اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اتصال آیپد 4g به وای فای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل اتصال آیپد 4g به وای فای

سلام. آیپد من به وای فای خونمون وصل نمیشه، اما با وای فای جاهای دیگه متصل میشه. چندتا تاپیک دیگه توی همین سایت راجع به همین موضوع هست و کاملا مطالعه کردم اما چیزی دستگیرم نشد. به این صورت وصل نمیشه که هر چی میزنم روی اسم مودمم یک ثانیه میره بالا اسم مودم اما بعدش میاد پایین لیست دوباره. و همین طور هی اسم وای فای من میره بالا تو قسمت کانکت شده ها بعد سریع میاد پایین وی لیست وای فای هایی که پیدا کرده. با آیفونم راحت وصل میشم به وای فای. با لپ تاپم هم وصل میشم. اما با این آیپد نمی تونم. مودمو هم بردم کانفیگ کردم و نرم افزارشو آپدیت کردم اما بازم جواب نگرفتم. در ضمن من با فضای آی او اس کاملا بیگانه هستم و چند روزی بیشتر نیست که محصولات اپل رو خریدم. در ضمن با از مودم و تنظیماتش هم هیچ اطلاع خاصی ندارم. دوستان عزیز لطفا خیلی ساده و زیر دیپلم برام لطف کنن توضیح بدن که چی کار کنم. چون هر جایی رفتم گفتن برو مودمتو کانفیگ کن یا اینکه گفتن نمیدونیم چشه. مودمم tp-link مدل w8151N هست.
    خیلی ممنون

سلام به شما دوست خوبم
    از داخل تنظیمات به بخش ریست برید و یه قسمتی هست که فقط و فقط تنظیمات مربوط به شبکه و network رو ریست میکنه
    خودم هیچ کدوم از آی دیوایس های اپل رو ندارم تا دقیقا نام و تصویر هر قسمت رو برات بگذارم ولی کمی از زبان انگلیسی کمک بگیری میتونی توی بخش setting در داخل general بخش مربوط به reset رو پیدا کنی که توش چندین گزینه هست..

خیلی دقت کن چون یکی از گزینه ها تمام تنظیمات دستگاه و یکی حتی مخاطبین و ... رو پاک میکنه دقیق که بگردی گزینه ای هست که فقط شبکه رو ریست میکنه
    امیدورام تونسته باشم کمک کنم
    تشکر یادت نره که دکمه اش اون پایین صفحه است ( جهت یادآوری گفتم)

نظر

چندین بار هم ریست کلی کردم هم ریست نتورک اما بازم خوب نشد. دوستان لطفا کمک کنن. نزدیک 1 هفته هست معطلم.

نظر

وقتی داری میگی با آیفون وصل میشی پس تنظیمات مودمت نباید مشکل داشته باشه ٬ ولی این چند تا راه رو انجام بده
        اول آیپدت رو با مودم های دیگه هم تست کن ٬ شاید مشکل از آیپد باشه (حتی میتونه یه نرم افزار Share Wifi بگیری و از اینترنت لپ تاپت استفاده کنی)
        اگر با مودم های دیگه کانکت نشد باید ریستور کنید (ریستور به معنی راه اندازی مجدد آیپد با نصب فریمور مربوطه که باید یه فایل ۱.۵ گیگی رو دانلود و با یه سیستم و آیتونز آیپد رو ریستور کنید. )
        اگر بعد از ریستور باز مشکل Wifi داشت دیگه میشه سخت افزاری

اگر با مودم های دیگه کانکت شد
        یه بار مودم رو ریست کن(با استفاده از سوراخ ریز پشت مودم)
        کانفیگ کن و بعد توی قسمت Region مودم کشور رو آمریکا انتحاب کن.
        تنظیمات امنیتی وایرلس مودم رو روی سه حالت WPA -WPE -WPA2 ست کن و هر بار امتحان کن
        کانفیک مودم روی pppoe ست شده باشه

نظر

صبر کنید ..
        X