اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مسكل در نصب برنامه آيپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مسكل در نصب برنامه آيپد

سلام
    من يه سوالي داشتم نميىدونستم بايد كجا مطرح كنم و اينجا زدم،
    من با اپل آيدي قبليم كلي بازي و برنامه فري دانلود كرده بودم(همشون فري بود) و بعد به دلايلي اپل آيديمو عوض كردم،اما حالا برنامه ها
    روي آيپدم كه با اپل آيدي جديد اتورايزش كردم نصب نميشه ،آيا راه حلي هست كه بتونم اونارو به جاي دانلود دوباره ، با اپل آيدي جديد نصب
    كنم يا بايد همه رو دوباره با ايدي جديد دانلود كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    لطفا راهنماييم كنيد.

متأسفانه راهی وجود ندارد ، شما دوباره برنامه ها را با apple id جدید دانلود کنید.

نظر

مشكل در ليست بنامه هاي اپ استور

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
      متأسفانه راهی وجود ندارد ، شما دوباره برنامه ها را با apple id جدید دانلود کنید.
      مشكل من تو ايدي قبليم اينه كه موقعي كه يه برنامه دانلود ميكنم همه اون برنامه هايي كه قبلا دانلودشون رو متوقف كرده بودم دوباره شروع به دانلود شدن مكنند و توي اپ استور
      آيپدم يه قسمت داره كه زده not on this ipad كه تمام ليست برنامه هايي كه قبلا دانلود كردم هست كه خيلي زياده ، اگه ميشد اونارو پاك كرد و فقط برناما هاي نصب شده رو نشون ميداد من مشكلم با آيدى قبليم حل ميشد و از همون استفاده ميكردم اما هر كاري كردم پاك نميشه حتي ريست كلي هم كردم پاك نشد و فكر كنم يه جايي تو اپل آيدي ذخيره شده و هر بار كه آيپد رو با اون ايدي اكتيو ميكنم دوباره اون ليست برنامه ها ظاهر ميشه كه چند برابر برنامه هاي نصب شدمه حتي اون برنامه هايي هم كه حذفشون كردم تو ليست ميمونن،
      بايد چيكار كنم اونا از تو ليست پاك بشن و موقع دانلود خودكار دانلود نشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!؟؟؟؟
      لطفا كمك كنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط M.damirloo نمایش پست ها
        مشكل من تو ايدي قبليم اينه كه موقعي كه يه برنامه دانلود ميكنم همه اون برنامه هايي كه قبلا دانلودشون رو متوقف كرده بودم دوباره شروع به دانلود شدن مكنند و توي اپ استور
        آيپدم يه قسمت داره كه زده not on this ipad كه تمام ليست برنامه هايي كه قبلا دانلود كردم هست كه خيلي زياده ، اگه ميشد اونارو پاك كرد و فقط برناما هاي نصب شده رو نشون ميداد من مشكلم با آيدى قبليم حل ميشد و از همون استفاده ميكردم اما هر كاري كردم پاك نميشه حتي ريست كلي هم كردم پاك نشد و فكر كنم يه جايي تو اپل آيدي ذخيره شده و هر بار كه آيپد رو با اون ايدي اكتيو ميكنم دوباره اون ليست برنامه ها ظاهر ميشه كه چند برابر برنامه هاي نصب شدمه حتي اون برنامه هايي هم كه حذفشون كردم تو ليست ميمونن،
        بايد چيكار كنم اونا از تو ليست پاك بشن و موقع دانلود خودكار دانلود نشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!؟؟؟؟
        لطفا كمك كنيد.
        شما باید به پشتیبانی اپل ایمیل زده و بخواید لیست خرید های شما رو پاک کنن
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
          شما باید به پشتیبانی اپل ایمیل زده و بخواید لیست خرید های شما رو پاک کنن

چه طوري بايد اين كار رو بكنم؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
          X