اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iMahmoud نمایش پست ها
    iPhone 4s ورژن 7.0.4 با موفقیت و با ویندوز 8.1 جیلبریک شد
    من ویندوزم 8.1 هستش آخرین نسخه آیتونز 64 بیتی رو هم ریختم ولی آیتونز نمیتونه به سرور وصل بشه !!!
    ارور 0x80090318 رو میده البته بی نام!!
    میخوام باسیتم دیگه که ویندوز xp32bit داره ریستور و جیلبرک کنم ...

نظر

• نوشته اصلی توسط sirous_sus نمایش پست ها
      من الان جیل کردم
      ایفون 5 اس - 7.0.4

سرعت گوشی 10 تا 15 درصد کم شد مصرف باطری بین 5 تا 10 درصد بیشتر
      applocker نصب کردم ولی توی ستینگ نمیاد iblack list هم کرک نمیشه

من برای این دوتا فقط جیل کردم که با این اوضاع پشیمونم
      خبري از ايبلك ليست شد لطفا خبر بده

نظر

• نوشته اصلی توسط sirous_sus نمایش پست ها
        من الان جیل کردم
        ایفون 5 اس - 7.0.4

سرعت گوشی 10 تا 15 درصد کم شد مصرف باطری بین 5 تا 10 درصد بیشتر
        applocker نصب کردم ولی توی ستینگ نمیاد iblack list هم کرک نمیشه

من برای این دوتا فقط جیل کردم که با این اوضاع پشیمونم
        من تاجایی که خودم تا ورژن 6.1 تست کردمiblacklist دیگه کار نمیکرد!!! میگفت کی جین خارج شده از تاریخ

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
          بچه ها به دادم برسيد من ايپدم رو ريستور كردم حالا بك اپ بر نميگرده وقتي ريستور بك اپ ميزنم تا وسط ميره بعد خطا ميده كه بك اپ سازگار نيست يا فاسد شده . كلي اطلاعات مهم دارم لطفا يكي بگه يه راهي . چند بار هم ريستور كردم بازم نشد
          با برنامه itools هم میتونید بک آپ رو برگردونید...

نظر

• نوشته اصلی توسط Aderan نمایش پست ها
            سلام دوستان لطفا اگر به من کمک کنید ممن،ن میشوم دیشب من ایفون ۴اس ام را که ورژن ۷.۰.۴ میباشد جیلبرک کردم همه چیز خوب بود حتی ایکون ایویشن۷ هم امدروی گوشی ،لی بعد گوشی ریبوت شدودیگرسیستم بالا نیامدفقط عکس سیب روی صفحه است وهیچی کارنمیکنه لطفا کمک کنید.
            اگر با خود گوشی اتو آپدیت کردین باید یک بار ios تون رو دانلود کنید بعد با آیتونز آدرس بدین بعد از آپدیت دوباره سیکل جیلبرک را انجام بدین.

نظر

• نوشته اصلی توسط Kourosh_Jal نمایش پست ها
              دوستان من شنیدم اگر برنامه رو روی زبان چینی نصب کنیم میتونیم از یه برنامه ای مثل appsync استفاده کنیم و app نصب کنیم.درسته؟
              بعد گوشی 4s سیم کارت لاک رو میشه با این جیلبریک آنلایک کرد؟

سپاس
              جیلبرک و در کل برنامه الترااسنو فقط روی گوشی هایی با ورژن قدیمی 3xx ربط به آنلاک داره گوشیهای 4 و 4 اس به بعد باید هزینه آنلاک فکتوری را بدهید
              .......

نظر

• دوستان گرامی ، با این سرعتی که اپل داره روی حفره های هک کار میکنه به نظر شما چقدر طول میکشه تا ورژن جدید رو بده و جلوی آپدیت به 7.0.4 رو بگیره؟؟؟
                من تازه میخوام برم به 7.0.4 میخواستم بعداً جیلبرک کنم

نظر

• دوستان من الان جیل کردم روی آیفون 4 بدون مشکل و دارم توییک های سایدا را نصب میکنم . ممنون از همه اساتید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                  دوستان گرامی ، با این سرعتی که اپل داره روی حفره های هک کار میکنه به نظر شما چقدر طول میکشه تا ورژن جدید رو بده و جلوی آپدیت به 7.0.4 رو بگیره؟؟؟
                  من تازه میخوام برم به 7.0.4 میخواستم بعداً جیلبرک کنم
                  به نظر من هرچه زودتر جیل کن از دستت نره

نظر

• سرعت و باتری روی ۴ و ۴اس چطوره؟

نظر

• آقا یه خبر خوش برای بچه هایی که جیلبریک کردن و منتظر Appsync هستند. یک روش پیدا کردم و روی 5s با iOS 7.0.4 تست کردم که کار میکنه و هر برنامه ای که بخاین بدون مشکل نصب میشه
                      کسانی که میتونن روی بقیه دستگاهها تست کنن و نتیجرو بگن. البته ریسک استفاده از این روش روی دستگاههای دیگه با خودتون
                      1- از توی سیدیا "afc2add" رو پیدا و نصب کنید
                      2- بعد از نصب دستگاه ری استارت میشه. وقتی بالا اومد سورس "apt.25pp.com" رو به سیدیا اضافه کنید
                      3- حالا توییک "PP ipa iOS7.X" رو از داخل اون سورس نصب کنید. دقت کنید که بین حروف انگلیسی این توییک حروف چینی هم نوشته شده.
                      4- حالا گوشیتونو به آیتونز وصل کنید و حالشو ببرید.
                      فقط خواهشا هر کس روی دستگاهی به جز 5s امتحان کرد نتیجرو بگه تا بقیه هم استفاده کنن.
                      روی آیفون 4s، 4، و 5 تست شد

نظر

• روی ایپد 4 با موفقیت انجام شد ولی هنوز برنامه ای نصب نکردم.

نظر

• آقا من آیپر ۲ رو جیل کردم هی روشن خاموش میشه.اصلا هم تو DFu نمیره.فرمور رو هم دانلود کردم و ریستور کردم

نظر

• آیپد ۴ سیم خور و آیفون ۵ اس تست شد و درست کار میکنه کلی برنامه کرک نصب کردم
                            سپاس از شما دوست عزیز(کریستال۶۹)
                            ویرایش توسط Arsal4n : https://i-phone.ir/forums/member/1023-arsal4n در ساعت 24-12-2013, 04:29 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط milad_95158 نمایش پست ها
                              با نرم افزار itols اگه اشتباه اسمشو ننوشته باشم به راحتی میتونی بکاپتو برگردونی آخرین ورژنشو بگیر و در قسمت tols بکاپ و ریستور برو و بکاپتو انتخاب و برش گردون به همین راحتی منم همین مشکلو داشتم این نرم افزار کارمو راه انداخت

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              با tangbou هم ميشه اينكار كرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• باطری واقعا ضعیف شده

دیشب 100 درصد بود الان 85

در صورتی ک شب قبل با همین شرایط 95 بود

نظر

صبر کنید ..
                                X