اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در اجراي PvZ 2 و Clumsy Ninja

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در اجراي PvZ 2 و Clumsy Ninja

سلام

من بعد از نصب Plants vs Zombie 2 وقتي وارد بازي ميشم و مي خوام شروع کنم به صورت خودکار از بازي مياد بيرون. همين وضعيت درباره Clumsy Ninja با کمي تفاوت وجود داره. موقعي که Clumsy Ninja رو اجرا مي کنم فقط لوگوي سازنده رو نشون ميده و مياد بيرون.

گوشي هم آيفون 5 با فريمور 7. جفت بازي ها هم Free هستن و از app store دانلود کردم.

نوشته اصلی توسط Death Knight نمایش پست ها
    سلام

من بعد از نصب Plants vs Zombie 2 وقتي وارد بازي ميشم و مي خوام شروع کنم به صورت خودکار از بازي مياد بيرون. همين وضعيت درباره Clumsy Ninja با کمي تفاوت وجود داره. موقعي که Clumsy Ninja رو اجرا مي کنم فقط لوگوي سازنده رو نشون ميده و مياد بيرون.

گوشي هم آيفون 5 با فريمور 7. جفت بازي ها هم Free هستن و از app store دانلود کردم.
    یکبار گوشی رو ریبوت کنید اگه مشکل پا بر حا بود به آیتونز وصل کنید و دوباره نصب کنید

نظر

نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
      یکبار گوشی رو ریبوت کنید اگه مشکل پا بر حا بود به آیتونز وصل کنید و دوباره نصب کنید
      اين مشكل با نصب مجدد برطرف نميشه. من روي گوشي آيفون 5 يكي از دوستان نصب كردم با همين مشكل مواجه شدم و انواع و اقسام كارها مثل ريبوت، پاك كردن و دوباره نصب كردن رو اجرا كردم ولي نشد كه نشد!

نظر

من قبلا فریمور ۶ بود و جیلبریک همین مشکل و با pvz 2 داشتم. جالبه بعد از ۷ ریختن هم چه از اپ استور چه از سیبچه و تونگبو دقیقا همین مشکل و داشتم. دوستم همین مشکل و با pvz2 روی ایفون ۴ داره ولی clumsy ninja رو راحت اجرا میکنه

نظر

سلام من گشی 4 دارم ورژنشو به 7.0.4 اپدیت کردم بهنگ کرد خاموش روشن کردم دیر بالا امد بد دوباره هنگ کرد هر کاری میکنم روشن نمیشه فقط dfu میره راهنمایم کنید ممنون
          بالا نمیاد رستور هم که میزنم ارور 4005 میزنه البته به همین 7.0.4
          کاری نمی شه کرد که روشنش کنم تا بد که به 6 رستور کنم؟
          dfu می برم در حالت معمولی نه روشن میشه نه Pc نمی شناسش زمان رستور waiting for iphone گیر میکنه بعد ارور 4005 میگیره
          نه روشن میشه نه رستور

نظر

دوستان بنده هم مشکی دارم با این بازی بعد از رد کردن 3 مرحله هر بار می خوام بازی رو اجرا کنم میره برای دانلود Content ولی بعد یه ارور میده که یه مشکلی در سرور هست و بر میگرده به منو اصلی . لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی بکنه با تشکر

نظر

صبر کنید ..
            X