اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اين‌بار، اپراتور نسل سوم در دسترس نيست!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اين‌بار، اپراتور نسل سوم در دسترس نيست!

اين روزها اتفاقات عجيبي در حوزه فناوري مي‌افتد كه واقعا جاي تاسف دارد براي اپراتورهايي كه ادعاي مشتري‌مداري و خدمات رساني دارند...

با كلي تبليغات كه اين چند ماهه از اپراتور نسل سوم دريافت كرده بودم بالاخره براي فرار از سرعت خسته كننده و زجرآور همراه قديمي(!) حدود 8 روز پيش براي سيمكارت ديتاي رايتل ثبت نام كردم كه روي برگه رسيد آن نوشته بود "سيم‌كارت خريداري شده در كمتر از 48 ساعت كاري به پست پيشتاز جهت ارسال تحويل مي‌گردد و پس از پنج روز كاري تقديم خواهد شد".

اينكه چرا سيمكارتي را كه با بيست دقيقه زمان مي‌توان به دست مشتري رساند را پنج روز كاري طول مي‌دهند، بماند؛ اما جالب است كه همين پنج روز هم سيم‌كارت به دست مشتري نرسيد و با اختلاف سه روز يعني هشت روز بعد آن را دريافت كردم!

خلاصه بي خيال اين همه حرف و حديث‌ها؛ گفتم بيام و يه تستي بزنم ببينيم چطوره كه ديدم اي بابا سيم‌كارت فعال نيست...

رفتم سراغ تلفن و 2920 را شماره‌گيري كردم!

شماره خود را وارد كنيد و ...
    - شما نفر سي و نهم صف انتظار هستيد!!!

اين موضوع نشان دهنده اين بود كه خيلي‌ها هم هستند مثل من كه با مشكلاتي مواجه هستند. يكي از مثال‌هايي كه مي‌شود نام برد اين است كه اگر بخواهيد به صورت اينترنتي بسته‌اي بخريد حتما بايد وارد مديريت حساب شويد كه آن هم نيازمند رمز عبور دارد.

زياد دنبالش نگرديد! شماره رمز شما نه در جيبتان هست و نه روي برگه "شناسنامه مانند" سيم‌كارتتان هم نيست، ضمنا با ايميل هم ارسال نمي‌شود؛ مشكل فني دارد و فقط با پيامك قابل دسترسي هست كه آن هم روي تبلت‌هاي آيپد انجام نمي‌گيرد. پس چه بايد كرد؟! تنها راه حلش تماس با 2920 هست كه بعد از پرس و جو و گرفتن كلي اطلاعات از جنابعالي، رمز به شما اعلام مي‌شود كه اين پروسه خسته كننده و صدالبته عجيب باعث شده كه ترافيك سنگيني در صف انتظار تنهاترين اپراتور ارايه كننده نسل سوم ايجاد شود و تكريم مشتري هم كه... اصلا بي‌خيال اون‌ها...

بعد از اينكه سي و نه نفر سوالاتشون رو مطرح كردند نوبت به من رسيد كه اپراتور (كه در اينجا فقط نقش يك منشي تلفني را ايفا مي‌كند) با كمال تعجب فراوان گفت سيم كارت شما فعال نيست و من گزارش مي‌كنم و در دو روز كاري آينده مشكل شما حتما برطرف خواهد شد!

- خانم مگه نمي‌تونيد خودتون فعال كنيد؟
    - خير! تنها بايد به قسمت مربوطه ارجاع داده شود!
    - پس وظيفه شما چيه؟
    - گوش دادن به مشكلات شما!

از تعجب داشتم شاخ در مياوردم كه ايني كه ميگن سيم كارت نسل سوم را در كشور ما ارايه مي‌ده اينه؟! يعني حركت لاك‌پشتي به سمت تكنولوژي و ارايه اينگونه خدمات(!) تا به كي بايد ادامه پيدا كند؟!

