اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال اساسی در مورد Sharing و نرم افزار آن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال اساسی در مورد Sharing و نرم افزار آن

سلام دوستان
    یه سوال فلسفی
    من چند وقت پیش می خواستم یه فایلی رو به یکی از دوستام بدم توی آیفون / آی پد بود.
    چند تا راه به ذهنم رسید:
    1- استفاده از برنامه هایی که file sharing ساپورت می کنن مثل ifiles, wireless diskو... که یا نیاز بود به شبکه واحد متصل باشیم که از wifi sharing استفاده کنم یا با کابل usb برنامه هایی مثل ifunbox یا حتی آیتونز نصب باشه روی کامپیوتری تا بشه فایل رو منقل کرد!
    2- از برنامه هایی مثل bump استفاده کنم که شرط لازمش اینه که اولا طرف مقابل هم bump داشته باشه و فایلی که می خوام بفرستم تو حوزه مدیریتی اون باشه (مثلا یا contact باشه یا image یا ویدئو..)

الان همه این موارد محدودیت های خودشون رو دارند! کسی می تونه یه راه کاری با نرم افزار مربوطشو معرفی کنه که بشه تو مواقعی که راه های ارتباطی محدود هستند بشه sharing رو انجام داد؟ یا مثلا می شه فایل exe نرم افزاری مثل ifunbox رو منتقل کرد یه جوری تو photoی خود idevice تا بشه جاهایی که به هیچی دسترسی نداریم اون رو باز کنیم و کار کنیم!!؟؟

مرسی از همگی

سلام دوست عزیز !! اگه منظور شما استفاده از نرم افزار باشه من پیشنهاد میکنم از dropbox استفاده کنید !! فایل هاتون رو از هرجا که میخواهید توی دراپ باکس آپلود کنید و بعد هرجا که میخواهید دوباره از دراپ باکس دانلود کنید !! فقط حتما میدونی که وجود خود اپلیکیشن دراپ باکس روی دیوایس های مختلف لازمه !! خوبیش اینه که محدودیت مک یا ویندوز یا ایپد یا ایفون یا اندروید و اینا رو نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ممنون دوست من ولی مشکل اصلی اینه که باز هم نیاز به اینترنت وجود داره! (دارم این محدودیت رو با راه های ارتباطی مثل بلوتوث که جهانی هستند و در دسترس همه مقایسه می کنم)

نظر

صبر کنید ..
      X