اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPad Air , 4 , 3 , 2 , Mini , Mini 2 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام
    من وقتي فايل را دانلود و نصب كردم چند فايل ديگر با اون نصب شد و به نظر من ويروسي بود. چون لپ تاپ بنده ويروسي شده.

- - - - - - - - - -

هر وقت هم لپ تاپم رو روشن ميكنم اون فايل باز هم نصب ميشود.
    وقتي هم پاكش ميكنم ويندوزم هنگ ميكنه.

نظر

• دوستان آيا شما هم به اين مشكل برخورد كرديد؟

نظر

• آقا برای ایپد2 وای فای درست شد ؟ با چه ورژنی جیل کنم

نظر

• سلام من سیدیا رو روی مینی 2نصب کردم
          بعد روفتم توش ifile رو دانلود کردم بعد سیستم خاموش شد عکس سیب اپل میاد بعد عکس لود کردن دوباره تکرار میشه چکنم؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• سلام آيپد اير من ٧.٠.٤ هست و جيلبرك نشده، ميتونم با خود آيپد آپديتش كنم به ٧.٠.٦ و بعد جيلبرك كنم؟ يا بايد فرم ور رو با كامپيوتر دانلود كنم براي جيلبرك حتما؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط virgo نمایش پست ها
              سلام آيپد اير من ٧.٠.٤ هست و جيلبرك نشده، ميتونم با خود آيپد آپديتش كنم به ٧.٠.٦ و بعد جيلبرك كنم؟ يا بايد فرم ور رو با كامپيوتر دانلود كنم براي جيلبرك حتما؟ ممنون
              برای جیلبریک باید ریستور کنید

نظر

• سلام دوستان ایپد ایر سلولار رو با اپدیت 7.0.6 دارم با ایواسیون 1.0.6 جیل میکنم.خود ایپد به نت وصل نیست و الان 1 ساعته که برنامه جیل توی configuring system(2/2) گیر کرده
                دیروز ایپاد 5 دوستمو که باهم به 7.0.6 اپدیت کردیمو جیل کردم اما ایپد خودم مونده
                چیکارش کنم؟
                ممنونم بابت راهنمایی

نظر

• سلام ..

من Ipad2 3G دارم . در حال حاضر ورژن 7.0.4 هستش و جیلبریک شده . الان من میتونم از طریق خود دستگاه آپدیت کنم ؟؟ و بعد جیلبریک کنم ؟؟

یا اینکه باید ریستور کنم به 7.0.6 ؟؟ ممنون میشم کمکم کنید ..

یاعلی ..

نظر

• نوشته اصلی توسط meisamphp نمایش پست ها
                    سلام ..

من Ipad2 3G دارم . در حال حاضر ورژن 7.0.4 هستش و جیلبریک شده . الان من میتونم از طریق خود دستگاه آپدیت کنم ؟؟ و بعد جیلبریک کنم ؟؟

یا اینکه باید ریستور کنم به 7.0.6 ؟؟ ممنون میشم کمکم کنید ..

یاعلی ..
                    بهتره ریستور کنید به این ورژن و بعد جیلبریک کنید
                    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام بعد جیلبریک آیا آیکن سیدا هم باید بیاد . من بعد جیلبریک فقط ایکن evasi0n میاید و دیگر هیچ.
                      آیا ایپد 2 وای فای من جیلبریک شده و چطور باید بلوتوث و سیدا نصب کنم.

نظر

• فهمیدم . چون من با تبلت آپدیت کردم اینطور شده بود . ریستور کردم با آیتیونز و جلبیریک درست شد.
                        فقط یه سوال فرق اپدیت با ایتیونز و ریستور چیه ؟! که هر دو باید نزدیک یک گیگ دانلود میکنن (بیچاره ام کرده بودن)!؟

نظر

• بدون مشکل آیپد ایر رو جیل کردم..ورژن 7.0.4

نظر

• سلام
                            آیپد ایر وای فای رو من به 7.1 آپدیت کردم با این روش جیل میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط arsalan2 نمایش پست ها
                              سلام
                              آیپد ایر وای فای رو من به 7.1 آپدیت کردم با این روش جیل میشه
                              سلام
                              خیر 7.1 جیلبریک نمیشه فعلا

نظر

• سلام

آیپد 4 وای فای دارم دوستان، جیل بریک کنم یا نه به نظرتون؟ هدفم صرفا in app purchases هست و دیگر هیچ

نظر

صبر کنید ..
                                X