اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل بعد از آپدیت به 7.0.4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آقا کسی جواب نمی دهههههههههههههههههههههه

نظر

دوست عزیز .اگر find my phone گوشیت off نمیشه . اصلا گوشی رو به حالت DFU یا Home+power خودمون نبر. چون بدش برای فعال شدن user and password از تو می خواد و میگی اشتباهه اینی که میزنی. اگه این کار رو کردی دیگه گوشیت active نمیشه

- - - - - - - - - -

در صورت مشکل با 09393747470 تماس بگیر. کامل کمکت کنم.

نظر

با سلام.
        من آیپادمو به آی او اس 7.0.4 آپدیت کردم ولی بعد از آپدیت و هنگام ورود به تلفن appleid میخواد و منم آیدمو وارد میکنم ولی مینویسه نمیتونی با این اکانت آیپادتو فعال کنی حتی به کامپیوتر هم وصل کردم تا با آیتونز فعالش کنم بازم نشد و یه اپل آیدی دیگه درست کردم بازم فعال نشد.میخواستم بهم کمک کنید که من چیکار کنم؟آیا میتونم به ios6 دانگرید کنم و با این کار مشکل حل میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط ebitanha0 نمایش پست ها
          با سلام.
          من آیپادمو به آی او اس 7.0.4 آپدیت کردم ولی بعد از آپدیت و هنگام ورود به تلفن appleid میخواد و منم آیدمو وارد میکنم ولی مینویسه نمیتونی با این اکانت آیپادتو فعال کنی حتی به کامپیوتر هم وصل کردم تا با آیتونز فعالش کنم بازم نشد و یه اپل آیدی دیگه درست کردم بازم فعال نشد.میخواستم بهم کمک کنید که من چیکار کنم؟آیا میتونم به ios6 دانگرید کنم و با این کار مشکل حل میشه؟
          ایپادتو اک گرفتی یا دست دو ؟

نظر

دست دو بود اک نبود یعنی اکانت داشت که پسوردشم نمیدونستم.ولی اکانتشو عوض کردم و یه اکانت دیگه براش تعریف کردم اما گزینه find my phone رو غیرفعال کردم
            ویرایش توسط ebitanha0 : https://i-phone.ir/forums/member/152830-ebitanha0 در ساعت 04-02-2014, 09:40 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ebitanha0 نمایش پست ها
              با سلام.
              خیر ، شما تنها راهی که دارید باید Apple ID و pass که قبل باهاش ست شده بود را پیدا کنید .

نظر

صبر کنید ..
              X