اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست نرم افزاری برای اتصال به idevice بوسیله wifi بدون جیلبرک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست نرم افزاری برای اتصال به idevice بوسیله wifi بدون جیلبرک

سلام دوستان.
    لطفا نرم افزاری به بنده معرفی کنید که بدون نیاز به جیلبرک و نصب نرم افزار مکمل روی دیوایس فقط با ip بتونم روی دیوایس بوسیله wifi فایل انتقال بدم.
    ممنون.

با اکثر برنامه هایی که قابلیت WiFi Browser دارند مثل AVplayer و playerXtreme و Goodplayer و ..... البته با playerXtreme , nPlayer شما براحتی میتوانید از طریق wifi به دیتای هارد سیستم و لپتاپ خود دسترسی داشته باشید و بدون نیاز به مصرف ترافیک اینترنت آنلاین فیلم و ... ببینید و هر فایلی را که خواستید به دیوایس خود انتقال دهید و آن را با هر پلیر دیگری که دارید" openwith " نمایید .(playerXtreme هر دو قابلیت را داراست ) هر کدام از این روشها مزایای خاص خودشان را دارند.
    ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 12-12-2013, 08:07 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
      با اکثر برنامه هایی که قابلیت WiFi Browser دارند مثل AVplayer و playerXtreme و Goodplayer و ..... البته با playerXtreme , nPlayer شما براحتی میتوانید از طریق wifi به دیتای هارد سیستم و لپتاپ خود دسترسی داشته باشید و بدون نیاز به مصرف ترافیک اینترنت آنلاین فیلم و ... ببینید و هر فایلی را که خواستید به دیوایس خود انتقال دهید و آن را با هر پلیر دیگری که دارید" openwith " نمایید .(playerXtreme هر دو قابلیت را داراست ) هر کدام از این روشها مزایای خاص خودشان را دارند.
      ممنون از پاسخ شما ولی من عکس این کارو میخوام انجام بدم.یعنی میخوام بوسیله pc واز طریق wifi به فایلهای idevice دسترسی داشته باشم و اصلا نیازی به نصب کردن هیچ برنامه مکملی روی idevice نباشه.

نظر

من نمیدانم منظور شما از دسترسی به فایلها چه فایلهایی است ولی شما با iTools و با سیم میتوانید به اکثر فایلهای دیوایس خود دسترسی داشته باشید ولی بدون سیم و بدون جیلبریک خیر, اپل دسترسی به فایلهای سیستمی و بعضی چیزهای دیگر را محدود کرده اگر منظور شما از دسترسی و انتقال فایلهای دیوایس یعنی بصورت بیسیم از pc به برخی از فایلهای دیوایس دسترسی و بتوان آنها را در سیستم خود کپی کرد , شما بوسیله برنامه مثلا" Avplayer میتوانید هر گونه فایلی را به دیوایس خود بفرستید و هم از دیوایس خود به pc و بدون کابل و نرم افزار و کاملا" بصورت وایرلس منتقل کنید . اینکار روی هر سیستم دیگر هم این کار امکانپذیر هست.
        ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 12-12-2013, 09:41 PM

نظر

خب ساده تر میگم.برنامه ای میخوام دقیقا مثل winscp با این تفاوت که اون حتما باید دستگاه جیل باشه ولی من نمیخوام جیل کنم.کاری هم به فایلهای سیستمی ندارم فقط دسترسی به عکس و ویدئو کافیه.

نظر

یعنی همچین برنامه ای وجود نداره ؟!

نظر

براي دسترسي به فايلهاي ديوايستون ميتونيد با آيتونز و از طريق وايفاي ارتباط داشته باشيد يا ifunbox

نظر

شما یه چیزی شبیه Airdroid اندروید می خواید
                برنامه itools این کار رو چه با سیم چه بیسیم انجام میده(اگرچه شاید محیطش قشنگ نباشه)
                این برنامه امکانات زیاد و شگفت انگیزی به شما میده.
                برای اولین بار که باهاش کار کردم خیلی متعجب شدم
                در مورد اتصال بیسیم هم اینکه وقتی آیپدم کنار لپ تاپم هست iTools به راحتی می شناستش و فایل های موسیقی، فیلم و ... رو می تونم باهاش ببینم.
                امتحانش کن!

نظر

منظور شما می شود فیلم ها رو با پی سی شر کرد ؟

نظر

صبر کنید ..
                  X