اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تغییر کامل apple id

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تغییر کامل apple id

سلام
    من تازه گوشی آیفون خردیدم ، این گوشی رو از یکی از دوستان گرفتم ، این دوست ما گوشیش رو داد به ما براش Apple id درست کنیم من هم این کار رو هم کردم
    ولی بعد یه مدت گوشی رو از دوستم خریدم ، حالا میخوام ، حالا میخوام تما اطلاعاتی رو که براش ثبت کرده بودم به اطلاعات خودم بروزرسانی کنم ، ازجمله :
    نام مشخصات شخصی ، ایمیل ، کلا پروفایلش رو به نام خودم کنم ، چون خیلی برنامه و بازی با ایمیل دوستم گرفتم ، نمیخواستم که یک apple id دیگه درست کنم ، ممنون میشم راهنماییم کنید.

نوشته اصلی توسط MOJ63 نمایش پست ها
    سلام
    من تازه گوشی آیفون خردیدم ، این گوشی رو از یکی از دوستان گرفتم ، این دوست ما گوشیش رو داد به ما براش Apple id درست کنیم من هم این کار رو هم کردم
    ولی بعد یه مدت گوشی رو از دوستم خریدم ، حالا میخوام ، حالا میخوام تما اطلاعاتی رو که براش ثبت کرده بودم به اطلاعات خودم بروزرسانی کنم ، ازجمله :
    نام مشخصات شخصی ، ایمیل ، کلا پروفایلش رو به نام خودم کنم ، چون خیلی برنامه و بازی با ایمیل دوستم گرفتم ، نمیخواستم که یک apple id دیگه درست کنم ، ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام
    بهتره که به چند نکته توجه کنید:
    1 - توجه داشته باشید که با تغییر دادن ایمیل اصلی اکانت دوستتون ، امکان دسترسی برنامه ها و آپدیت برنامه هایی که با اکانت ایشون دانلود و نصب شدن را دیگر نخواهید داشت و باید دوباره با اکانت خودتان ( همان اکانت تغییر داده شده ) آنها را دانلود کنید.
    2 - پیشنهاد میکنم که اگر اکانت شما Free میباشد به فکر تغییر کشور اکانت خود نباشید ، چون احتمال اینکه در حین تغییر کشور گزینه None را مشاهده نکنید بسیار زیاده.

حالا به توضیحات و تصاویر زیر توجه کنید ، سعی کردم که حتی الامکان بسیار ساده و روشن توضیح بدم.

اول از همه باید وارد لینک زیر شوید

https://appleid.apple.com

نکته :

ایمیلی که برای اکانت خودتان میخواهید استفاده میکنید نباید قبلا با آن اقدام به ساختن اکانت کرده باشید.

با دانستن سئوالات امنیتی و ورود به قسمت : Password and Security میتونید به راحتی سئوالات و جوابها را ویرایش کرده و Rescue email را نیز تغییر دهید.
    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 17-12-2013, 07:57 PM

نظر

صبر کنید ..
    X