اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با آیفون افتاده تو آب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با آیفون افتاده تو آب

سلام توروخدا جوابمو زود بدین من 4s دارم افتا تو آب خاموش شد بد هرچقد سعی کردم روشن کنم نشد فقط یه چراغ قرمز بالای گوشی روشن میشه بعد یه ویبره میزنه بعد از چند ثانیه چراغ قرمزه خاموش میشه حالا مشگل چیه؟

حالامشکل اینه که نباید روشن میکردیش. سریع بزار تو یه ظرف پر از برنج تا دو سه روز بعد ببین درست شده یا نه

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
      حالامشکل اینه که نباید روشن میکردیش. سریع بزار تو یه ظرف پر از برنج تا دو سه روز بعد ببین درست شده یا نه

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
      20 دقیقه بعد دادمش تعمیرگاه گفت سریع درش باز کن بعد یه مداری و ازش جدا کرد بعد گفت برو فردا بیا گزاشتش جای گرم

نظر

بزرگترین اشتباه در این مواقع روشن کردن آیفون هست.
        حداقل تا چهار روز نباید روشنش میکردید.
        کاری هم که تعمیرکار کرده درسته مدار باطریش رو جدا کرده تا یه وقت بیشتر آسیب نبینه
        در هر صورت نگران نباش. در 90 در صد مواقع مشکل جدی برای آیفون پیش نمیاد و اگر هم موردی پیش اومده باشه به راحتی تعمیر میشه. احتمال از بین رفتن آنتن برای همیشه هم هست اما باید خیلی خیلی بدشانس باشی که امیدوارم نباشی.

نظر

بهتره گووشي باز بشه و بردش رو جدا كنيد با كنتاكت شوور بشوورينش!
          راه مطمعنترش اينه كه برد بموونه توو تينر !
          و يا با تينر شسته بشه !

در خوش شانس ترين حالت ميكروفون و يا ال سي دي و يا اسپيكر آسيب مبيبنن..

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
            بزرگترین اشتباه در این مواقع روشن کردن آیفون هست.
            حداقل تا چهار روز نباید روشنش میکردید.
            کاری هم که تعمیرکار کرده درسته مدار باطریش رو جدا کرده تا یه وقت بیشتر آسیب نبینه
            در هر صورت نگران نباش. در 90 در صد مواقع مشکل جدی برای آیفون پیش نمیاد و اگر هم موردی پیش اومده باشه به راحتی تعمیر میشه. احتمال از بین رفتن آنتن برای همیشه هم هست اما باید خیلی خیلی بدشانس باشی که امیدوارم نباشی.
            آقا الان با تعمیکار صجبت کردم گفت 2 3 روز دیگه بیا تمتم قطعات رو از هم جدا کردم سلفات زده باید تمیز بشه حالا باز امکان داره چیزه مهمیش سوخته باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط maryanaji نمایش پست ها
              آقا الان با تعمیکار صجبت کردم گفت 2 3 روز دیگه بیا تمتم قطعات رو از هم جدا کردم سلفات زده باید تمیز بشه حالا باز امکان داره چیزه مهمیش سوخته باشه؟
              تا تست نكنه مشخص نميشه
              چون شما در حالت خيسي روشنش كرديد هر احتمالي ميره.
              اما همونطور كه گفتم در 90 درصد مواقع مشكلي براش پيش نمياد. حالا مونده به شانس شما

🌵

نظر

خبری از این ایفون نشد ایا نجات پیدا کرد

نظر

صبر کنید ..
                X