اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در sync کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در sync کردن

سلام خدمت اساتید محترم
    تازه کار هستم . مخلص شما بزرگواران
    Viber رو در آیتونز دانلود کردم و به هنگام نصب بر روی گوشی 5s میگه باید آتورایز بشه ، درصورتیکه آتورایز کرده ام. به نظرتان مشکل چیست ؟

نوشته اصلی توسط mtorknik نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید محترم
    تازه کار هستم . مخلص شما بزرگواران
    Viber رو در آیتونز دانلود کردم و به هنگام نصب بر روی گوشی 5s میگه باید آتورایز بشه ، درصورتیکه آتورایز کرده ام. به نظرتان مشکل چیست ؟

روی دستگاهت نباید اپلیکیشن با اپل آدیی باشه که سیستم شما براش اتورایز نشده، یعنی تمام برنامه های موجود بر روی دستگاهت باید با اپل آی دی خودت دانلود شده باشه و سیستمت برای اون اپل آی دی اتورایز باشه، بعضی مواقع دستگاهت ترکیبی از برنامه های خودت و برنامه هایی است که با اپل آی دی دیگران نصب شده و برای همین با وجود اینکه سیستمتون اتورایز بازم هم ارور اتورایز میگیرید

نظر

روزبه جان
      زمانی که من 5s رو خریدم ، فروشنده کلی برنامه ریخت. برای بروزرسانی آنها هم نیاز به اپل آیدی طرف دارم. نرم افزارها رو دارم پاک می کنم و مجددا خودم نصب می کنم. اگر اینکار تمام شود ، در آنصورت مشکل آتورایز حل میشه ؟؟؟
      ضمنا راهنمایی بفرمایید چطوری میشه که آیفون رو بطور کامل فرمت کرد و مجدا نرم افزار روی آن نصب کرد ؟؟
      سپاس فراوان

نظر

سلام به همگی
        آقا من گوشیم با آیتیونز سینک نمشه
        ارور میده میگه باید کامپیوتر اتورایز بشه
        که این امر فقط با و پ میسره که وقتی اتورایز میکنم و وپ روشنه گوشی تو آیتونز نمیاد
        آیپاد تاچ دارم سینک میشه اما گوشیم نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط ghm8425 نمایش پست ها
          سلام به همگی
          آقا من گوشیم با آیتیونز سینک نمشه
          ارور میده میگه باید کامپیوتر اتورایز بشه
          که این امر فقط با و پ میسره که وقتی اتورایز میکنم و وپ روشنه گوشی تو آیتونز نمیاد
          آیپاد تاچ دارم سینک میشه اما گوشیم نمیشه
          باسلام شما برنامه هاي گوشيتون با همون apple id كه كامپيوتر اتورايز كردينه يا جايي دادين برنامه ريخته كه ميگه اتورايز كن؟ اگه جاي ديگه ريختين كه بايد با همون appleid اتورايز كني

نظر

نوشته اصلی توسط mtorknik نمایش پست ها
            روزبه جان
            زمانی که من 5s رو خریدم ، فروشنده کلی برنامه ریخت. برای بروزرسانی آنها هم نیاز به اپل آیدی طرف دارم. نرم افزارها رو دارم پاک می کنم و مجددا خودم نصب می کنم. اگر اینکار تمام شود ، در آنصورت مشکل آتورایز حل میشه ؟؟؟
            ضمنا راهنمایی بفرمایید چطوری میشه که آیفون رو بطور کامل فرمت کرد و مجدا نرم افزار روی آن نصب کرد ؟؟
            سپاس فراوان
            سلام دوست عزيز ساده ترين راه اينه كه شما ريستور كني بعد خودت برنامه هايي كه داري و بريزي يا اينكه تك تك پاك كني يا يه برنام از برنامه هاي خودتو نصب كني روي گوشيت وقتي sync رو بزني ميگه اتورايز كن كه اگه شما دكمه no رو بزني خود به خود اون برنامه هارو پاك ميكنه ولي بهترين وساده ترين راه ريستور كه در انجمن اموزش هست.

نظر

صبر کنید ..
            X