اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بچه ها به یه مشکلی برخوردم. من دیشب از گوشیم بک آپ گرفتم و ریستور کردم به 7.0.4 اما هنوز جیل نکردم. الان مشکلی که دارم اینه که آیتیونز اپلیکیشن های کرک قبلیمو هم تو گوشیم کوپی می کنه که البته آیکون هاشون تیره است و من هربار از گوشی حذفشون می کنم، وقتی با آیتیونزم سینک می کنم اینا دوباره ظاهر می شن و کپی می شن تو گوشی و به صورت installing نشون داده می شن تو آیتیونز. نمی دونم چجوری از شر اینا خلاص شم. یکی کمکم کنه لطفا!

نظر

• راهی نداره رو ۱۰.۹ اجرا کنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط karbar20 نمایش پست ها
        میدونم جاش این تا\یک نیست ولی خیلی ها از جمله خودم من این مشکا را داریم ولی فعلا کسی جواب نداده

من برای اولین باره به این مشکل برخوردم و واقعا نمی دونم باید چه کار کنم

بدیش اینه که گوشی برای برادرمه
        داداش منم همین مشکل رو داشتم ولی با این روش حل شد
        شما ویندوز کامپیوترت رو عوض کن و هیچ برنامه ای نصب نکن،حالا آیتونز رو نصب کن و آخرین ورژن فری گیت رو دانلود و اجرا کن واکنون گوشی رو با کابل به آیتونز وصل کن و با خیال راحت ریستور کن
        موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط dr.mihanparast نمایش پست ها
          بچه ها به یه مشکلی برخوردم. من دیشب از گوشیم بک آپ گرفتم و ریستور کردم به 7.0.4 اما هنوز جیل نکردم. الان مشکلی که دارم اینه که آیتیونز اپلیکیشن های کرک قبلیمو هم تو گوشیم کوپی می کنه که البته آیکون هاشون تیره است و من هربار از گوشی حذفشون می کنم، وقتی با آیتیونزم سینک می کنم اینا دوباره ظاهر می شن و کپی می شن تو گوشی و به صورت installing نشون داده می شن تو آیتیونز. نمی دونم چجوری از شر اینا خلاص شم. یکی کمکم کنه لطفا!
          تو بخش هیستوریه ایتونز برو به قسکت app و همه رو پاک کن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط pico
            کسی نیس به داده من برسه؟
            از چی پی انم استفاده کردم نشد

100 درصد چیز \ی انت مشکل داره از یکی دیگه استفاده کن من دقیقا مشکل شما رو داشتم با یک چیز \ی ان دیگه مشکلم حل شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط pico
              کسی نیس به داده من برسه؟
              از چی پی انم استفاده کردم نشد
              داداش تو راه حل بالا عرض کردم که باید چیکار کرد،به همون روش عمل کنید حتما نتیجه میگیرید

نظر

• وقتي نه اس ام اس دليوري فعال ميشه نه بلوتوث جيلبريك به چه دردي ميخوره؟
                من كه ريستور ميكنم به 7.1 بتا

🌵

نظر

• دوستان من از وقتی جیلبریک کردم سافاری و ایمیلم دیگه بالا نمیان
                  کسی میدونه این مشکل به خاطر چیه؟
                  خاموش روشن هم کردم ولی جواب نداد

نظر

• می خواستم بدونم این حقیقته

saurik گفته که گروه evaders در مورد جیلبریک ios 7 به من اطلاع ندادند و سایدیا با ios 7 فعلا سازگاری ندارد و باید اول saurik سایدیا را اپدیت کنه بعد گروه evaders جیلبریک جدید بدهد.

اگر اینطور باشد ما که جیلبریک کردیم باید ریستور کنیم یا با آ\دیت جدید جیلبریک مستقیم میشه ؟
                    ویرایش توسط karbar20 : https://i-phone.ir/forums/member/33605-karbar20 در ساعت 23-12-2013, 02:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط nba77 نمایش پست ها
                      سلام من جیلبرک کردم منتها الان رو لوگو اپل گیر کرده ! بردم رو dfu به itunes وصل کردم که دوباره ios 7.0.4 بریزم ولی ارور میده !
                      the iphone software update server could not be conected !
                      ممنون میشم راهنماییم کنید....
                      باید با وی * ان اولش کانکت بشی

نظر

• نوشته اصلی توسط m_sadeghinia نمایش پست ها
                        سلام.
                        من قبل از اینکه توضیحاتو بخونم آپدیت کردم متاسفانه.
                        با OTA آپدیت کرده بودم به 7.0.4 و الان روی لوگو گیر کرده.
                        هر چی DFU یا Hard Reset می کنم و به PC وصل می کنم iTune نمیشناسه.
                        فقط error میده که iPhone Contact Server could not be contacted چه به چی پی ان چه بدون اون.
                        چندین بار ریستارت کردم PC رو. با Port های مختلف USB هم چک کردم.
                        iPhone 5 / Win 7
                        دوست عزیز از کانکشنت هستش چی پی چی رو دوباره چک کن

نظر

• با این اوضاع و باگ هایی که من میبینم و دوسنان دارن میگن ظاهرا هنوز باید صبر کرد .

نظر

• نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
                            با این اوضاع و باگ هایی که من میبینم و دوسنان دارن میگن ظاهرا هنوز باید صبر کرد .
                            به نظر من یکبار جیل کردن واجبه چون اون طوری میشه shsh گرفت و دانگرید کرد
                            چون ممکنه تا جیل شدن نسخه بعدی زمان طولانی طول بکشه

نظر

• سلام دوستان چطور میتونیم دوباره از جیلبریک دربیاییم و گوشی به حالت اول برگرده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                                سلام دوستان چطور میتونیم دوباره از جیلبریک دربیاییم و گوشی به حالت اول برگرده؟
                                سلام
                                ریستور کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X