اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فراموش کردن security question های اپل آی دی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط kasiri نمایش پست ها
    با ايميل نميشه
    اينا ميدونن پسورد اكانت رو دارين
    ميخان بدونن ك دست غير نيست
    همين

Sent from my iPhone using Tapatalk
    من فقط با me ایمیل دادم و میدم دیگه کلاً بیخیالش شدم هرکی ندونه فکر میکنه اینا میخوان آپولو هوا کنن

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

از دوستان یه سوالی دارم
      منم این مشکل رو دارم ولی با ایمیل اپل ایدیم ایمیل زدم و گفتن باید زنگ بزنی
      شما که میگین با me کارو راه میندازن یهنی میتونم الان با me ایمیل بزنم دوباره؟کارمو راه میندازن؟
      یا باید زنگ بزنم ؟
      البته من مشکلی از بابت زبان ندارم فقط موندم اگه شماره ایرانو ببینن کاری نکنن
      اگه بخوام زنگ هم بزنم میشه با وایبری اسکایپی چیزی بزنم کارمو راه باندازن

نظر

نوشته اصلی توسط nima_chapter85 نمایش پست ها
        ولی من برام این مشکل پیش اومد با ایمیل me یه ایمیل زدم گفتم فراموش کردم خیلی راحت جواب داد ریست کردم برو دوباره وارد کن فکر کنم حسابی شانس آوردم
        به چه آدرسى ميل فرستاديد دوست عزيز؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان یکی جواب بده

نظر

نوشته اصلی توسط Aminxp نمایش پست ها
            از دوستان یه سوالی دارم
            منم این مشکل رو دارم ولی با ایمیل اپل ایدیم ایمیل زدم و گفتن باید زنگ بزنی
            شما که میگین با me کارو راه میندازن یهنی میتونم الان با me ایمیل بزنم دوباره؟کارمو راه میندازن؟
            یا باید زنگ بزنم ؟
            البته من مشکلی از بابت زبان ندارم فقط موندم اگه شماره ایرانو ببینن کاری نکنن
            اگه بخوام زنگ هم بزنم میشه با وایبری اسکایپی چیزی بزنم کارمو راه باندازن
            دوستان یکی جواب بده
            سلام
            شما زنگ بزن ... خیلی هم سخت نیست ، با شماره ایران هم کاری ندارند.
            یکی از دوستان بود که طبق گفته خودش اصلا زبان بلد نبود... ولی مشکلشو حل کردند... بهتره که تلفن بزنید. اطلاعات لازم هم تو پست قبلی خودم در صفحه اول همین تاپیک موجوده.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
              سلام
              یکی از دوستان بود که طبق گفته خودش اصلا زبان بلد نبود... ولی مشکلشو حل کردند... بهتره که تلفن بزنید. اطلاعات لازم هم تو پست قبلی خودم در صفحه اول همین تاپیک موجوده.
              یارو فهمید من ایرانی هستم چون اگه طرف تیز باشه میفهمه،اونم وقتی اسمت ایرانی باشه و یه آدرس الکی بذاری،من زنگ زدم ایمیل دادم فقط طرف میگفت ما متاسفیم که یه فروشگاه آیتونز داخل ایران نیست و از این مزهرفات،آخر حرفشم نه خودش فهمید و نه خودم،پسدیگه بیخیال شدم

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

شما راحت میتونید از ی استاد زبان در محل تحصیلتون کمک بگیرید.

نظر

من الان با پشتيباني اپل صحبت كردم مشكلم حل شد

١- تماس - قسمت اپل ايدي ( از شما مي پرسه شما بگين اپل آيدي )
                  ٢- صبر كنيد تا به يكي وصل كنه اسمتونو ميپرسه بگين بعد كيس ايديتونو بگين بهد ميگه پين توليد كنين
                  ٣- يه كد ميفرسته رو ديوايستون بخونين واسش ( واسه هر كاراكتر يه مثال بگين مثلا w رو بگين windows ) بعد ريست ميشه.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                    سلام
                    نوشته اصلی توسط pilotx23 نمایش پست ها
                    من الان با پشتيباني اپل صحبت كردم مشكلم حل شد

١- تماس - قسمت اپل ايدي ( از شما مي پرسه شما بگين اپل آيدي )
                    ٢- صبر كنيد تا به يكي وصل كنه اسمتونو ميپرسه بگين بعد كيس ايديتونو بگين بهد ميگه پين توليد كنين
                    ٣- يه كد ميفرسته رو ديوايستون بخونين واسش ( واسه هر كاراكتر يه مثال بگين مثلا w رو بگين windows ) بعد ريست ميشه.
                    شما با شماره ایران زنگ زدین؟
                    فهمید ایرانی هستین؟

نظر

شما با شماره ایران زنگ زدین؟
                      فهمید ایرانی هستین؟
                      آره با خط ايران زدم اولش گفتم از ايرانم اونم با حوصله جوابمو داد حل شد

نظر

دوستان من خودم هم همین الان زنگ زدم به اپل...
                        واقعا آسون بود و خیلی هم حال داد
                        کلا ۶-۷ دقیقه شد! ازم اپل آی دیم رو پرسید، گفت برم تو صفحه مدیریت اپل آی دی و یه پین نامبر درست کنم و بهش بدم...
                        بعد سوال های امنیتیم رو پرسید و من ۲ تا از ۳ تا رو جواب دادم و بعد بدون هیچ حرف اضافه ای برام ریستش کرد و بهم گفت لاگین کنم و سوال های جدید رو ست کنم!
                        به همین راحتی...

نظر

صبر کنید ..
                        X