سیبچه دخالتی در قیمت گذاری ها ندارد.
        ولذا سیبچه قبل و بعد از انتشار هریک از برنامه ها،آنها را پشتیبانی خواهد کرد.

نوشته اصلی توسط ramin28914 نمایش پست ها
        شما قیمتهای که روی برنامه ها میزارید بر چه حسابی هست؟در ضمن این برنامه هایی که روی سبچه میزارید برای فروش بعدش پشتیبانی نمیکنید که آیا برنامه نویس با چه کیفیتی برنامه اش رو روی سیبچه گذاشتید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

استفاده شد عالی بود
          در آیفون ۴ بعضی موقع ها کرش میکنه

نظر

صبر کنید ..
          X