حال سوال اينجاست: از خدمات بعد از فروش اپراتور سوم راضي هستيد؟! پس لطفا در نظرسنجي شركت فرماييد...
    23
    بلی
    30.43%
    7
    خير
    43.48%
    10
    استفاده نمی‌كنم
    26.09%
    6

من پارسال همین موقعها بود که گرفتم...
    تو همدان خیلی جاها آنتن نمیداد...داخل ساختمون هم همش 1-2خط داشت
    سرعت خوبی داشت ولی هم گرون بود هم بخاطر همون انتن و فعال بودن 3g خیلی رو باطری تاثیر میزاشت
    در مورد خدمات همینقدر بگم که من 3بار براشون فتوکپی کارت ملیم رو فرستادم تا بالاخره فعال شد...اول گفتن نفرستادین بعدش گفتن گم شده احتمالا!!!
    هزینه اش هم اصلا کم نیست...مخصوصا اگه استفاده زیادی از اینترنت داشته باشید زود تموم میشه
    کلا اصلا نمیشه روش حساب باز کرد...چون هر لحظه باید انتظار اینو داشته باشی که آنتنش بپره!
    جالب اینکه تو تهران من خیلی بیشتر باهاش مشکل داشتم تا همدان!
    تهران همش قطع میشد
    تنها چیز خوبی که داشت سرعتش بود...اونم شاید بخاطر اینکه با سرعت عذاب آور gprs ایرانسل اخت گرفته بودم...

مشکل بعدیش هم همون تهیه پکیجها هست که حتما باید از طریق سایتش تهیه کنید...حتی کارت شارژش رو هم الان همه بانکها ندارن...فکر کنم فقط پاسارگاد داره

نظر

سیم کارت دیتا رو حدود ۲۰ماهه دارم که سرعت ۵۱۲ گرفتم و بسیار عالی است در ایپد به خصوص در ترافیک !!
      سیم کار دائمی رو ۲ ماهه خریدم و هزینه های تماسش بخوبه به خصوص برای تماس دائمی وایبر داشتن که مشکل مهمی رو حل کرده
      سیم کارت اعتباری که هدیه دائمی بود و برای تماس داخل شبکه با اون خط بسیار مطلوب و به صرف است

کلا پنل کنترل این سه سیم کارت در سایتش بسیار عالی و روان است . خیلی راحت شارژ میشه و کنترل مدیریت حسابش خیلی منظم است
      البته برای گرفتن سیمکارت هدیه یک ماهی الافی و پیگیری داشت و ۱۰بار تماس با ۲۹۲۰ نتیجه نداد و اخر سر حضورا رفتم دفتر رایتل تا بلاخره فرستادنش
      این داستان پاسخگویی تلفن اش هم کاملا درست میگن استارتر و هر بار ۱۰ تا ۲۰ نفر حداقل جلوی من بودن

در کل اگه قراره یک اپراتوری با کیفیت بالاتر داشته باشیم حضور رایتل موثر است همونطور که ایرانسل باعث افزایش کیفیت همراه اول شد رایتل هم باعث افزایش کیفیت اپراتورهای قبلی اش میشه

نظر

آنتن دهيش حتي تو تهران و حتي جاهايي مثل مرزداران يا چهارديواري كه من هستم بعضا مشكل داره. مصرف باتري رو هم كه به شدت بالا ميبره كه بعيد ميدونم نرمال باشه. ولي غير از اينا سرويسشون بدك نيست. گرونت فقط كه همه جاي دنيا همينطوره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من هم نزديك به شش ماهه سيم كارت ديتا دارم با سرعت ٥١٢
          كيفيت و سرعتش با دو اپراتور ديگر قابل مقايسه نيست و تقريبا هم پاي adsl با همين سرعت ميباشد

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

از نظر سرعت كه واقعا خيلي خوبه
            اما از نظر پشتيباني واقعا ضعيف هستن
            هركاري ميخواي بكني بايد تماس بگيري ٢٩٢٠

نظر

نظر سنجی خوبیه
              لطفا مشارکت کنید

نظر

من واقعا راضیم
                اینترنتی سفارش دادم
                3 روز بعد رسید دستم