اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در بک اپ گرفتن با ایتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در بک اپ گرفتن با ایتونز

با سلام خدمت دوستان گلم
    من ورژن 7.0.4 رو روی گوشیم دارم الان میخوام ازش بک اپ بگیرم که به ورژن 7.1 کوچ کنم با اررور زیر برخورد میکنم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

با iFunBox به گوشی وصل شو
    ۱- Raw File System رو انتخاب کن
    ۲- iTunes_Control/iTunes رو باز کن
    ۳- از فایل iTunesDB یا iTunesCDB (توی ورژنهای مختلف متفاوت هست) و iTunesPrefs یه کپی بگیر تو سیستمت (جهت بک آپ)و بعد دوباره به IfunBox برگرد و به آخر اسم این فایلها یه X اضافه کن.
    ۴- iFunBox رو ببند و دستگاه رو جدا کن و مجدد به سیستم وصل کن و آیتونز رو باز کن.

نظر

مشکل در بک اپ گرفتن با ایتونز

داش بهرام ٢تا سوال داشتم من ايپادم باس ريستور بشه ايتيونز نميزاره سينك كنم اين چند وقت هم با ايتولز كار ميكردم الان ميخوام ريستور كنم چطوري بكاپ بگيرم؟بعد از ريستور چطوري برگردونم بكاپو؟ممنون ميشم جواب بدين

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط dark monk نمایش پست ها
        داش بهرام ٢تا سوال داشتم من ايپادم باس ريستور بشه ايتيونز نميزاره سينك كنم اين چند وقت هم با ايتولز كار ميكردم الان ميخوام ريستور كنم چطوري بكاپ بگيرم؟بعد از ريستور چطوري برگردونم بكاپو؟ممنون ميشم جواب بدين

کاملتر توضیح بده مشکل آیتونزت چیه
        یعنی نمیتونی بک آپ بگیری؟

نظر

نميزونم چي شد ايپاد هنگ كرد بعد هوم و پاورو نگه داشتم وقتي بالا اومد ايتيونز ارور ميداد كه بايد ريستور بشه منم با ايتولز ريختم فايلامو.نه ديگه نميزاره تو ايتيونز فقط عكس ايپادم مياد و دكمه ريستور

نظر

صبر کنید ..
          X