اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

I hope that people bear with me as I figure this all out<<<______________Jay Freeman (saurik

داش یه خورده صبر کن

نظر

باید رو آیکونی رو گوشیت ظاهر میشه کلیک کنی تا کار به پایان برسه

نظر

سلام دوستان
        یک سوال وقتی اپ سینک وجود نداره و نمیشه برنامه کپی نصب کرد چرا باید جیلبرک کرد؟؟؟
        با جیلبرک چه چیزی به ایفون اضافه میشه ؟؟؟
        ممنون

نظر

شماباید قفل دستگاه رو از روش بردارینو جیل کنین اگه اشتباه نکنم

Sent from my iPhone5s using Tapatalk

نظر

دوست من
            منم همین مشکل رو داشتم ولی با ری استارت و زدن تیک Compatibility رو روی Windows Xp گذاشتم و Run As Administrator رو زدم مشکلم حل شد

فقط نمیدونم چرا بعد از اینکه گوشی جیلبریک شد و Done نوشت گوشی ری استارت شد ولی دیگه بالا نمیاد

نظر

نوشته اصلی توسط alirezaT نمایش پست ها
              I hope that people bear with me as I figure this all out<<<______________Jay Freeman (saurik

داش یه خورده صبر کن
              بیشتر از 5 دقیقه؟

نظر

نوشته اصلی توسط aidin_velenjak نمایش پست ها
                بیشتر از 5 دقیقه؟
                ۲تا آیفون 5s رو جلبریک کردم یکیش کمتر از ۵دقیقه طول کشید یکی دیگه ش بیشتر از ۱۲دقیقه....
                پس باید صبر کنید.

نظر

توی توضیحات سایتشون نوشته بود از آپدیت کردن به ورژن 7.1 خودداری کنید !! به هر حال من آیپد 2 خودمو در ورژن 7.0.4 جیلبریک کردم و برگشت به روز های خوبش !! ممنون از اطلاع رسانیتون !! ترجیح میدم آیفون 5 اس رو فعلا جیلبریک نکنم چون هنوز یک مقدار خطر ناکه !! دوستان اگه کسی آیفون 5اس رو جیلبریک کرده و مشکلی نداره لطفا بگه که من هم مطمئن بشم و جیلبریک کنم !! یا علی

نظر

ویندوز من 7 هستش؟ شاید بخاطر این هستش؟
                    گفته شده : A computer, running Windows (XP minimum), Mac OS X (10.6 minimum) or Linux (x86 / x86_64)

نظر

نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                      ویندوز من 7 هستش؟ شاید بخاطر این هستش؟
                      گفته شده : A computer, running Windows (XP minimum), Mac OS X (10.6 minimum) or Linux (x86 / x86_64)
                      minimum یعنی حداقل یعنی اگه ویندوز 98 داشته باشین جواب نمیده!
                      تو صفحه قبلی جواب شما رو نوشتم.امتحان کردید اون روش ها رو؟!
                      و اینکه وقتی میخواید جیلبریک کنید روی برنامه کلیک راست کنید و Run As administrator رو بزنید و توی منوی ظاهر شده Yes رو بزنید.شاید مشکل برطرف شد.

نظر

نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها
                        دوست من
                        منم همین مشکل رو داشتم ولی با ری استارت و زدن تیک Compatibility رو روی Windows Xp گذاشتم و Run As Administrator رو زدم مشکلم حل شد

فقط نمیدونم چرا بعد از اینکه گوشی جیلبریک شد و Done نوشت گوشی ری استارت شد ولی دیگه بالا نمیاد
                        نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
                        ۲تا آیفون 5s رو جلبریک کردم یکیش کمتر از ۵دقیقه طول کشید یکی دیگه ش بیشتر از ۱۲دقیقه....
                        پس باید صبر کنید.
                        دوست من فکر میکنم آخرین بار با گوشی به 7.0.4 آپدیت کردم مشگل بالا نیامدن از اون نباشه؟ اگه هست الان باید چیکار کنم

نظر

منم همین مشکلو داشتم چیز پی انو روشن کردم auto lock رو خاموش کردم درست شد و جیلبریک شد

نظر

نوشته اصلی توسط aidin_velenjak نمایش پست ها
                            دوست من فکر میکنم آخرین بار با گوشی به 7.0.4 آپدیت کردم مشگل بالا نیامدن از اون نباشه؟ اگه هست الان باید چیکار کنم
                            تا الان 3 بار گفتم اگه از طریق گوشی آپدیت کردین باید دوباره 7.0.4 رو دانلود کنید و از طریق iTunes اقدام به نصب دوباره 7.0.4 کنید و بعد جیلبریک کنید!!!
                            الانم گوشیتون رو ببرین روی DFU Mode و این کار رو که عرض کردم انجام بدین.

نظر

سلام

رو ipad 2 جواب داد و دارم رو آیفون 4 و 4S و 5 دارم نصب می کنم

فقط یک سوال الان Appsynce برای ios 7 نیامده و نمی شود از ورژن های قدیمی استفاده کرد؟
                              ویرایش توسط karbar20 : https://i-phone.ir/forums/member/33605-karbar20 در ساعت 22-12-2013, 08:09 PM

نظر

سلام . من جیل کردم وقتی تموم شد ایپد رو ریسیت کرد اما روی لوگو مونده بالا نمیاد ( چیکار کنم ؟ یکی یه راه خوب بگه بجز ریختن دوباره ios. دستگاه من ایپد 2 gsm

نظر

صبر کنید ..
                                X