اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با گوگل مپ اکنون میتوانید رزروهای پروازهای هواپیما, هتل ها و رستوران را از طریق Gmail مشاهده کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با گوگل مپ اکنون میتوانید رزروهای پروازهای هواپیما, هتل ها و رستوران را از طریق Gmail مشاهده کنید

مدت ها بود که یک آپدیت اساسی برای نقشه گوگل در آیفون و آیپد عرضه نشده بود بخصوص برای برنامه گوگل مپ که احتمالا بعد از Search پرکاربردترین برنامه اینترنتی است.
    با عرضه نسخه جدید 2.5 گوگل مپ که به تازگی در App Store آپدیت شد ضمن رفع تعداد معدودی از باگ ها قابلیت جالب مشاهده رزرواسیون های خود از طریق Gmail , نیز به آن اضافه شده است.

فرض کنید شما یک رزرواسیون پرواز , هتل و یا رستوران دارید. در کنار این رزرواسیون یک ایمیل تاییدیه این رزرو نیز به Gmail شما خواهد آمد.گوگل اکنون از این تاییدیه (کاری که گوگل اکنون برای کارت ها انجام میدهد) آدرس را خارج کرده و مکان دقیق موقعیت خواسته شما را به شما نشان میدهد.

این یک تغییر جزئی و البته خوشایند برای برنامه شماره یک نقشه اپل است.من عاشق چیزهای کوچکی مانند این هستم که Google Map را از دیگر نقشه های گوگل متمایز میکند. ما گهگاه مشاهده کرده ایم که گوگل نیز از این کار های جزئی انجام داده است اما نظر من این است آنها از برنامه iOS به عنوان شروعی برای ارتقاء برنامه های iOS استفاده خواهند کرد تا یک پلت فرمی ورای تمام دستگاه ها ارائه کند.

آیتیونز به این تغییرات جدید و رفع باگ ها اشاره کرده است.
    برای داشتن نقشه ای کاملا آفلاین که محوطه اطراف را نشان دهد در قسمت Search بنویسید "Ok Maps" و Search را کلیک کنید.بعد از این کار یک آیکون بزرگ Google Map ظاهر میشود که به تدریج شروع به پر شدن میکند که میتوان آن را برای استفاده های آفلاین بعدی , ذخیره کرد.

برنامه یونیورسال Google Map در App Store رایگان است.

میزان این دانلود چیزی بیشتر از 11 مگابایت است. این برنامه یونیورسال است و بر روی تمام دستگاه هایی که iOS 6 به بعد را دارند, قابل اجرا است.

منبع

لطفا منبع خبر حفظ شود
صبر کنید ..
X