اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرسنجی درمورد کارکرد آیفون 4S در ios7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نظرسنجی درمورد کارکرد آیفون 4S در ios7

سلام
    دوستان اگر آیفون 4s دارن و آپدیت کردن به نسخه ۷ نظرشون رو بگن که چطور بوده این نسخه براشون؟ ازنظر روان بودن و سرعت کار با گوشی و نرم افزارها و باطری

از اولین نسخه بتا نصب کردم. در مجموع میشه گفت بی نقصه و بعد از 7.1 بهتر هم میشه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    .There is no knowledge that is not power

نظر

منم هیچ کندی و مشکلی توش ندیدم و همه چیز عالی هست امــــــــا...
      یک مشکلی هست که من از نسخه 7 تا آخری که 7.0.4 هستش داشتم این بوده که وقتی صفحه رو قفل میکنم و مثلا بعد یه مدتی میام گوشی رو باز کنم و کاری کنم هنگ کرده و هیچ کاری رو انجام نمیده حتی دکمه های سخت افزاری هم کار نمیکنه و فقط از یک راه میشه گوشی رو از این حالت به اطلاح کما در آورد اونم برقرای یک تماس از گوشی دیگه با آیفون هست که بعد از وصل کردن تماس گوشی از کما میاد بیرون..!!!! البته امکاناتی که ios 7 به بالا به آدم میده ارزشش رو داشت که بیام رو این ورژن مثل بخش کنرل سنتر که به همه چیز می ارزه

البته این مشکل همیشه و با هر بار قفل کردن پیش نمیادا گه گاهی اینجوری میشه ولی همون گه گاه میبینی جایی هستی که به گوشی نیاز داری کسی هم دوروبرت نیست با گوشیش به خط خودت بزنگی
      خلاصه تنها مشکلی بود که من با 7 داشتم ولی در کل راضیم باقیش با خودت

نظر

من گوشی دوستمو واسش اپدیت کردم ، دو روز هم باهاش کار کردم ، تفاوت چشمگیری در سرعت نسبت به گوشی خودم که فایوه ندیدم!

نظر

البته من راجع به آیفون ۴ شنیدم که سرعتش کم شده. ولی گویا توی ۴اس مشکل خاصی وجود نداره. باز ممنون میشم دوستان دیگه هم نظر بدن

نظر

صبر کنید ..
          X