اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید کارت گرافیک amd

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید کارت گرافیک amd

سلام و خسته نباشین دوستان
    من macbook pro Md322 15" سال ساخت 2010-2011 دارم . کارت گرافیک مک بوک AMD Radeon HD 6770M 1024MB است و به مشکل خورد و تعمیرگاه 1 بار با هیت دادن مجدد اون راه اندازی کرد ولی مجدد به مشکل خورد و ریست کردم و بالا نمی اد.
    متاسفانه در مشهد هم این قطعه گیر نمی اد و می خواستم سفارش بدم برام خریداری بشه اما وقتی توسایت های مختلف که می رم دنیایی از کارت گرافیک مدل من هست که نمی دونم دقیقا چه مدلی باید خریداری کنم .

ازدو ستان خواهشمندم بنده را راهنمایی کنن که از کجا و چطوری و چه مدلی خریداری کنم ؟

ممنونم

نوشته اصلی توسط mojmoj نمایش پست ها
    من macbook pro Md322 15" سال ساخت 2010-2011 دارم . کارت گرافیک مک بوک AMD Radeon HD 6770M 1024MB است و به مشکل خورد و تعمیرگاه 1 بار با هیت دادن مجدد اون راه اندازی کرد ولی مجدد به مشکل خورد و ریست کردم و بالا نمی اد.
    متاسفانه در مشهد هم این قطعه گیر نمی اد و می خواستم سفارش بدم برام خریداری بشه اما وقتی توسایت های مختلف که می رم دنیایی از کارت گرافیک مدل من هست که نمی دونم دقیقا چه مدلی باید خریداری کنم .

ازدو ستان خواهشمندم بنده را راهنمایی کنن که از کجا و چطوری و چه مدلی خریداری کنم ؟

ممنونم
    با دفتر سایت تماس بگیرید
    http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html

نظر

ممنونم
       جهت تعویض چیپ گرافیک به دفتر مراجعه کنید به همراه دستگاه !
      تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

سلام و ممنون

من مشهد هستم و اینجا ظاهرا دوستان می گن که باید مادر بورد عوض بشه نه چیپ و تهران هم استوک دارن و معلوم نیست چقدر کار کنه و باید مادر بورد تعویض کنم و از خارج هم باید تهیه بشه !!

نظر

سلام و ممنون

من مشهد هستم و اینجا ظاهرا دوستان می گن که باید مادر بورد عوض بشه نه چیپ و تهران هم استوک دارن و معلوم نیست چقدر کار کنه و باید مادر بورد تعویض کنم و از خارج هم باید تهیه بشه !!
          خیر ! ۹۰ درصد چیپ های گرافیکی چه چیپ هایی که بر روی اپل باشه چه دیگر لپ تاپ ها به صورت نو (آکبند ) موجود میباشد ! در صورت تعویض چیپ گرافیگ و بر طرف شدن مشکل گرافیک نیاز به تعویض لاجیک برد نیست !

این یک نمونه از تعویض چیپ در دفتر سایت که ریبال شده :

ابن نمونه تصوبر هم تعویض چیپ گرافیک مک بوک ۱۵ اینچ core i 5 :

نظر

ممنونم

1 - چیزی که شما بهش نیاز داری چیپ گرافیک هست نه کارت گرافیک
            2- تعویض چیپ کار حساسیه که کاملا به تجهیزات و تجربه بستگی داره ( پس اگر چیپ رو هم تهیه کنی ولی تعویضش نا مناسب باشه جواب نمیگیری )

نظر

البته من که آخر نفهمیدم چیب چیه و کارش چیه ؟ چرا بعضی از دوستان می گن باید چیپ عوض بشه بعضی ها می گن خودکارت گرافیک و بعضی ها که می گن مادر بورد !!!

اصلا من می تونم در حال تعویض کارت گرافیکم ارتقا بدم اون یا باید عین خودش باشه ؟

نظر

چطوری می تونم خودم شماره های موجود روی کارت یا چیپ یا هر کجا که به گرافیک مربوط بخونم و به دفتر تهران اعلام کنم تا ببینم دارن یا نه که از مشهد الکی این همه راه نرم
                ممنون می شم اگر کسی توضیح بده
                با تشکر

نظر

چيپ گرافيگ همون پردازنده گرافيگ يا همون كارت گرافيگ كه شما ميگي هستش
                  شما بايد حتما دستگاه همراهتون باشه شايد نياز به عوض كردن چيپ گرافيك نباشه و با بلند كردن و چيدن پايه ها و گذاشتن مجدد (ريبال) مشكل برطرف بشه
                  اگر تا دفتر سايت اومدن براتون مقدور نيست ميتونيد به دفتر سايت پست كنيد
                  ویرایش توسط VIP : https://i-phone.ir/forums/member/8774-vip در ساعت 08-01-2014, 12:53 AM
                  تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

صبر کنید ..
                  X