اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Appsync اصلی برا iOS7 توسط AppAddict ریلیز شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بچه ها من دستگاهم رو دوباره ریستور کردم و جیل کردم.appsync رو هم نصب کردم ولی بازی ها رو که میریزم بعضیاشون اپل آی دی می خوان چکار کنم؟چرا اینجوری شده؟
    قبلا برای حل این موضوع از برنامه Tongbu Assistant استفاده می کردم ولی الان دوباره این کار رو کردم همه برنامه ها درست نشد.
    ویرایش توسط PHENOMENON : https://i-phone.ir/forums/member/12642-phenomenon در ساعت 28-12-2013, 02:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط PHENOMENON نمایش پست ها
      بچه ها من دستگاهم رو دوباره ریستور کردم و جیل کردم.appsync رو هم نصب کردم ولی بازی ها رو که میریزم بعضیاشون اپل آی دی می خوان چکار کنم؟چرا اینجوری شده؟
      قبلا برای حل این موضوع از برنامه Tongbu Assistant استفاده می کردم ولی الان دوباره این کار رو کردم همه برنامه ها درست نشد.
      برنامه هایی که با تانگبو یا pp25 دانلود کردید دیگه به درد appsync نمیخوره و فقط با خود اونا کار میده. برای کار کردن با appsync باید کرک ها رو از منابع دیگه ای دانلود کنید.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
      .There is no knowledge that is not power

نظر

سلام . من دیروز با آخرین ورژن آیفون 5 7.0.4 رو جیلبریک کردم .... چند تا توییک مثل bitesms و ... بخوبی نصب شد و چندین برنامه و دیکشنری کرک شده رو هم بعد از نصب appsync بخوبی با drag & Drop توسط iTunes نصب کردم و کار میکنند .... اما امروز اصلا نمیتونم برنامه کرکی نصب کنم و ارور میده و میگه که Authorize نیست و با اینکه بازم authorize میکنم بازم همون ارور رو میده ... ممنون میشم راهنماییم کنید ....

نظر

سلام من سورس http://cydia.appaddict.org/ اضافه کردم ولی هیچکدام از تایپک ها نشان داده نمیشود حتی سرچ هم میکنم چیزی نشان داده نمیشود لطفا کمک کنید

نظر

حتی تاپیک سورسهای دیگر را نیز نشان نمیدهد

نظر

یه بار ریفرش کنید ، اگه نشد دو تا از آخرین سورس هاتون رو پاک کنید تا اررور Wow , You Exceeded از بین بره و توییک هاتون برگردن ؛)

نظر

متشکرم

نظر

خيلي ممنون بابت اطلاع رساني منم اگه لپ تاپ داشتم جيلبريك ميكردم

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

نظر

سلام
                    نمیدونم سوالم چقد بیربطه به اینجا!
                    میخوام یسری برنامه کرک نشده،که اپل آیدیشون رو ندارم رو دوباره نصب کنم رو گوشیه جیلبریک شده،که قبلش با iTools از توی گوشی بکآپ گرفتم ازشون و الان بصورت ipaدارمشون!
                    میشه؟
                    در واقع الان نصب میشن!ولی خب بازشون که میکنم اپل آیدی رو با پسسوورد میخواد :/

نظر

نوشته اصلی توسط parhamhaghi نمایش پست ها
                      سلام
                      نمیدونم سوالم چقد بیربطه به اینجا!
                      میخوام یسری برنامه کرک نشده،که اپل آیدیشون رو ندارم رو دوباره نصب کنم رو گوشیه جیلبریک شده،که قبلش با iTools از توی گوشی بکآپ گرفتم ازشون و الان بصورت ipaدارمشون!
                      میشه؟
                      در واقع الان نصب میشن!ولی خب بازشون که میکنم اپل آیدی رو با پسسوورد میخواد :/
                      خیر ، بدون Apple ID & pass قابل استفاده نمی باشد.

نظر

واسه من سورس نصب میشه appsync 7 هم نصب میشه ولی برنامه کرک نصب نمیکنه.ipad 3

نظر

سلام
                          برنامه هایی که تو itools نصب شدن و علامت C (برنامه تحت کپی رایت ) دارن موقع اجرا اپل آیدی میخواد
                          اونایی که تو آیتواز علامت c دارن اجرا میشن

نظر

App addict رو چطوري روي كًوشي نصب كنيم ؟ سورسش وارد كردم .

نظر

دوستان راهنمايي كنيد : جيل كردم ميخام ديكشنري نصب كنم ، وي شير و اپل كيك زدم ولي ديكشنري مورد نظرم دانلود نميشه . لب تاب هم ندارم ميخام مستقيم روي گوشي دانلود كنم . اپ اديكتم رو سيديا نصب كردم ولي نميدونم چطوري بايد ايكونش بياد رو اسكرين سيورم . لطفاً راهنمايي كنيد از كجا برنامه بزنيم ؟
                              با تشكر

نظر

سورس اول اضافه نميشه !
                                Cydia.appaddict.org
                                Cydia.appaddict.org/repo
                                چند بار امتحان کردم گفتم شاید سرورا شلوغ هستن ولی نشد

نظر

صبر کنید ..
                                X