اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شبیه ساز اندورید روی مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شبیه ساز اندورید روی مک

من نرم افزار Bluestocks رو روی مک نصب کردم
    حالا وقتی برنامه رو اجرا میکنم وقتی رو my app کلیک میکنم فقط ۴ برنامه فیس بوک و پلاس و . اینها رو نشون میده و من الان نیاز به ایستگرام و وی چت و .. دارم که بخوام استفاده کنم
    روی اون ذره بین بالا هم سرچ میکنم وقتی اسم نرم افزار ها رو وارد میکنم چیزی رو پیدا نمکینه
    با اینکه وی چت رو با پسوند apk روی دسکتاپ دارم ولی با درک گردن روی این نرم افزار قرار نمیگیره و حتی وقتی بازش هم میکنم همین وی چت رو اول میگه من نمیتوم بازش کنم
    و وقتی هم که میخوام برنامه ای که باز بشه رو بهش بدم قابل انتخاب نیست bluestocks ..
    ممنون راهنمایی کنید
    ممنون

خوب شما مثلا لینک دانلود برنامه هایی که لازم دارید رو به فیس بوکتون بفرستید بد با فیس بوک همون bluestocks باز کنید دانلود و نصب کنید . این کاریه که من کردم ، نصب برنامه با bluestock سخته .

نظر

مرسسی .. بعد اینی که دانلود میکنی کجا میره ؟ کجا باید اجراش کنی؟
      شما خودتون نصب کردید وی چت و وایبر و ایستاگرام رو روی مک ؟
      ممنون

نظر

میاد تو لیست همون برنامه ها

نظر

مرسی .. فقط چند سوال در مورد وی چت تو این نرم افزار
          اینکه نمیتونم کسانی که اطرافم هستند رو پیدا کنم و میگه باید تنظیمات وایرلیست رو بزاری رو فلان گزینه با اینکه میزارم ... ولی باز میگه نمیشه .. نال شما هم همینطوره یا نه
          بعد ایکون هایی که تو sticker اضافه میکنم فقط همون صفحه اول رو نشون میده میخوام برم صفخه دوم گزینه اش کار نمکینه
          ممنون

نظر

صبر کنید ..
          X