اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه انتقال از iTunes به Ipad

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه انتقال از iTunes به Ipad

سلام دوستان. یه سوال داشتم. ممنون میشم کمکم کنید.
    بنده با کامپیوتر و با iTunes حدود 3 ساعت بازی از App sotre دانلود کردم. الان توی Library در itunes بازیها رو میبینم. اما روی Ipad نیستشون! هر چقدر هم Sync می کنم اتفاق خاصی نمیفته! با اینکه بازیها سالم و حجمشون رو هم درست نشون میده حدود 300 مگ بازی با بدبختی دانلود کردم(بازیها free هستند)و حالا چکار کنم که این بازیها به Ipad منتقل بشن. پیشاپیش از پاسختون ممنون. مدل دستگاه Ipad Air 32G - 4G و IOS 7.0.4 و iTunes 11.1.3.8
    ویرایش توسط reza76622201 : https://i-phone.ir/forums/member/6837-reza76622201 در ساعت 26-12-2013, 04:19 AM

نوشته اصلی توسط reza76622201 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال داشتم. ممنون میشم کمکم کنید.
    بنده با کامپیوتر و با iTunes حدود 3 ساعت بازی از App sotre دانلود کردم. الان توی Library در itunes بازیها رو میبینم. اما روی Ipad نیستشون! هر چقدر هم Sync می کنم اتفاق خاصی نمیفته! با اینکه بازیها سالم و حجمشون رو هم درست نشون میده حدود 300 مگ بازی با بدبختی دانلود کردم(بازیها free هستند)و حالا چکار کنم که این بازیها به Ipad منتقل بشن. پیشاپیش از پاسختون ممنون. مدل دستگاه Ipad Air 32G - 4G و IOS 7.0.4 و iTunes 11.1.3.8
    از خود ایتونز دان کردی؟
    شما ایپد رو وصل کن به pc و بعد برو تو ایتونز بعد برو توی ایپد اون قسمت بالا برو روی app و وقتی اونجا رفتی لیست تمام بازی ها و برنامه هایی که دان کردی اونجا هست حالا اونایی که میخوای نصب کنی روی inestall کلیک کن و در اخر از اون پایین apply رو بزن. تا سینک شه
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

ضمن تشکر آره از خود آیتیونز دان کردم. گزینه Install وجود نداره!!!

نظر

کامپیوتر رو authorize کردید؟ از منو استور انجام میشه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
        .There is no knowledge that is not power

نظر

عزیزان از یه Apple کار حرفه ای ÷رسیدم. مشکلم به راحتی با iTools حل شد. ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط reza76622201 نمایش پست ها
            عزیزان از یه Apple کار حرفه ای ÷رسیدم. مشکلم به راحتی با iTools حل شد. ممنون.
            itools و ایفون باکس که جا خودشو داره شما مشکلت با ایتونز بود که همونجور که گفتم میتونستی نصب کنی
            شما باید میرفتی اینجا:

و گزینه install هم اونجا هست
            اپل ایدیت هم باید authorize میکردی.
            موفق باشی
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
            X