اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

offline map در فریمور 3.1.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amirhosein نمایش پست ها
    جواب سوالم رو کسی میدونه ؟
    خب شما خودت یک امتحان بکن ببین میشه یا نه دیگه...
    -------------
    دوستان من یک مشکل دارم اونم اینکه مپ محل دقیق منو نشون نمیده الان دیگه...
    قبلا 3g داشتم با همین آفلاین مپ جامو درست میگفت ولی الان بعضی وقتا 10کیلومتری احتلاف داره
    نمیشه کاری کرد این نقشه ها قابلیت مسیریابی رو هم داشته باشن...؟چون رو نقشه های نوکیا مثل اینکه این قابلیت اضافه شده...

نظر

نوشته اصلی توسط amirhosein نمایش پست ها
      خوب چرا از offline map استفاده کنیم ؟ اصلا این وسط چیکارس ؟

با همون روشی که گفتم با خود ifile و بدون نیاز به نصب Offline map میشه فایل maptiles.sqlitedb هر شهری رو که میخوایم بریزیم تو فولدر دومی که بالا گفتم و بعدش بریم تو برنامه Maps و ازش استفاده کنیم
      نیازی هم نیست که بریم تو آفلاین مپ و کپی رو بزنیم !!!
      من این کار رو کردم و مشکلی نداشت

فقط وقتی زیاد زوم کرده باشی و از Maps خارج بشی، دفعه ی بعد که میای نقشه نیست!!!
      ولی با کمی Zoom Out و جابجا کردن نقشه، درست میشه.
      به هرحال مشکل من با این روش حل شد.
      ممنون

نظر

من اولش که اینو نصب کردم نقشه رو لود می کرد بدون مشکل. اما الان دیگه با زوم این و زوم آوت و جابجایی هم فرقی نمی کن. نقشه لود نمی شه اصلا. چی کار کنم؟

نظر

چرا از همون Xgps استفاده نکنیم؟ خوشبختانه توی os 3.1.2 هیچ مشکلو دنگوفنگیم نداره...

نظر

اول از همه ممنون همه چیز درست نصب شد و الان به صورت آفلاین هم کل نقشه رو دارم.
            اما مشکل:
            من چه قبل از اینکه offline map رو نصب کنم چه الان یه مشکل دارم اونم اینه که محلی که نشون میده به عنوان محل من نزدیکترین آنتن BTS مخابراته! در چند محل مختلف تست کردم و همگی نتیجه این بود که نزدیکترین BTS به عنوان موقعیت کنونی نشان داده شد!
            از دوستان کسی میدونه علتش چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad masiha نمایش پست ها
              اما مشکل:
              من چه قبل از اینکه offline map رو نصب کنم چه الان یه مشکل دارم اونم اینه که محلی که نشون میده به عنوان محل من نزدیکترین آنتن bts مخابراته! در چند محل مختلف تست کردم و همگی نتیجه این بود که نزدیکترین bts به عنوان موقعیت کنونی نشان داده شد!

به علت اینکه موقعیت شما رو از روی bts شناسائی میکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad masiha نمایش پست ها
                اما مشکل:
                من چه قبل از اینکه offline map رو نصب کنم چه الان یه مشکل دارم اونم اینه که محلی که نشون میده به عنوان محل من نزدیکترین آنتن BTS مخابراته! در چند محل مختلف تست کردم و همگی نتیجه این بود که نزدیکترین BTS به عنوان موقعیت کنونی نشان داده شد!
                سلام
                من هم همین مشکل رو دارم . فکر میکردم تو تشخیص مکان خطا داره ولی متن این دوستمون رو خوندم چک کردم دیدم من هم دقیقا همین مشکل رو دارم .
                تو فرمویر 2 خیلی طول میکشید کانکت بشه ولی جا رو دقیق نشون میداد . تو فرمویر 3 در کتر از 5 ثانیه کانکت میشه و نزدیکترین bts رو نشون میده . تو جاهای مختلف تهران هم تست کردم همینطوریه

نظر

دوستان من نقشه کامل رو دانلود کردم اما تقریبا همیشه هر وقت که میخوام زوم کنم دچار مشکل میشم و زوم نمیکنه ، چند بار هم از اول نصب کردم درست نشد.
                  کسی اگر میتونه کمک کنه لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
                    چرا از همون Xgps استفاده نکنیم؟ خوشبختانه توی os 3.1.2 هیچ مشکلو دنگوفنگیم نداره...
                    یچون نقشه های Xgps برای ایران،*یا اقلا برای تبریز، عملا به درد نخوره و جزییات نقشه توش مشخص نیست.

البته این راه حلی برای رفع مشکل آفلاین مپز نبود فکر کنم!

نظر

ممنون از راهنمایی

نظر

من هر کاری میکنم نمی تونم به سورس سایت وصل بشم و اون OFFline mapsهم که تو cydia میاره هممون قدیمیست......میشه راهنمایی کنید؟IPA واسه آفلاین مپ جدیده هست؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط ashy_6389 نمایش پست ها
                          من هر کاری میکنم نمی تونم به سورس سایت وصل بشم و اون OFFline mapsهم که تو cydia میاره هممون قدیمیست......میشه راهنمایی کنید؟IPA واسه آفلاین مپ جدیده هست؟؟
                          این فایل دبیانش: OfflineMaps_3.0_PREVIEW_iphoneos-arm.deb

و سورس سایت درحال بازسازی و آپگرید میباشد. به زودی در خدمت کاربران سایت قرار خواهد گرفت

نظر

نوشته اصلی توسط ashy_6389 نمایش پست ها
                            یه سری به این تاپیک بزن ipa اش هم هست:

http://www.i-phone.ir/forums/thread9551.html

نظر

سلام.دوستان من offline maps رو از سورس انجمن نصب کردم .گوشیم رو reloading data گیر کزده.لطفا منو راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط l2iddick نمایش پست ها
                                سلام.دوستان من offline maps رو از سورس انجمن نصب کردم .گوشیم رو reloading data گیر کزده.لطفا منو راهنمایی کنید
                                دکمه هم و پاور رو با هم برای چند ثانه نگه دار تا یه دور ریست شه

نظر

صبر کنید ..
                                X