اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iAlireza7 نمایش پست ها
    دوستان سلام 2 تا سوال داشتم

1-من ایپد 2 gsm دارم و می خوام جیل کنم ایا باید از evasion 1.0.1 استفاده کنم یا 1.0.2 ؟!
    2-الان من ایفون 5 خودم رو 7.0.4 جیل کردم و می خوام کیبورد فارسی و نرم افزار های کرک شده نصب کنم ... قبلا سورس انجمن بود من ازش اون تویک و اپسینک میگرفتم ولی چند وقت به دور بودم ادرس سورس یادم رفته و الان تا جاییکه دیدم میگن اپسینک دگه نیست ! لطفا راهنمایی بفرمایید.
    فقط از آخرین ورژن ایویژن استفاده کنید.
    برای اپسینک ۷ از این رپو استفاده کنید:
    cydia.appaddict.org

نظر

• آقا من جیل کردم
      سورس اپل اپس رو هم add کردم آیا سورس دیگه ای هم هست که حتما باید نصب بشه؟؟؟
      در ضمت توییکهایی که مشکلی واسه دستگاه ایجاد نمیکنه رو بذارید تا نصب کنیم.
      من نمیدونم الان چی بنصبم کامل راهنماییم کنید.
      مرسی

نظر

• چطوری shsh برای iphone 5s سیو کنم؟؟؟ با tiny آخرین ورژن هیچی سیو نمی کنه مشکل کجاست؟؟ چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hroohbakhsh نمایش پست ها
          آقا من جیل کردم
          سورس اپل اپس رو هم add کردم آیا سورس دیگه ای هم هست که حتما باید نصب بشه؟؟؟
          در ضمت توییکهایی که مشکلی واسه دستگاه ایجاد نمیکنه رو بذارید تا نصب کنیم.
          من نمیدونم الان چی بنصبم کامل راهنماییم کنید.
          مرسی
          در بخش سیدیا تاپیکی هست درمورد تویک های سازگار با ورژن هفت.
          .There is no knowledge that is not power

نظر

• من 5s دارم الان جیل کردم mubile substrate هم الان نصب کردم چنتا سورس وارد کردم ولی حالا تمام سورسها خالی از برنامه هست فقط اسم سورسها هست داخلش هیچ برنامه ای نیست ریبوت و رفرش هم کردم بازم همه خالی هستن لطفا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdad7110 نمایش پست ها
              چطوری shsh برای iphone 5s سیو کنم؟؟؟ با tiny آخرین ورژن هیچی سیو نمی کنه مشکل کجاست؟؟ چیکار کنم؟
              نمیشه گرفت و حتی اگه بگیرین هم کاری انجام نمیده!

نوشته اصلی توسط saeid422 نمایش پست ها
              من 5s دارم الان جیل کردم mubile substrate هم الان نصب کردم چنتا سورس وارد کردم ولی حالا تمام سورسها خالی از برنامه هست فقط اسم سورسها هست داخلش هیچ برنامه ای نیست ریبوت و رفرش هم کردم بازم همه خالی هستن لطفا کمک کنید
              این روشی که برای جیلبریک iOS 5 نوشته بودم رو میتونید اجرا کنید.به احتمال خیلی خیلی زیاد مشکلتون برطرف میشه :
              کد:
              http://www.i-phone.ir/forums/thread67696.html

نظر

• خوب بلاخره این اقای Saurik توییک Mobile Substrateرو برای ios7ابدیت کرد .همینطور که میدونید Mobile Substrateتوییکه پیش 90 درصد برنامه های سیدیا هست.حتما برای پیشگیری ازمشکلات پیش بینی نشده این توییک رو پاک کنید و سپس با مراجعه به قسمتChangesو ریفریش توییک جدید رو با نامCydia Substrateنصب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط majid1565 نمایش پست ها
                  خوب بلاخره این اقای Saurik توییک Mobile Substrateرو برای ios7ابدیت کرد .همینطور که میدونید Mobile Substrateتوییکه پیش 90 درصد برنامه های سیدیا هست.حتما برای پیشگیری ازمشکلات پیش بینی نشده این توییک رو پاک کنید و سپس با مراجعه به قسمتChangesو ریفریش توییک جدید رو با نامCydia Substrateنصب کنید

درکدام سورس قرار داره؟؟؟ لطفا بگین

نظر

• نوشته اصلی توسط kingdomk1 نمایش پست ها
                    درکدام سورس قرار داره؟؟؟ لطفا بگین
                    تو سورسهای اصلی سیدیا هست. کافیه سرچ کنید حتما پیدا میشه.

نظر

• دوستان روي دستگاه جيلبريك شده ميشه اپل ايدي داشت و از برنامه هاي فري استفاده كرد ؟؟ مشكلي براي اكانت پيش نمياد ؟؟‌

نظر

• نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
                        دوستان روي دستگاه جيلبريك شده ميشه اپل ايدي داشت و از برنامه هاي فري استفاده كرد ؟؟ مشكلي براي اكانت پيش نمياد ؟؟‌
                        هیچ مشکلی نداره.

نظر

• سلام آقا کسی در مورد iPhonedelivery خبر داره ؟ میشه نصب کرد تو iPhone 4 با این جیبریک ؟
                          من 6.1 هستم و فقط دنبال دلیوری هستم کسی اطلاع داره خواهشاً امتحان کنین خبر بدین ممنون میشم

نظر

• برنامه اى براى قفل كردن برنامه يا پوشه هست برا استفاده تو ورژن ٧؟

نظر

• سلام. ببخشید دوستان دوباره سوال میکنم . من موندم جیلبریک کنم یا نه ؟ 5s دارم . من فقط 2 تا چیز میخوام یکی bluetooth نصب کنم . یکی دیگه هم Delivery فعال کنم همین یعنی با این جیلبریک که فعلا اومده نمیشه این 2 تا کار رو کرد ؟
                              اگر جیلبریک کنم با یان روش فعلی دیگه نرم افزاری از خود App Store نمیشه نصب کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Hadi.A.K نمایش پست ها
                                سلام. ببخشید دوستان دوباره سوال میکنم . من موندم جیلبریک کنم یا نه ؟ 5s دارم . من فقط 2 تا چیز میخوام یکی bluetooth نصب کنم . یکی دیگه هم Delivery فعال کنم همین یعنی با این جیلبریک که فعلا اومده نمیشه این 2 تا کار رو کرد ؟
                                اگر جیلبریک کنم با یان روش فعلی دیگه نرم افزاری از خود App Store نمیشه نصب کنم ؟
                                اگر برای این دوتاتوییک میخاین جیلبرک کنید که بهتره نکنید .چون بلوتوث رو که باید از سیدیا بخرید و دلیوری هم بعید میدونم که بیاد . بله با جیلبرک هم میتونید از اپ استور برنامه بخرید هم میتونید برنامه فری دانلود کنید .

نظر

صبر کنید ..
                                X