اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با نصب ویندوز سون روی ایمک me86

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با نصب ویندوز سون روی ایمک me86

با سلام خدمت دوستان.
    اقایون من میخوام روی ایمکم ویندوز نصب کنم ولی مشکل ویندوز مولتی رو دارم.مشکلی که اگه چنتا ویندوز روی یک دویدی باشه اوکی نمیکنه و میگه فقط ویندوز 64 بیت روی یک دویدی باشه.
    کلی گشتم ولی جواب بدرد بخور گیرم نیومد.کمکم کنید.چون خیلی سخت گیر میاد همچین دوی دی هایی.
    os 10.8.4
    bootcamp 5.0.4

تو پیغام خصوصیتونو چک کنید لینک ویندور 8.1 enterprise 64رو گذاشتم چون سایت ایرانی هستش نتونستم تو اینجا عموم بذارم

نظر

سلام میشه لطفاً لینک رو برای من هم بفرستید، من هم دقیقاً همین مشکل رو دارم، ممنون

نظر

البته لازم هم نیست حتما ۶۴ بیت نصب کنید
        هر ویندور 8 یا 8.1 یا 7 رو میخواین نصب کنید میتونید usb bootable ویندوز رو درست کنید و به جای بوت کمپ به صورت مستقل هنگام بالا اومدن مک optionرو مگه دارید و با فلش بوتش کرده و از اونجا نصب کنید تو این حالت دیگه هر ویندوزی به راحتی نصب میشه و سپس بعد از نصب میتونید درایورهاشو از قایل بوت کمپ که تو سایت اپل کمتر از یک گیگ هست رو دانلود و درایورها رو کاملا نصب کنید
        البته قبلا یه پارتیشن برای ویندوز از داخل مک برای ویندوز آماده کنید

نظر

البته اگه ناظم سایت اچازه بده لینک این ویندوز رو اینجا میدارم که رایگان و با لینک مستقیم و تست شده توسط خودم هستش که یک ماهه بدون ایراد دارم استفاده میکنم

نظر

صبر کنید ..
          X