اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل آپدیت نشدن برنامه ها در iOS 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل آپدیت نشدن برنامه ها در iOS 7

سلام دوستان....نمی دونم این سوال رو کجا بهتر از اینجا باید میپرسیدم...الگه اینجا جش نبیت راهنمایی بفرمایید پلیز....من به iOS 7.0.3 آپدیت کردم..امروز اومدم iBook رو باز کنم دیدم فقط صفحه کمدش می شاد چند ثانیه هنگ می مونه بعد می پره بیرون...طبیعتا رفتم که آپدیدتش کنم واسه او اس جدید...(ورژن فعلی آی بوک 3.0.2 هست) و دیدم ورژن 3.2 هم آخرین ورژنشه.... ولی هر چی مز نم رو آیکون ابر که توش یه دونه فلش هست یه مدتی یه دایره می چرخه و بعدش هیچی به هیچی! آپدیت نمی شه...در ضمن این کار رو یه بار هم با ست کردن ****** رو در کانکش وای فای آیپد که کامپیوتر شخصی بنده در واقع ****** سرور هست و با هیتلر ش..ن آی پی آمریکا داره هم تست کردم...توفیری نداشت...! البته این موضوع ظاهرا برای همه برنامه هایی که می خوا آپدیت کنم صادقه! کمک...خیلی رو اعصابه...! در ضمن جیلبریک هم نیست اصلا... آیپد دو هست

چرا هیچکی جواب نمی ده، این مشکلو منم دارم

نظر

نوشته اصلی توسط foruzan نمایش پست ها
      چرا هیچکی جواب نمی ده، این مشکلو منم دارم
      مشكل از ايتونز يه وقتي به راحتي اپديت ميشه يه وقتام نه من براي اين كار وقتي با wifi اپديت نميكنه از 3g اسنفاده ميكنم و چيز شكن بعد كه شروع به اپديت كرد puss ميكنم wifi روشن مكنم بعد ادامه دانلود و انجام ميدم اگر 3g ندارين بيشتر صبح ها امتحان كنين ميشه

نظر

صبح ها برای ما که جواب نداد.... این مشکل یه ده روزی هست پیش آومده...قبلا عالی بود.... همه عالی دارن کار می کنند؟ یعنی من و چند نفر فقط مشکل داریم انگار...

نظر

اتفاقا در همین رابطه جناب اپل فرمودند از اول فوریه تمامی برنامه ها و آپدیت ها فقط باید با ios7 سازگار باشن

نظر

کسی گه اینجا به داد ما نرسید.... خودم دست بکار شدم...شانسی مشکلم حل شد...اینجا می گم شاید کسی مثه من مشکل داشت مشکلش حل بشه... هیچی دیگه... روشن خاموش کردم دستگاه رو درست شد... الان وقتی می رم تو محیط آپدیت بجا ایکون icloud الان کلمه update نوشته که حتی بدون ***** هم الان داره آپدیت می شه....
            ویرایش توسط joopinahmadi : https://i-phone.ir/forums/member/39576-joopinahmadi در ساعت 30-12-2013, 12:19 AM

نظر

صبر کنید ..
            X